Śródka od nowa

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Grupa Partner

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 298 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Rezydencja Chwaliszewo (1,1 km dalej)

Inwestycja Rezydencja Chwaliszewo znajduje się na Starym Mieście, ul. Chwaliszewo (1,3 km od centrum Poznania), jest realizowana przez dewelopera ATAL S.A.. Inwestycja Rezydencja Chwaliszewo jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 98 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 45 do 152 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Poznań, Osiedle Stare Miasto, ul. Chwaliszewo (1,3 km od centrum Poznania)
Ceny od: 8 300 zł brutto/m2

Inwestycja polecana

Rezydencja Chwaliszewo
 • Termin oddania: 2 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 43
 • Powierzchnia: 45 - 152 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 5
ATAL S.A.
Mieszkania spełniające kryteria

Esencja (1,1 km dalej)

Inwestycja Esencja znajduje się na Starym Mieście, ul. Garbary (1,2 km od centrum Poznania), jest realizowana przez dewelopera Echo Investment S.A.. Inwestycja Esencja jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 257 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 25 do 85 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Poznań, Osiedle Stare Miasto, ul. Garbary (1,2 km od centrum Poznania)

Inwestycja polecana

Esencja
 • Termin oddania: 4 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 197
 • Powierzchnia: 25 - 85 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
Echo Investment S.A.
Mieszkania spełniające kryteria

Osiedle Bliskie Zawady (1,5 km dalej)

Inwestycja Osiedle Bliskie Zawady znajduje się na Głównej, ul. Aleksandra Studniarskiego (3,7 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Arkadia Broker. Inwestycja Osiedle Bliskie Zawady została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku. Inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych, w których znajdują się lokale o powierzchniach od 31 do 69 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Poznań, Główna, ul. Aleksandra Studniarskiego (3,7 km od centrum Poznania)
Ceny od: 4 999 zł/m2

Inwestycja polecana

Osiedle Bliskie Zawady
Pod wynajem
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba mieszkań: 30
 • Powierzchnia: 31 - 69 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 3
Arkadia Broker
Apartamentów spełniające kryteria
Śródka od nowa

Śródka OdNowa to projekt mieszkaniowy położony przy ulicy ks. Zdzisława Bernata w Poznaniu, w pobliżu rzek Warty i Cybiny. Tuż obok inwestycji przebiega również trasa pieszo-rowerowa Wartostrada.

Śródka OdNowa to trzykondygnacyjny budynek wielorodzinny. Powstaje tu 29 mieszkań. Do wyboru przyszłych mieszkańców są lokale dwu, trzy i czteropokojowe, o zróżnicowanych metrażach, od 34 do 72 m kw., z ogródkami lub balkonami. W budynku będzie również podziemna hala garażowa z 33 miejscami parkingowymi. Do każdego mieszkania box rowerowy w hali garażowej gratis!

To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, blisko przyrody, a zarazem niedaleko centrum miasta.

Inwestycja Śródka od nowa znajduje się na Ostrowie Tumskim-Śródce-Zawadach-Komandorii, ul. ks. Zdzisława Bernata (2,3 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Grupa Partner.

Inwestycja Śródka od nowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 29 nowych mieszkań . Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Śródka od nowa pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 35 do 72 metrów kwadratowych w cenie od 6 200 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Grupa Partner przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (33 miejsca).

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

w cenie 3000zł/m2

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 29 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: posiada: w cenie 3000zł/m2.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (33 miejsca).
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Śródka od nowa

Blisko osiedla Śródka OdNowa są: Brama Poznania, Stary Rynek, Ostrów Tumski - wystarczy kilka czy kilkanaście minut spacerem. Inwestycja oraz jej otoczenie tworzą przestrzeń dla osób aktywnych, lubiących sport i bliskość natury. Niecałe 50 metrów od budynku znajduje się Wartostrada – ciąg komunikacyjny dla rowerzystów. W pobliżu inwestycji nie brakuje także spacerowych terenów nadwarciańskich.

W pobliżu nie brakuje punktów usługowo-handlowych, placówek oświatowych i medycznych. W odległości około kilometra położone jest Jezioro Malta, przy którym znajdują się ośrodki sportowo-rekreacyjne. W okolicy można wybrać się na stok narciarski, do parku linowego, pozjeżdżać na torze saneczkowym czy wybrać się do Term Maltańskich. Niedaleko jest również Nowe Zoo.

Nowe Miasto to najstarsza część Poznania, którą ze wschodu na zachód przecina linia kolejowa a z północy na południe ul. Bolesława Krzywoustego. Dzielnica ma powierzchnię ponad 100 km kw na której mieszka 136 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecinają na południu i północy drogi krajowe i europejskie E30, S11 i 92 a w odległości 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Najbardziej atrakcyjnym pod względem przyrodniczym punktem dzielnicy jest Jezioro Maltańskie z ogrodem zoologicznym i Parkiem Tysiąclecia. Od wschodu dzielnicę pokrywają lasy miejskie. W odległości 1 km od granic dzielnicy znaleźć można Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Politechnikę Poznańską czy Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych. W samej dzielnicy i w promieniu 500 metrów znajdują się szpitale Szpital-Przychodnia Celsus, Wielospecjalistyczny Szpital Miejski, ZOZ Poznań-Nowe Miasto, Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny czy Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Nowe Miasto to dzielnica doskonale skomunikowana z resztą miasta poprzez sieć komunikacji miejskiej. Poza tym dzielnicę przecina linia kolejowa a dworzec Poznań Główny znajduje się w odległości ok. 1,5 km na zachód. Przez Nowe Miasto przebiegają ważne drogi krajowe EE30, S11 i 92. Lotnisko znajduje się w odległości 7 km na zachód. W odległości 550 metrów od inwestycji Śródka od nowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Dworzec autobusowy MPK.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Śródka od nowa znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Gimnazjum Katedralne w odległości 400 m, Przedszkole nr 82 w odległości 500 m, Szkoła Podstawowa Nr 85 w odległości 550 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 300 m NA ZAWADACH. APTEKA. SKUPIEŃ M., MGR FARM., w odległości 900 m FORTIS. PRZYCHODNIA MEDYCYNY RODZINNEJ I MEDYCYNY PRACY. GRZEŚKOWIAK T., LEK. MED., w odległości 1 000 m KOMANDORIA. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Euronet w odległości 300 m, Bank Zachodni WBK w odległości 350 m, URZĄD POCZTOWY POZNAŃ 10. FILIA w odległości 400 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: TANTO. SZKOŁA SZTUK WALKI w odległości 400 m, POZNANIAK. KLUB SPORTOWY w odległości 1 200 m, Korty tenisowe hotelu NOVOTEL Poznań Malta w odległości 1 300 m.

Data publikacji: 26 września 2017 10:38

Data aktualizacji: 13 lipca 2018 14:53

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet

Wiadomości powiązane z Grupa Partner

Kolejne prace na inwestycjach Grupy Partner

Kolejne prace na inwestycjach Grupy Partner

Od kawalerki do przestronnego apartamentu. Poznańscy deweloperzy kuszą różnorodnością oferty

Od kawalerki do przestronnego apartamentu. Poznańscy deweloperzy kuszą różnorodnością oferty

Widoczne postępy na budowach w Poznaniu

Widoczne postępy na budowach w Poznaniu