Na Smolnej – IV

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Smolna 13D, oferowane bezpośrednio przez Spravia

Poznań, Nowe Miasto, Główna, ul. Smolna 13D

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 58 ofert w najbliższej okolicy!

Na Smolnej – IV

3 zdjęcia

Na Smolnej – IV
Na Smolnej – IV
Na Smolnej – IV

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Z widokiem na park

Największym atutem osiedla jest przylegający do niego park Nadolnik. Niewiele jest takich lokalizacji w Poznaniu. Malownicze ukształtowanie terenu, staw i stare drzewa tworzą naprawdę niepowtarzalny klimat. A nowy, bogato wyposażony parkowy plac zabaw to już dziś ulubione miejsce maluchów z osiedla. Starsi z kolei chętnie korzystają z siłowni plenerowej.

Wygodnie

Lokale usługowe na parterach wcześniejszych etapów zapewniają wygodę codziennego życia. Z osiedla blisko też do galerii i sklepów. Zaledwie kilkaset metrów dzieli Smolną od Tesco, a w ciągu kilku minut można się dostać do galerii Malta, Pestka i Plaza.

Rodzinnie i przyjemnie

Architektura budynku współgra z otoczeniem. Wewnętrzny, zielony dziedziniec z małą architekturą i niewielkim placem zabaw pozwoli na odpoczynek. Stojaki rowerowe zapewnią zaś możliwość parkowania jednośladów. Przyjemność mieszkania to również praktyczne i przemyślane rozkłady, które dadzą się łatwo zaaranżować.

Inwestycja Na Smolnej – IV znajduje się na Głównej, ul. Smolna 13D (3.5 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Spravia.

Inwestycja Na Smolnej – IV została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 197 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Na Smolnej – IV nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Spravia przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 197 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Lokalizacja inwestycji

Nowe Miasto to najstarsza część Poznania, którą ze wschodu na zachód przecina linia kolejowa a z północy na południe ul. Bolesława Krzywoustego. Dzielnica ma powierzchnię ponad 100 km kw na której mieszka 136 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecinają na południu i północy drogi krajowe i europejskie E30, S11 i 92 a w odległości 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Najbardziej atrakcyjnym pod względem przyrodniczym punktem dzielnicy jest Jezioro Maltańskie z ogrodem zoologicznym i Parkiem Tysiąclecia. Od wschodu dzielnicę pokrywają lasy miejskie. W odległości 1 km od granic dzielnicy znaleźć można Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Politechnikę Poznańską czy Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych. W samej dzielnicy i w promieniu 500 metrów znajdują się szpitale Szpital-Przychodnia Celsus, Wielospecjalistyczny Szpital Miejski, ZOZ Poznań-Nowe Miasto, Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny czy Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Nowe Miasto to dzielnica doskonale skomunikowana z resztą miasta poprzez sieć komunikacji miejskiej. Poza tym dzielnicę przecina linia kolejowa a dworzec Poznań Główny znajduje się w odległości ok. 1,5 km na zachód. Przez Nowe Miasto przebiegają ważne drogi krajowe EE30, S11 i 92. Lotnisko znajduje się w odległości 7 km na zachód.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Na Smolnej – IV?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Na Smolnej – IV mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Na Smolnej – IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Smolna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Na Smolnej – IV znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Na Smolnej – IV znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa im. Małgorzaty Naseau w odległości 220 m, Specjalny Ośrodek Wychowawczy im. św. Ludwiki w odległości 220 m, Przedszkole78 w odległości 380 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Na Smolnej – IV jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: MedPolonia w odległości 400 m, Lekarz rodzinny w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Na Smolnej – IV składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Groszek, w odległości 70 m znajduje się Żabka, w odległości 350 m znajduje się Iwa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Na Smolnej – IV w odległości 130 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 200 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 17.08.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: