Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe nieruchomości Poznań, Nowe Miasto, Rataje

565 ofert w 6 inwestycjach

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Nova Łacina
  2 kw. 2023
  NOVA ŁACINA NIEMENA 6 to drugi etap naszej inwestycji Nova Łacina.Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Niemena w Poznaniu, w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Posnania oraz nowej estakady katowickiej, skąd dojazd do ścisłego centrum miasta zajmuje zaledwie kilka minut. Nabywcy znajdą tutaj aktualnie jedną z najlepszych lokalizacji do zamieszkania w Poznaniu, jest to także doskonała lokata kapitału dla tych, którzy poszukują korzystnych inwestycji.Mieszkania, które powstają, zadowolą rodziny, ludzi dynamicznych- młodych, kształcących się i pracujących, jak również seniorów, którzy szukają spokoju i wygody.

  Nova Łacina

  od 8 092 zł/m2
  ul. Niemena 6 , Rataje, Nowe Miasto, Poznań(2.7 km od centrum)
  Grupa Inwest
 • Panoramiqa
  4 kw. 2024
  Panoramiqa to nowoczesny projekt mieszkaniowy powstający przy ul. Wagrowskiej na Starołęce – miejscu z potencjałem, które w ostatnich latach dynamicznie się rozwija. To przyjazna mieszkańcom część Poznania – z dala od zgiełku centrum ale w wygodnym i dobrze skomunikowanym miejscu.Panoramiqa składa się z 2 budynków o zróżnicowanej wysokości, w których łącznie powstaną 272 komfortowe mieszkania o powierzchni od 26 do 82 m² z dużymi loggiami, ogródkami i tarasami. Budynki posiadają od 9 do 18 kondygnacji naziemnych. W inwestycji powstanie również podziemna hala garażowa oraz lokal usługowy na parterze budynku. Wśród udogodnień nie zabraknie również komórek lokatorskich, boksów garażowych, oraz naziemnych miejsc postojowych dla samochodów i licznych miejsc do przechowywania rowerów.Pomiędzy budynkami zaprojektowano zielony dziedziniec z placem zabaw dla dzieci. Inwestycję wyróżnia nowoczesna, kaskadowa architektura oraz przestronny taras na dachu, z którego mieszkańcy będą mogli podziwiać panoramę Poznania z wyjątkowej perspektywy 18. piętra.Usytuowanie Panoramiqi w pobliżu skrzyżowania ulic Hetmańskiej i Unii Lubelskiej zapewnia doskonałą komunikację z centrum miasta i dostęp do pełnej infrastruktury handlowo-usługowej. W pobliżu nie brakuje również szkół i przedszkoli, stąd będzie to idealne miejsce do życia dla rodzin z dziećmi.- 2 budynki o nowoczesnej architekturze- Doskonała lokalizacja- Taras widokowy na dachu- Termin realizacji: IV Q 2024 r- Lokal usługowy na parterze- Plac zabaw dla dzieci- Rowerownia- Wózkownia- 272 komfortowe mieszkania- Duże i wygodne loggie, ogródki i tarasy- Tarasy widokowy na dachu- Parkingi podziemne i naziemne miejsca postojowe- Infrastruktura pod instalację ładowarek do samochodów elektrycznych- Komórki lokatorskie i boksy garażowe

  Panoramiqa

  ul. Wagrowska , Rataje, Nowe Miasto, Poznań(3.8 km od centrum)
  BPI Real Estate Poland sp. z o.o.
 • ATAL Warta Towers
  gotowe
  ATAL Warta Towers to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa nieopodal brzegu Warty w Poznaniu. Atrakcyjne położenie w dzielnicy Nowe Miasto sprawi, że będzie to wymarzony adres dla osób ceniących miejski styl życia w klimatycznym otoczeniu zieleni i wody. Znakomite połączenia z miastem, liczne sklepy, lokale usługowe, atrakcje i rozwijająca się okolica, pełnymi garściami czerpiąca z zalet przepływającej tędy rzeki, zapewnią przyszłym mieszkańcom niezbędne na co dzień wygody i relaks w wolnym czasie.ATAL Warta TowersKraniec Rataj przy rondzie Starołęka staje się jedną z najbardziej perspektywicznych lokalizacji w Poznaniu. U progu dawnej dzielnicy przemysłowej czuć dziś, jak energia miasta harmonijnie przeplata się z ciszą i spokojem otulonego przyrodą zakątka w pobliżu rzeki.W tym fenomenalnym miejscu, przy ul. Rataje 166, powstanie inwestycja mieszkaniowa ATAL Warta Towers. Na 17 piętrach budynku o nietuzinkowej, eleganckiej bryle przewidziano 15 lokali handlowo-usługowych oraz 352 mieszkania o metrażu od 26 do 108 mkw. i liczbie pokoi od 1 do 4. Przestronne, ustawne, zaprojektowane z troską o ergonomię, piękną aranżację i dużą ilość światła dziennego (na co wpłynie optymalne zorientowanie budynku), mieszkania zapewnią wysoki komfort życia i poczucie codziennej harmonii. Do lokali mieszkalnych będą przynależeć tarasy, zachęcające do stworzenia przytulnej, zielonej strefy wypoczynkowej. Budynek ATAL Warta Towers zostanie wyposażony także w windy, dostosowane do potrzeb rodziców z wózkami i osób niepełnosprawnych. Na parterze mieszkańcy znajdą sklepy oraz lokale usługowe, a na kondygnacji podziemnej – 305 miejsc postojowych, pomieszczenie oraz stojaki na rowery. W budynku zaplanowano również 184 komórki lokatorskie.

  ATAL Warta Towers

  ul. Rataje 166 , Rataje, Nowe Miasto, Poznań(3 km od centrum)
  ATAL S.A.
 • Murapol Nowe Miasto
  4 kw. 2022
  Osiedle Murapol Nowe Miasto to nowoczesna inwestycja zlokalizowana w pobliżu Warty i zielonych nadrzecznych terenów, blisko parku i dębowego lasu. Łatwy dojazd do centrum, doskonałe skomunikowanie z pozostałmi dzielnicami Poznania oraz bogata infrastruktura w sąsiedztwie sprawiają, że ta lokalizacja jest dziś niezwykle popularna wśród osób szukających nowego mieszkania w stolicy Wielkopolski.Data oddania do użytkowania:bud. 1 i 2 - oddane do użytkubud. 5 i 6 - oddane do użytkubud. 3 i 4 - gotowe do odbioru.Dlaczego warto?• Za sprawą przemyślanej koncepcji architektonicznej mieszkańcy zyskują pewność, że wprowadzą się do przestronnych i słonecznych mieszkań, w szerokim wyborze metraży (kawalerki oraz mieszkania 2-, 3- i 4- pokojowe).• Dla zmotoryzowanych mieszkańców zaprojektowano wiele miejsc parkingowych, w tym w podziemnych halach garażowych.• Mieszkania na parterze będą posiadać tarasy, natomiast na wyższych piętrach – balkony.• Sprawną komunikację wewnątrz budynku zapewnią szybkie i ciche windy.• Światłowód z szybkim internetem gwarantuje dostęp do multimedialnej rozrywki.Co jeszcze zyskujesz?• Opcja Murapol Appartme – to bezpieczeństwo, komfort i oszczędność w zasięgu ręki. Steruj swoim mieszkaniem – ogrzewaniem, zaworami wody, oświetleniem, roletami wewnętrznymi, zdalnie za pomocą urządzenia mobilnego lub jeśli to dla Ciebie wygodniejsze także lokalnie przy pomocy funkcji hotelowej i spraw, by Twój dom stał się „smart”.• Pakiet antysmogowy – to codzienna ochrona przed zanieczyszczeniami, smogiem, pyłkami, kurzem, grzybami oraz innymi alergenami. System składa się z zaawansowanego technicznie układu filtrów, które powstrzymają nie tylko drobnoustroje, lecz również owady.

  Murapol Nowe Miasto

  ul. Wagrowska , Starołęka-Minikowo-Marlewo, Nowe Miasto, Poznań(3.6 km od centrum)
  Murapol S.A.
 • Malta Point
  1 kw. 2023
  Malta Point – pierwsza poznańska inwestycja Nexity, zlokalizowana przy ul. Brneńskiej, to miejsce tworzone z myślą o ludziach aktywnych, ceniących sobie kontakt z naturą i jednocześnie dostęp do miejsc rozrywki i kultury. Inwestycja jest dobrze skomunikowana z resztą miasta, wszystkie najważniejsze miejsca dzielnicy dostępne są niemal na wyciągnięcie ręki.W pierwszym etapie powstanie przyjazne i ciche osiedle z 98 mieszkaniami, rozmieszczonymi w 5-cio piętrowym budynku. Zróżnicowane metraże oraz przemyślane i funkcjonalnie rozplanowane pomieszczenia (mieszkania 1, 2, 3 lub 4 pokojowe) sprawią, że każdy znajdzie swoje wymarzone mieszkanie. Przestronne balkony i duże okna, podziemny parking i komórki lokatorskie pozwolą się cieszyć przestrzenią przyszłym właścicielom. Zakończenie budowy planowane jest na jesień 2022 roku.W drugim etapie osiedla Malta Point, w budynkach Tide i Wave, zaplanowano budowę łącznie 155 mieszkań. Dostępne będzie cały wachlarz mieszkań, od kawalerek aż po mieszkania 5-pokojowe do 110 mkw. Zakończenie budowy planowane jest na wiosnę 2024 roku.Z myślą o mieszkańcach zaplanowano wygodne przestrzenie wspólne, z podwójnymi, przestronnymi windami. We wnętrzach zaprojektowano dyskretne połączenie beżu i szarości oraz wzory szlachetnych kamieni i drewna. Eleganckie materiały wykończeniowe oraz nowoczesne oświetlenie ledowe zagwarantują poczucie komfortu.Patio, które powstanie między budynkami Wave i Tide będzie bogate w zieleń łąkową, małą architekturę – ławeczki, stojaki rowerowe oraz plac zabaw. W nowym etapie będzie zastosowane ponadto wyjątkowe rozwiązanie – zielone dachy, które będą wpływać na lepszą jakość powietrza oraz zmniejszenie stopnia nagrzania budynków.

  Malta Point

  ul. Brneńska , Rataje, Nowe Miasto, Poznań(2.8 km od centrum)
  Nexity Polska Sp. z o.o.
 • Malta Wołkowyska etap III
  4 kw. 2023
  MALTA Wołkowyska to projekt osiedla, które powstaje z myślą o komforcie i nowoczesności. To połączenie miejskiego stylu życia z możliwościami, jakie oferuje mieszkanie w sąsiedztwie jeziora i terenów rekreacyjnych.Inwestycja znajduje się przy ulicy Wołkowyskiej, skrzyżowanej z ulicą abpa A. Baraniaka.Osiedle MALTA Wołkowyska jest realizowane w trzech etapach, z których pierwszy – MALTA26, został oddany mieszkańcom do użytku w 2019 roku.Aktualna oferta sprzedaży obejmuje drugi i trzeci etap osiedla MALTA Wołkowyska. To projekt dla osób, które poszukują zróżnicowanych projektów mieszkań, zarówno lokali docelowych, a także tych o charakterze inwestycyjnym.Koncepcja najnowszego – TRZECIEGO etapu inwestycji zakłada realizację budynku 6-segmentowego z liczbą 344 mieszkań. W nietuzinkowej i charakterystycznej bryle, swoje miejsce znajdą również powierzchnie usługowe, zapewniając wyższy komfort życia mieszkańców.Dodatkowe powierzchnie:- piwnice,- miejsca postojowe w hali garażowej:1. pojedyncze,2. podwójne zależne,3. wyposażone w stojaki rowerowe,4. miejsca z możliwością ładowania pojazdów.- System automatyki domowej UWI Smart,- możliwość montażu klimatyzacji na ostatniej kondygnacji,- zielone dachy,- 2 000 m2 osiedlowej przestrzeni rekreacyjnej.Termin realizacji:- budynki: A1, A2 i B - kwiecień 2023- budynki: C, D1 i D2 - grudzień 2023

  Malta Wołkowyska etap III

  ul. Wołkowyska , Rataje, Nowe Miasto, Poznań(3.2 km od centrum)
  UWI Inwestycje S.A.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Lwowska 2
  Oferta archiwalna
  Lwowska 2 - Energia miejscaPropozycja dla osób stawiających na aktywny tryb życia, szukających swojej przestrzeni w centrum miasta i bliskim sąsiedztwie terenów do czynnego wypoczynku. To wspaniałe miejsce na poranny jogging lub wypoczynek na świeżym powietrzu.Nietuzinkowa lokalizacja, tuż obok Jeziora Maltańskiego, to z jednej strony gwarancja szybkiego i wygodnego dostępu do centrum, a z drugiej obietnica wytchnienia od miejskiego zgiełku.W sprzedaży znajduje się już II etap inwestycji.

  Lwowska 2

  od 9 298 zł/m2
  ul. Lwowska , Rataje, Nowe Miasto, Poznań(2.7 km od centrum)
  Jakon Sp. z o.o.
 • Malta Wołkowyska etap II
  Oferta archiwalna
  MALTA Wołkowyska to projekt osiedla, które powstaje z myślą o komforcie i nowoczesności. To połączenie miejskiego tylu życia z możliwościami, jakie oferuje mieszkanie w sąsiedztwie jeziora i terenów rekreacyjnych.Inwestycja znajduje się przy ulicy Wołkowyskiej, skrzyżowanej z ulicą abpa A. Baraniaka.Osiedle MALTA Wołkowyska jest realizowane w trzech etapach, z których pierwszy – MALTA26, został oddany mieszkańcom do użytku w 2019 roku.Aktualna oferta sprzedaży obejmuje drugi i trzeci etap osiedla MALTA Wołkowyska. To projekt dla osób, które poszukują zróżnicowanych projektów mieszkań, zarówno lokali docelowych, a także tych o charakterze inwestycyjnym.Dodatkowe powierzchnie:- miejsca postojowe w hali garażowej:1. pojedyncze,2. podwójne zależne,3. wyposażone w stojaki rowerowe,

  Malta Wołkowyska etap II

  od 7 200 zł/m2
  ul. Wołkowyska 28, 30 , Rataje, Nowe Miasto, Poznań(3.2 km od centrum)
  UWI Inwestycje S.A.
 • Kórnicka
  Oferta archiwalna
  Pierwszy etap inwestycji Kórnicka obejmuje budowę siedmiokondygnacyjnego budynku z jedną kondygnacją podziemną. Dostępne są mieszkania o metrażach od 35 do 110 m2. Na parterze przewidziano lokale mieszkalne z ogródkami, na pierwszym i najwyższym piętrze tarasy, w pozostałych lokalach dostępne będą duże balkony.Funkcjonale układy mieszkań pozwolą na aranżację mieszkania według własnego uznania.W budynku znajdzie się hala garażowa oraz komórki lokatorskie.Niewątpliwą NOWOŚĆ stanowić będzie wewnętrzny CLUB dla MIESZKAŃCÓW, w którym oprócz spotkań z sąsiadami będzie można zrelaksować się po pracy.W sprzedaży znajduje się już 2 etap inwestycji.

  Kórnicka

  ul. Kórnicka/Sowia , Rataje, Nowe Miasto, Poznań(2.4 km od centrum)
  Jakon Sp. z o.o.
 • Soleil de Malta
  Oferta archiwalna
  Soleil de Malta to dwa 5-piętrowe budynki, w których znajdzie się łącznie 318 funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkań – od kawalerek po mieszkania 4-pokojowe o metrażach od 25 do 128 m². Wszystkie z nich posiadać będą balkony, loggie lub ogródki, a apartamenty na ostatnim piętrze – o wysokości ok. 3 metrów – przestronne tarasy na dachu.Na terenie osiedla, które zaprojektowano wokół zielonych dziedzińców, znajdą się naziemne miejsca parkingowe, a pod budynkami – podziemna hala garażowa. Z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie przyszłych mieszkańców całość terenu będzie monitorowana, a wejścia zostaną zabezpieczone dodatkowo wideodomofonami.Termin zakończenia prac budowlanych:I Etap II Q 2021,II Etap I Q 2022.

  Soleil de Malta

  od 7 659 zł/m2
  ul. Milczańska , Rataje, Nowe Miasto, Poznań(3 km od centrum)
  Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.
 • Lwowska 2 etap II
  Oferta archiwalna
  LWOWSKA 2 to propozycja dla osób ceniących sobie mieszkanie w centrum miasta i w bliskim sąsiedztwie terenów rekreacyjno- zielonych. Lokalizacja tuż obok Jeziora Maltańskiego spełnia w pełni te kryteria. Inwestycję cechuje nowoczesny charakter zabudowy, elewacje z dużymi przeszkleniami czy zastosowanie zielonych, ekologicznych dachów.Drugi etap LWOWSKA 2 obejmuje realizację budynku wielorodzinnego o siedmiu kondygnacjach naziemnych oraz podziemną halą garażową. Łącznie 102 mieszkania, o ustawnych i funkcjonalnych układach od ok. 34 do 68 mkw. Każdy lokali posiadać będzie ogródek, loggie, balkon lub taras.

  Lwowska 2 etap II

  ul. Lwowska 6 , Rataje, Nowe Miasto, Poznań(2.7 km od centrum)
  Jakon Sp. z o.o.
 • Tarasy Warty
  Oferta archiwalna
  TARASY WARTY– kompleks mieszkaniowy składający sie z trzech segmentów A , B i C tworzących razem jeden budynek apartamentowy zlokalizowany przy ul. Na miasteczku 12. Posiada 12 kondygnacji mieszkalnych. Parter przeznaczony został na lokale usługowo-biurowo-handlowe.W budynku zaprojektowane są mieszkania od jednopokojowych o metrażu od 26 mkw.aż po czteropokojowe o powierzchni 85 mkw.Tarasy Warty to wymarzone miejsce dla osób, które cenią sobie szybki dostęp do centrum miasta. Na atrakcyjność inwestycji wpływają również zlokalizowane w pobliżu centra handlowo-rozrywkowe. Pod budynkiem zlokalizowany jest duży trzypoziomowy parking podziemny. Z poziomu garaży poprowadzono windy do poszczególnych kondygnacji.

  Tarasy Warty

  ul. Na miasteczku 12 , Nowe Miasto, Poznań(1.9 km od centrum)
  Trico Sp. z o.o. SKA
 • Apartamenty Milczańska II
  Oferta archiwalna
  Apartamenty Milczańska to nowoczesna i kameralna zabudowa mieszkaniowa, powstająca w pobliżu malowniczego Jeziora Maltańskiego, przy ulicy Milczańskiej oraz nowo projektowanej ul. Niemena. Inwestycja zapewni przyszłym mieszkańcom dogodną lokalizację wraz z szerokim wachlarzem lokalnych atrakcji i miejsc rekreacyjnych.Inwestycja Apartamenty Milczańska będzie realizowana etapami. W pierwszym z nich powstanie jeden budynek mieszkaniowy wraz z otaczającą go infrastrukturą. Klasyczne połączenie prostej bryły ze stonowaną kolorystyką elewacji doskonale wkomponuje nowy obiekt w architekturę pobliskich zabudowań. Projekt zostanie zlokalizowany w spokojnej części Poznania – w pobliżu wielu innych osiedli mieszkaniowych, ale też w zasięgu licznych punktów usługowych i handlowych oraz miejsc rekreacyjnych.Drugi etap będzie składał się z jednego pięciopiętrowego budynku, który zaoferuje przyszłym nabywcom 138 mieszkań o zróżnicowanych układach - od kawalerek do 4-pokojowych – oraz metrażach od 29,82 do 91,81 mkw. W trosce o różnorodne potrzeby mieszkańców, zaprojektowano 66 komórek lokatorskich. Architekci zadbali również o potrzeby zmotoryzowanych nabywców, projektując 182 miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz 37 miejsc naziemnych. W budynku przewidziano także 7 lokali usługowych przystosowanych do wielofunkcyjnej działalności. Obiekt wchodzący w skład drugiego etapu wizualnie zachowa spójność z całym osiedlem.

  Apartamenty Milczańska II

  od 7 354 zł/m2
  ul. Milczańska , Rataje, Nowe Miasto, Poznań(2.6 km od centrum)
  ATAL S.A.
 • Polanka Milczańska
  Oferta archiwalna
  Wszędzie blisko„Polanka Milczańska” położona jest w obrębie Łaciny w dzielnicy Rataje. Od ścisłego centrum dzieli ją zaledwie dwa i pół kilometra, które można przejść spacerem lub pokonać tramwajem, który średnio co cztery minuty zatrzymuje się na przystanku tuż obok osiedla. Jej położenie umożliwia szybkie przemieszczanie się do innych dzielnic Poznania, a także na błyskawiczny wyjazd z miasta.Ta świetnie skomunikowana lokalizacja przypadnie do gustu zarówno rodzinom z dziećmi, seniorom, jak i młodym ludziom, dopiero rozpoczynającym dorosłe życie. Położony w pobliżu kampus Politechniki Poznańskiej to także dodatkowy atut w przypadku kupna mieszkania pod wynajem.Lokalizacja dla miłośników sportu…W pobliżu nie brakuje także terenów rekreacyjnych. Spacerowicze, biegacze i rowerzyści z pewnością docenią bliskość Malty oraz niewielką odległość do rzeki, przy której co roku przybywa nowych ścieżek Wartostrady. Nad jeziorem Maltańskim często organizowane są zawody sportowe. To właśnie tutaj znajdują się słynne na całą Wielkopolskę Malta Ski, gdzie o każdej porze roku można pojeździć na nartach, oraz Termy Maltańskie, gdzie można potrenować pływanie lub zrelaksować się w części SPA&fun.... i zakupówW najbliższej okolicy znajduje się mnóstwo małych sklepików, piekarni, cukierni, aptek, salonów kosmetycznych i fryzjerskich, a także gabinetów lekarskich oraz prywatnych przedszkoli. Aby zrobić większe zakupy, nie trzeba wyruszać daleko – dwa centra handlowe zapewniają dostępność znanych marek odzieżowych, kosmetycznych czy jubilerskich, a pobliski dyskont spożywczy pozwala na zaopatrzenie lodówki.W obu galeriach znajdują się kina, kawiarnie i restauracje.Zielona enklawa„Polanka Milczańska” to budynek z 232 mieszkaniami. Jego kształt tworzy wewnątrz, bardzo duży dziedziniec, na którym zaplanowaliśmy plac zabaw oraz ławki w otoczeniu drzew i zielonych klombów. Rzadko spotykane na nowych osiedlach rozmiary dziedzińca sprawiają, że odległość pomiędzy poszczególnymi częściami budynku jest naprawdę duża – co sprzyja poczuciu intymności i przestrzeni. Zielony plac z kolei ma być miejscem miłych sąsiedzkich spotkań. Wejścia do klatek schodowych będą zlokalizowane właśnie od części wewnętrznej.Bezpieczeństwo i wygodaBudynek przy Milczańskiej 3 będzie ogrodzony, by zapewnić mieszkańcom maksimum bezpieczeństwa. Przejście na dziedziniec i następnie do klatek schodowych będzie następowało przez reprezentacyjne foyer. Tutaj zlokalizowane będą także pomieszczenia administracji i ochrony. Dla wygody osób korzystających z komunikacji miejskiej przewidzieliśmy jednak dodatkowe wejście przez zamykaną furtkę i zintegrowany z budynkiem przesmyk.Cała inwestycja jest podzielona na siedem niezależnych klatek schodowych, w których obowiązkowo znajdują się windy.Na terenie „Polanki” przewidziano dwie rowerownie, a zmotoryzowani będą mieli do dyspozycji halę garażową położoną pod budynkiem. Na jej przestrzeni zlokalizowano także komórki lokatorskie.

  Polanka Milczańska

  ul. Milczańska , Rataje, Nowe Miasto, Poznań(2.9 km od centrum)
  Spravia
 • Apartamenty Milczańska
  Oferta archiwalna
  Apartamenty Milczańska to nowoczesna i kameralna zabudowa mieszkaniowa, powstająca w pobliżu malowniczego Jeziora Maltańskiego, przy ulicy Milczańskiej oraz nowo projektowanej ul. Niemena. Inwestycja zapewni przyszłym mieszkańcom dogodną lokalizację wraz z szerokim wachlarzem lokalnych atrakcji i miejsc rekreacyjnych.Inwestycja Apartamenty Milczańska będzie realizowana etapami. W pierwszym z nich powstanie jeden budynek mieszkaniowy wraz z otaczającą go infrastrukturą. Klasyczne połączenie prostej bryły ze stonowaną kolorystyką elewacji doskonale wkomponuje nowy obiekt w architekturę pobliskich zabudowań. Projekt zostanie zlokalizowany w spokojnej części Poznania – w pobliżu wielu innych osiedli mieszkaniowych, ale też w zasięgu licznych punktów usługowych i handlowych oraz miejsc rekreacyjnych.W ramach pierwszego etapu zabudowy zostanie wzniesiony jeden budynek, oferujący 81 mieszkań o zróżnicowanych rozkładach i metrażach – od 33,19 do 108,85 mkw. Wśród nich znajdzie się kawalerka, a także lokale dwupokojowe i większe: o trzech i czterech pokojach. Każde z mieszkań zaprojektowano z troską o ergonomię i wygodną aranżację, a dostępną przestrzeń powiększą również komfortowe balkony oraz komórki lokatorskie.Na parterze budynku wydzielono przestrzeń na 9 lokali usługowych, w których powstaną obiekty handlowe i usługowe podnoszące komfort życia codziennego mieszkańców osiedla. W obrębie projektowanego budynku zaplanowano również łącznie 134 miejsca parkingowe oraz pomieszczenie na rowery i wózki dziecięce.

  Apartamenty Milczańska

  od 6 700 zł/m2
  ul. Milczańska , Rataje, Nowe Miasto, Poznań(2.7 km od centrum)
  ATAL S.A.
 • Atal Malta
  Oferta archiwalna
  Nieopodal malowniczego Jeziora Maltańskiego powstanie nowa inwestycja mieszkaniowa – ATAL Malta. Estetyczna zabudowa zostanie wzniesiona przy ulicy Wołkowyskiej, skąd roztacza się przyjemny widok na jezioro oraz przylegające do niego tereny spacerowe i rekreacyjne. W tej atrakcyjnej lokalizacji można będzie znaleźć chwilę wytchnienia od miejskiego zgiełku. Inwestycja ATAL Malta szybko stanie się jednym z najciekawszych osiedli mieszkaniowych w tej części Poznania.Nowa inwestycja w pobliżu Jeziora Maltańskiego połączy w sobie wygodny dojazd do centrum i dostęp do rozbudowanej infrastruktury miejskiej z bliskim sąsiedztwem terenów rekreacyjnych. Przy ulicy Wołkowyskiej powstanie jeden sześciokondygnacyjny budynek o komfortowym układzie oraz dopracowanym i funkcjonalnym projekcie. W ATAL Malta powstanie 130 przestronnych mieszkań o powierzchniach od 36,08 do 111,01 mkw. i rozkładach od 2 do 4 pokoi. Wszystkie lokale zaplanowano z troską o ergonomię i wygodne użytkowanie na co dzień. W obrębie projektowanego budynku przewidziano jeden lokal usługowy, 42 miejsca parkingowe na zewnątrz budynku oraz 94 na parkingu zlokalizowanym na poziomie -1. Dodatkowym udogodnieniem dla mieszkańców będą liczne komórki lokatorskie.Inwestycja ATAL Malta doskonale wkomponuje się w otaczającą ją zabudowę, podkreśli modny charakter tej dzielnicy. Monochromatyczna elewacja z kontrastowymi elementami, efektowne tarasy i ogródki przy mieszkaniach sprawią, że budynek zyska wyjątkowo elegancki i prestiżowy charakter. Zabudowa zostanie otoczona trawnikami, kompozycjami roślinnymi oraz małą architekturą. Na terenie inwestycji zaplanowano szerokie chodniki, ławki dla spacerowiczów oraz elegancki dziedziniec. Atal MALTA to doskonała propozycja dla osób w każdej grupie wiekowej. Komfortowa lokalizacja osiedla oraz wysoki standard zabudowy uczynią to miejsce idealnym dla rodzin z dziećmi, osób aktywnych zawodowo i dla seniorów. Mieszkania parterowe zostaną wyposażone w przestronne ogródki, w których można będzie znaleźć wytchnienie po pracy i odpoczynek od miejskiego zgiełku. Dla mieszkań na wyższych kondygnacjach zaprojektowano przestronne tarasy, które latem mogą posłużyć jako miejsca spotkań i odpoczynku na świeżym powietrzu. Inwestycja ATAL Malta zostanie dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. W budynku zaprojektowano cichobieżne windy. Teren osiedla zostanie ogrodzony i wyposażony w system monitorowania, co da mieszkańcom poczucie prywatności i bezpieczeństwa. ATAL Malta to inwestycja idealna zarówno dla osób, które poszukują mieszkania dla siebie, jak również dla klientów inwestycyjnych. Osiedle powstaje w pobliżu Politechniki Poznańskiej oraz centrów biznesowych.

  Atal Malta

  od 6 200 zł/m2
  ul. Wołkowyska , Rataje, Nowe Miasto, Poznań(3.1 km od centrum)
  ATAL S.A.
 • Nowe Żegrze
  Oferta archiwalna
  Jest to inwestycja, która zapewni każdemu wygodne miejsce do życia. Każdy z budynków ma pięć kondygnacji oraz podziemną halę garażową z miejscami postojowymi. Na terenie osiedla znajdować się będzie plac zabaw dla dzieci a także siłownia plenerowa.W nowocześnie zaprojektowanych budynkach znajdziecie Państwo funkcjonalnie rozplanowane mieszkania – idealne zarówno dla singli, jak i dla rodzin ceniących wygodne, miejskie życie. Mieszkania na parterze będą posiadać ogródki, a mieszkania na piętrze przestronne balkony.

  Nowe Żegrze

  od 7 100 zł/m2
  ul. Rzeczańska , Żegrze, Nowe Miasto, Poznań(3.7 km od centrum)
  Agrobex Sp. z o.o.
 • Smart Apartamenty
  Oferta archiwalna
  smART to pierwszy w Poznaniu nowoczesny kompleks mikroapartamentów o powierzchni od 18,3 m2 do 28 m2 . Projekt smART skierowany jest do młodych ludzi, którzy startując w samodzielne życie, poszukują mieszkania za rozsądną cenę i w dobrej lokalizacji. To także propozycja dla osób inwestujących w nieruchomości na wynajem, którym deweloper gotowy jest zapewnić obsługę profesjonalnego operatora.Projekt smART jest kolejnym wyzwaniem spółki, która wychodząc naprzeciw oczekiwaniom młodych ludzi, postanowiła stworzyć pierwszy w Poznaniu nowoczesny kompleks mikroapartamentów o powierzchni od 18,3 m2 do 28 m2 . Mikroapartamenty smART to samodzielne małe lokale, spełniające potrzeby współczesnych singli, nowocześnie i funkcjonalnie urządzone o wysokim standardzie i świetnej lokalizacji.Głównym projektantem budynku jest poznańska pracownia Adam Mikulicz Architekci posiadająca na swoim koncie realizację kilkunastu osiedli mieszkaniownych jednorodzinnych oraz wielorodzinnych.W 5-piętrowym budynku mieścić się będą 92 mikroapartamenty. Do wyboru klientów będą dwa warianty wykończenia „pod klucz”, oraz wariant deweloperski dla chcących zagospodarować przestrzeń po swojemu. Klienci, którzy zdecydują się na wariant „pod klucz” otrzymają lokale o wysokim standardzie z nowocześnie i designersko wykończonymi pomieszczeniami:- łazienką wyposażoną w kabinę prysznicową z brodzikiem, armaturę sanitarną, lustro;- aneksem kuchennym zabudowanym meblami, z płytą ceramiczną, okapem, lodówką i pralką;- salonem wyposażonym w najwyższej jakości meble, łączące w sobie sprytne rozwiązania aranżacyjne z funkcjonalnością.W łazience podłogi będą wykończone wysokiej jakości płytkami podłogowymi i ściennymi, a w salonie i korytarzu eleganckimi płytami z gresu. Wykorzystanie systemów modułowych zabudowy pozwoli w sposób łatwy i szybki przekształcić powierzchnię mikroapartamentu w jadalnię, pracownię, salon czy sypialnię. Całość zaprojektowana przez młodych i utalentowanych architektów z firmy BNCH/Banach Architekci i wykonana przez firmę VOX.Dla klientów chcących zaaranżować przestrzeń według własnego pomysłu oferujemy pomoc naszych architektów, którzy przygotują dla Państwa unikalny projekt zgodny z indywidualnymi oczekiwaniami.Budynek smART wyposażony będzie w domofon, cichą i nowoczesną windę oraz wielostanowiskowy garaż podziemny dla zmotoryzowanych mieszkańców. Dodatkowo każdy lokal będzie wyposażony w Internet najnowszej generacji i TV.Zakup niewielkich metrażowo apartamentów położonych w atrakcyjnych lokalizacjach to bardzo atrakcyjna inwestycja w porównaniu do tradycyjnych metod inwestowania kapitału. Inwestycja taka przynosi nie tylko wzrost wartości w czasie, ale pozwala wygenerować również przychód z tytułu wynajmu. Niewątpliwie atrakcyjna jest możliwość odliczenia wartość podatku VAT (23%) przy zakupie mikroapartamentu na wynajem i to nie tylko od ceny zakupu lokalu ale i od ceny zakupu wyposażenia. Cena mikroapartamentu wykończonego „pod klucz” oraz całkowity zwrot podatku VAT daje możliwość zwrotu wyłożonego kapitału w krótkim czasie.Kupując mikroapartament smART inwestor nabywa prawo własności nieruchomości lokalowej, wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej , którą stanowi prawo własności gruntu, oraz części wspólne budynku.

  Smart Apartamenty

  ul. Bolesława Krzywoustego , Rataje, Nowe Miasto, Poznań(1.7 km od centrum)
  Talarczyk i Scheller Nieruchomości
 • Pelikan
  Oferta archiwalna
  Niewiele jest takich miejsc, które w równym stopniu zaspokajają różne i na pozór sprzeczne potrzeby. Lokalizacja Pelikana łączy w sobie najważniejsze zalety: przepiękny widok na zakole Warty i panoramę Poznania, otoczenie nadwarciańskiego parku oraz wygodny i szybki dojazd do centrum miasta.Jakość i charakterNa tle innych budynków Pelikan prezentuje się niezwykle okazale, to przykład odważnej i bezkompromisowej architektury. Zaprojektowany tak, by dwie na pozór oddzielne i przecinające się bryły stanowiły całość i kreowały oryginalny charakter dla tego wysokiego i dostojnego budynku. Elewacje oraz wnętrza obiektu są utrzymane w nowoczesnej szlachetnej konwencji świetnie współgrającej z kształtem budynku.Komfort przestrzeniProponowane przez nas 157 projektów apartamentów to jedynie pierwszy krok w kreowaniu prywatnej przestrzeni, którą Państwo zaaranżujecie zgodnie ze swoimi najśmielszymi życzeniami. Duże okna, otwarta przestrzeń części dziennych, klimatyzacja, ustawne loggie, tarasy – to, wraz z funkcjonalnością, jaką dają dwie łazienki i garderoby, podstawa poczucia komfortu.Diabeł tkwi w szczegółachDobry projekt to także przemyślane rozwiązania w każdym szczególe i oryginalne pomysły. Pelikan zaznaczy swoją obecność w najmniej spodziewanym miejscu, a połączenia kolorystyczne i zastosowane materiały sprawią, że już w hallu budynku poczujecie Państwo ciepłą i domową atmosferę. A na tych, którym się nie śpieszy, czeka ławka wśród kwiatów i uśmiechnięty portier.Wygoda i bezpieczeństwoBudynek z monitoringiem i ochroną, z zamkniętym podziemnym parkingiem to propozycja dla tych z Państwa, którzy cenią sobie spokojny i bezpieczny dom. Poczucie niezmąconego spokoju to zaleta Pelikana, która wyróżnia go spośród innych inwestycji.Na terenie wokół budynku stworzono zieloną enklawę z miejscem do zabawy dla dzieci i odpoczynku dla ich opiekunów.Dla tych, którzy cenią sobie zdrowy tryb życia pomyśleliśmy o 20-metrowym basenie z atrakcjami: przeciwprądem, biczami wodnymi, wydzieloną częścią przeznaczoną do zabawy dla najmłodszych wielbicieli wody, nieodzowną sauną i przeszklonym patio wcinającym się w starodrzew otaczający Pelikana.Inwestycja zakończona – mieszkania gotowe do odbioru.

  Pelikan

  ul. Szczytnicka , Rataje, Nowe Miasto, Poznań(2.5 km od centrum)
  Nickel Development Sp. z o.o.
 • Parkowa Aleja
  Oferta archiwalna
  Parkowa Aleja - Naturalnie tylko tuParkowa Aleja to 5-kondygnacyjny budynek wielorodzinny, z windami i garażami w podziemnej hali, mieszczący 40 lokali mieszkalnych. Położony w cichej, spokojnej dzielnicy, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych, licznych ścieżek spacerowych oraz Parku Tysiąclecia. Nowoczesny w stylistyce, wykonany z najwyższej jakości materiałów, usytuowany przy Alei Ks. Mieczysława Radziejewskiego w Poznaniu, idealnie wpasowuje się w potrzeby wielkomiejskich lokatorów.W harmonii ze światemBliskość terenów rekreacyjno-wypoczynkowych Jeziora Maltańskiego, a co za tym idzie, możliwość uprawiania licznych sportów na świeżym powietrzu sprawia, iż Parkowa Aleja jest idealnym miejscem dla całej rodziny. Dodatkowych atrakcji dostarczy pobliskie zoo, nowopowstałe Termy maltańskie, czy kina i sklepy Galerii Malta. Atutem inwestycji jest doskonałe połączenie komunikacyjne z centrum miasta Poznania.Gdzie wszystko ma swoje miejsceW ofercie mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe, o powierzchni od 58,9 do 103,4 m.kw., z dużymi balkonami bądź rozległymi tarasami z decku drewnianego i ogródkami na parterach. Przestronne pokoje, otwarte aneksy kuchenne bądź oddzielne kuchnie, stolarka okienna i drzwiowa oraz rolety zewnętrzne w kolorze złotego dębu – podkreślają prestiżowy charakter inwestycji.Komfortowe rozwiązania projektowe pozwalają na dowolną aranżację wnętrz w zakresie usytuowania poszczególnych pokoi , w ramach ceny mieszkania.Teren inwestycji będzie ogrodzony i monitorowany. Liczna zieleń wysoka i niska oraz atrakcyjny plac zabaw sprzyjać będą odpoczynkowi od zgiełku miasta.Ekologia i ekonomiaParkowa Aleja zbudowana będzie z w 100% naturalnej cegły wapienno-piaskowej SILKA oraz przyjaznych środowisku materiałów izolacyjnych z włókna drzewnego STEICO. Oba te rozwiązania zapewniają doskonałą izolację termiczną – chronią przed upałem w lecie i utratą ciepła w zimie.Zastosowanie 3-szybowych, 6-komorowych okien REHAU GENEO zapewni dodatkową izolację akustyczną, eliminując hałas, tak uciążliwy dla mieszkańców miast. Parkowa Aleja to inwestycja w energooszczędność , to wyraz dbałości o zdrowie i komfort jej mieszkańców.

  Parkowa Aleja

  al. ks. M. Radziejewskiego , Chartowo, Nowe Miasto, Poznań(3.6 km od centrum)
  Dom-Eko Sp. z o.o.
 • Morzyczańska
  Oferta archiwalna
  Trwa realizacja inwestycji na poznańskich Ratajach, przy ul. Morzyczańskiej.- w bliskiej odległości od Ronda Rataje,- w cichej okolicy,- nowoczesny 5-piętrowy budynek, 3-segmentowy,- 227 lokali mieszkalnych o powierzchni od 29 do 63 m2,- hale garażowe w kondygnacji podziemnej,- na parterze mieszkania z ogródkami a na piętrach niektóre lokale z dużymi tarasami,- część mieszkań spełniająca kryteria programu MDM,- w pobliżu pełna infrastruktura handlowo - usługowa wynikająca z sąsiedztwa istniejących osiedle.

  Morzyczańska

  od 5 508 zł/m2
  ul. Morzyczańska , Rataje, Nowe Miasto, Poznań(3.2 km od centrum)
  Wechta Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA
 • Malta Nowa 2
  Oferta archiwalna
  Malta Nowa II to zespół dwóch sześcio kondygnacyjnych budynków mieszkalnych wznoszonych w dzielnicy Poznań-Rataje.Nowe mieszkanie stworzone z myślą o TobieW ramach kompleksu Malta Nowa II powstaje 168 mieszkań. Projektanci zastosowali interesujące rozwiązania architektoniczne, które to umożliwiają dowolne kształtowanie powierzchni mieszkalnej. Nabywcy lokali mogą je dopasować do najbardziej indywidualnych wymagań i potrzeb – poczuć, że stworzyli idealną przestrzeń do życia, pracy, wypoczynku.Nowe inwestycje – ponadczasowe standardyBudynki wzniesione w ramach inwestycji Malta Nowa II zostały posadowione na halach garażowych. Nabywcy mieszkań będę mogli parkować auta w bezpiecznym miejscu i nie będą musieli tracić czasu na szukanie miejsca postojowego.Mieszkańcy mogą liczyć na spokój, ciszę i nie obawiać się, że w ich otoczeniu pojawią się niepożądane osoby. Dodatkowo tzw. części wspólne na osiedlu zostały zaprojektowane tak, aby mieszkańcy mieli poczucie prywatności.Atutem inwestycji jest w pełni przemyślane zagospodarowanie terenu, w którym dominuje zieleń roślin.Czy Państwa marzeniem jest mieszkanie w centrum miasta, gdzie krzewy i drzewa stanowią naturalny krajobraz?

  Malta Nowa 2

  ul. Milczańska , Żegrze, Nowe Miasto, Poznań(3.6 km od centrum)
  UWI Inwestycje S.A.
 • Malta Nowa
  Oferta archiwalna
  MALTA NOWA- tokompleks 3 budynków na wspólnej hali garażowej zlokalizowany na obrzeżach osiedli ratajskich w sąsiedztwie Jeziora Malta przy ul. Inflanckiej.Dobra komunikacja miejska (5 linii tramwajowych, 4 autobusowe). W pobliżu szkoła, przedszkole, przychodnia zdrowia. W niedużej odległości, ale równocześnie gwarantującej mieszkańcom nieuciążliwość sąsiedztwa, zaplecze handlowe i rozrywkowe (Galeria Malta, M1, Ikea, Carrefour, kompleks kinowy CINEMAX). termin realizacji: bud. A – maj 2012, bud. B – sierpień 2012, bud. C – październik 2012

  Malta Nowa

  ul. Inflancka , Rataje, Nowe Miasto, Poznań(3.3 km od centrum)
  UWI Inwestycje S.A.
 • Malta Fountain
  Oferta archiwalna
  MALTA FOUNTAIN to nowa inwestycja mieszkaniowa na mapie Poznania, zlokalizowana w najbardziej atrakcyjnej części dzielnicy Nowe Miasto przy ul. Milczańskiej 1.Przygotowaliśmy ją z myślą o osobach ceniących sobie nowoczesność oraz aktywny wypoczynek, a także komfort dojazdu do centrum miasta. Sąsiedztwo Jeziora Maltańskiego i centrum handlowego Galeria Malta z kinami pozwala spełnić potrzeby mieszkańców ceniących sobie własny czas.Ten nowoczesny sześciopiętrowy budynek wyróżnia się elegancją i ciekawym wzornictwem. Większość mieszkań posiada balkon, a na ostatnim piętrze, część z nich przestronne tarasy. Pod budynkiem zlokalizowana została dwupoziomowa hala garażowa wraz z miejscami do przechowywania rowerów oraz wózków dziecięcych. Dla najmłodszych przewidziano ogrodzony i zamknięty plac zabaw. Na parterze zlokalizowane zostały lokale usługowe.Najbliższe okolica sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. Atrakcyjne otoczenie Jeziora Maltańskiego to wymarzone miejsce do spacerów i rowerowych wycieczek przyciągające niezmiernie chętnie mieszkańców Poznania. Ofertę dla aktywnych świetnie uzupełnia kompleks basenów Termy Maltańskie oraz stok narciarski i tor saneczkowy na Malta Ski.

  Malta Fountain

  ul. Milczańska , Nowe Miasto, Poznań(3.2 km od centrum)
  Łacina-Dom Sp. z o.o.
 • Inflancka
  Oferta archiwalna
  Nowa inwestycja na górnym tarasie Rataj przy ul. Inflanckiej 63. Budynek pięciokondygnacyjny w nowoczesnym stylu, z windą osobową, halą garażową wraz z komórkami lokatorskimi. W ofercie znajdują się 22 mieszkań o powierzchni od 37,5 do 149,5 m˛. Mieszkania na III piętrze posiadają tarasy na dachu.Termin realizacji I kwartał 2014.

  Inflancka

  ul. Inflancka , Rataje, Nowe Miasto, Poznań(3.4 km od centrum)
  CGK Sp. z o.o.

Informacje o Ratajach

Na Ratajach dostępnych jest 786 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 9 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy na Ratajach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 28 do 100 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (76 mieszkań).
 • 2-pokojowe (341 mieszkań).
 • 3-pokojowe (290 mieszkań).
 • 4-pokojowe (72 mieszkania).
 • 5-pokojowe (1 mieszkanie).

Wśród inwestycji deweloperskich na Ratajach nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży na Ratajach kosztuje 301 500 zł.

W ostatnim czasie w 1 nieruchomości zostały obniżone ceny. Aktualnie obowiązują 4 oferty promocyjne.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty na Ratajach

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: