Śródka od nowa

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGrupa Partner

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 221 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Śródka od Nowa 2(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Nowe Miasto, Ostrów Tumski-Śródka-Zawady-Komandoria, ul. Ks. Zdzisława Bernata 10 (2.8 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 6 496/m2
  Śródka od Nowa 2
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 68
  Powierzchnia: 28 - 82 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Grupa Partner
 • TUMSKY Residence(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Nowe Miasto, Ostrów Tumski-Śródka-Zawady-Komandoria, ul. Zagórze 9 (1.6 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 9 180 brutto/m2
  TUMSKY Residence
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 21
  Powierzchnia: 47 - 121 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dom-Eko Sp. z o.o.
 • Studzienna 7(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Nowe Miasto, Ostrów Tumski-Śródka-Zawady-Komandoria, ul. Studzienna 7 (3.1 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 6 700 brutto/m2
  Studzienna 7
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 14
  Powierzchnia: 35 - 65 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  HCH Deweloper Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Śródka od nowa

Śródka OdNowa to projekt mieszkaniowy położony przy ulicy ks. Zdzisława Bernata w Poznaniu, w pobliżu rzek Warty i Cybiny. Tuż obok inwestycji przebiega również trasa pieszo-rowerowa Wartostrada.Śródka OdNowa to trzykondygnacyjny budynek wielorodzinny. Powstaje tu 29 mieszkań. Do wyboru przyszłych mieszkańców są lokale dwu, trzy i czteropokojowe, o zróżnicowanych metrażach, od 34 do 72 m kw., z ogródkami lub balkonami. W budynku będzie również podziemna hala garażowa z 33 miejscami parkingowymi. Do każdego mieszkania box rowerowy w hali garażowej gratis!To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, blisko przyrody, a zarazem niedaleko centrum miasta.

Inwestycja Śródka od nowa znajduje się na Ostrowie Tumskim-Śródce-Zawadach-Komandorii, ul. ks. Zdzisława Bernata (2.3 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Grupa Partner.

Inwestycja Śródka od nowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 29 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Śródka od nowa pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 35 do 72 metrów kwadratowych w cenie od 6 200 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Grupa Partner przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (33 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie w cenie 3000zł/m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 29 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: w cenie 3000zł/m2.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (33 miejsca).
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Śródka od nowa

Blisko osiedla Śródka OdNowa są: Brama Poznania, Stary Rynek, Ostrów Tumski - wystarczy kilka czy kilkanaście minut spacerem. Inwestycja oraz jej otoczenie tworzą przestrzeń dla osób aktywnych, lubiących sport i bliskość natury. Niecałe 50 metrów od budynku znajduje się Wartostrada – ciąg komunikacyjny dla rowerzystów. W pobliżu inwestycji nie brakuje także spacerowych terenów nadwarciańskich. W pobliżu nie brakuje punktów usługowo-handlowych, placówek oświatowych i medycznych. W odległości około kilometra położone jest Jezioro Malta, przy którym znajdują się ośrodki sportowo-rekreacyjne. W okolicy można wybrać się na stok narciarski, do parku linowego, pozjeżdżać na torze saneczkowym czy wybrać się do Term Maltańskich. Niedaleko jest również Nowe Zoo.

Nowe Miasto to najstarsza część Poznania, którą ze wschodu na zachód przecina linia kolejowa a z północy na południe ul. Bolesława Krzywoustego. Dzielnica ma powierzchnię ponad 100 km kw na której mieszka 136 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecinają na południu i północy drogi krajowe i europejskie E30, S11 i 92 a w odległości 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Najbardziej atrakcyjnym pod względem przyrodniczym punktem dzielnicy jest Jezioro Maltańskie z ogrodem zoologicznym i Parkiem Tysiąclecia. Od wschodu dzielnicę pokrywają lasy miejskie. W odległości 1 km od granic dzielnicy znaleźć można Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Politechnikę Poznańską czy Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych. W samej dzielnicy i w promieniu 500 metrów znajdują się szpitale Szpital-Przychodnia Celsus, Wielospecjalistyczny Szpital Miejski, ZOZ Poznań-Nowe Miasto, Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny czy Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Nowe Miasto to dzielnica doskonale skomunikowana z resztą miasta poprzez sieć komunikacji miejskiej. Poza tym dzielnicę przecina linia kolejowa a dworzec Poznań Główny znajduje się w odległości ok. 1,5 km na zachód. Przez Nowe Miasto przebiegają ważne drogi krajowe EE30, S11 i 92. Lotnisko znajduje się w odległości 7 km na zachód.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Śródka od nowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Śródka od nowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zawady n/ż.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Śródka od nowa znajduje się się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Policealna Szoła Kosmetyczna Akademia Zdrowia i Urody w odległości 290 m, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących w odległości 290 m, Branżowa Szkoła Specjalna I Stopnia Nr 3 w odległości 290 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Śródka od nowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się Biedronka, w odległości 320 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 420 m znajduje się Sklep Polski.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Śródka od nowa w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 26.09.2017

Data aktualizacji: 13.07.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie