Poznań Garbary

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Garbary, oferowane bezpośrednio przez ART-BUD sp. z o. o.

Poznań, Stare Miasto, Osiedle Stare Miasto, ul. Garbary

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 36 ofert w najbliższej okolicy!

Poznań Garbary

2 zdjęcia

Poznań Garbary

Najbliższe inwestycje

 • Projekt Staromiejski
  od: 8 683 zł/m2
  Pod wynajem

  Aiga Investments Sp. z o.o.

 • Święty Wojciech 27
  od: 11 850 zł/m2

  Konimpex-Invest

 • TUMSKY Residence
  od: 9 396 zł/m2

  Dom-Eko Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Casa Verona to komfortowy i elegancki kompleks mieszkalno-usługowy realizowany w samym centrum Poznania przy ulicy Garbary, zaledwie kilkaset metrów od Starego Rynku. Autorem tego nowoczesnego obiektu jest Architektoniczna Pracownia Autorska ARPA Jerzego Gurawskiego z Poznania.

Casa Verona to sześciokondygnacyjny budynek składający się ze 150 mieszkań, miejsc postojowych, lokali usługowych oraz biurowych. W budynku przewidziano 3 cichobieżne windy. Metraże wahają się od 27 m2 do 126 m2. Mieszkania oddawane są w stanie deweloperskim, z tynkami gipsowymi, zamontowanymi grzejnikami, drzwiami antywłamaniowymi, parapetami, gniazdami i wyłącznikami elektrycznymi. Wyposażone są w instalację videodomofonową, sieć telefoniczną i internetową. Ogrzewanie z sieci miejskiej.

Najbliższą przestrzeń wokół budynku tworzą dwa wewnętrzne dziedzińce zagospodarowane i urządzone na kształt zielonych ogrodów z iluminacją świetlną, ławeczkami i małą architekturą zieleni.

Casa Verona to modelowy, współczesny apartamentowiec - doskonale zlokalizowany (okolice Starego Rynku, Warty i Garbar), wyróżniający się oryginalnym projektem. Liczne przeszklenia, rozległe balkony i tarasy, zieleń ulokowana w małych ogródkach i na tarasach, wszystko w opływowych, przyjemnych dla oka kształtach. Całość współgra ze znajdującą się w bezpośrednim sąsiedztwie zabytkową willą w stylu secesyjnym i historyczną estetyką tej części Poznania.

Inwestycja Poznań Garbary znajduje się na Starym Mieście, ul. Garbary (1.2 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera ART-BUD sp. z o. o..

Inwestycja Poznań Garbary została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 150 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Poznań Garbary pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ART-BUD sp. z o. o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 150 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Casa Verona realizowana jest przy ulicy Garbary, w ścisłym centrum miasta, tuż obok rzeki Warty. Bardzo korzystna lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Rynku sprawia, że szybko i sprawnie można stąd dojechać do każdego punktu w mieście.

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Poznań Garbary mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Poznań Garbary znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Grochowe Łąki.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Poznań Garbary znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Prywatne Przedszkole Iskierka w odległości 40 m, ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4 w odległości 250 m, PRZEDSZKOLE NR 23 w odległości 250 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Poznań Garbary jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Endomedical w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Poznań Garbary składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Żabka, w odległości 60 m znajduje się Delikatesy Anet, w odległości 130 m znajduje się Fawor.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Poznań Garbary w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Wielka Spluwa Laser Tag, w odległości 420 m znajduje się Lodowisko Bogdanka.

Data publikacji: 09.07.2015
Data aktualizacji: 19.01.2021
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: