Poznań Garbary

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Garbary, oferowane bezpośrednio przez

ART-BUD sp. z o. o.

Poznań, Stare Miasto, Osiedle Stare Miasto, ul. Garbary

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 514 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Poznań Garbary

2 zdjęcia

Poznań Garbary

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 150 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Casa Verona to komfortowy i elegancki kompleks mieszkalno-usługowy realizowany w samym centrum Poznania przy ulicy Garbary, zaledwie kilkaset metrów od Starego Rynku. Autorem tego nowoczesnego obiektu jest Architektoniczna Pracownia Autorska ARPA Jerzego Gurawskiego z Poznania.

Casa Verona to sześciokondygnacyjny budynek składający się ze 150 mieszkań, miejsc postojowych, lokali usługowych oraz biurowych. W budynku przewidziano 3 cichobieżne windy. Metraże wahają się od 27 m2 do 126 m2. Mieszkania oddawane są w stanie deweloperskim, z tynkami gipsowymi, zamontowanymi grzejnikami, drzwiami antywłamaniowymi, parapetami, gniazdami i wyłącznikami elektrycznymi. Wyposażone są w instalację videodomofonową, sieć telefoniczną i internetową. Ogrzewanie z sieci miejskiej.

Najbliższą przestrzeń wokół budynku tworzą dwa wewnętrzne dziedzińce zagospodarowane i urządzone na kształt zielonych ogrodów z iluminacją świetlną, ławeczkami i małą architekturą zieleni.

Casa Verona to modelowy, współczesny apartamentowiec - doskonale zlokalizowany (okolice Starego Rynku, Warty i Garbar), wyróżniający się oryginalnym projektem. Liczne przeszklenia, rozległe balkony i tarasy, zieleń ulokowana w małych ogródkach i na tarasach, wszystko w opływowych, przyjemnych dla oka kształtach. Całość współgra ze znajdującą się w bezpośrednim sąsiedztwie zabytkową willą w stylu secesyjnym i historyczną estetyką tej części Poznania.

Inwestycja Poznań Garbary znajduje się na Starym Mieście, ul. Garbary (1.2 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez ART-BUD sp. z o. o.

Inwestycja Poznań Garbary została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 150 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Poznań Garbary nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ART-BUD sp. z o. o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Casa Verona realizowana jest przy ulicy Garbary, w ścisłym centrum miasta, tuż obok rzeki Warty. Bardzo korzystna lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Rynku sprawia, że szybko i sprawnie można stąd dojechać do każdego punktu w mieście.

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Poznań Garbary?

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Poznań Garbary mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 462 metrów od inwestycji Poznań Garbary znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poznań Garbary.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Poznań Garbary znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Poznań Garbary znajdują się 23 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 4 w odległości 220 m, Wyższa Szkoła Logistyki w odległości 229 m, Szkoła Podstawowa nr 40 w odległości 239 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Poznań Garbary jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: DentaCare w odległości 39 m, Endomedical w odległości 438 m, Poznańska Klinika Serca w odległości 528 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Poznań Garbary składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 39 m znajduje się Żabka, w odległości 63 m znajduje się Delikatesy Anet, w odległości 127 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Poznań Garbary w odległości 279 m znajduje się boisko / kort, w odległości 366 m znajduje się Lodowisko Bogdanka, w odległości 387 m znajduje się Wielka Spluwa Laser Tag.

Data aktualizacji: 19.01.2021

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: