Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe nieruchomości Poznań, Nowe Miasto, Główna

30 ofert w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Rynek Wschodni
  4 kw. 2023
  Inwestycja Rynek Wschodni, realizowana przez Quadro Development podkreśla atuty nowej poznańskiej lokalizacji. Jesteście blisko Ronda Śródka i rzeki Warta, a jednocześnie w spokojnym otoczeniu. Odkrywamy nowe miejsce na mieszkaniowej mapie Poznania, zachowując kameralny charakter osiedli Quadro.W ramach inwestycji zostanie przygotowany pięciokondygnacyjny budynek wielorodzinny, w którym znajdzie się 48 mieszkań, o powierzchni od 29 do 84 m kw. Przyszli nabywcy mają do wyboru kompaktowe kawalerki, popularne mieszkania 2-pokojowe, a także szeroki wybór lokali 3-pokojowych. Propozycję dewelopera uzupełniają większe przestrzenie, aż do 84 mkw. o dużych możliwościach aranżacyjnych.Planowane rozpoczęcie budowy to wrzesień 2021 roku. Inwestycja zakończy się w czwartym kwartale 2023 roku.Do mieszkań parterowych przynależą ogródki lub tarasy, natomiast na wyższych kondygnacjach do dyspozycji są balkony lub loggie. Rynek Wschodni proponuje przyszłym mieszkańcom dodatkowe udogodnienia gwarantujące komfort zamieszkiwania, w tym m.in.: winda i podziemna hala garażowa na 31 aut, z możliwością wydzielenia komórek lokatorskich. Cena miejsca postojowego w hali garażowej to 30.000 zł.

  Rynek Wschodni

  od 8 900 zł/m2
  ul. Główna 33 , Główna, Nowe Miasto, Poznań(3.4 km od centrum)
  Quadro Development
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Nadolnik Compact Apartments
  Oferta archiwalna
  Nadolnik Compact Apartments jest kompleksem smart apartamentów, które są komfortowym rozwiązaniem dla ludzi młodych, między innymi studentów. Smart apartamenty są dedykowane również absolwentom startującym w dorosłe życie. Projekt realizowany jest przy ulicy Nadolnik 8, w Poznaniu, gdzie zostaną przygotowane lokale o powierzchniach 19 - 40 m kw. Każdy z balkonem lub ogródkiem. Dla nabywców dostępna będzie również hala garażowa z miejscami parkingowymi oraz boxami na rowery. Umożliwiamy również wykończenie „pod klucz”.Na terenie kompleksu powstaną boiska sportowe oraz korty tenisowe, które będą dodatkowym udogodnieniem dla osób aktywnych. W Nadolnik Compact Apartments znajdzie się miejsce na pub czy restaurację, a także przestrzeń do spędzania czasu na świeżym powietrzu.Dawny Młyn stanie się centralnym budynkiem kompleksu, który zostanie rozbudowany oraz przygotowany również do wypoczynku i spotkań. Znajdą tu swoje miejsce także lokale usługowo-handlowe takie jak sklepy, restauracje, czy sale konferencyjne.

  Nadolnik Compact Apartments

  od 5 787 zł/m2
  ul. Nadolnik 8 , Główna, Nowe Miasto, Poznań(3.7 km od centrum)
  Grupa Partner
 • Osiedle Bartnicza etap I
  Oferta archiwalna
  Osiedle Bartnicza to nowa inwestycja składająca się z kilku wielorodzinnych budynków mieszkalnych zlokalizowanych w Poznaniu przy ul. Suchej, w rejonie ulic Gdyńskiej i Gnieźnieńskiej.Niewątpliwym atutem ternu działki jest bezpośrednie sąsiedztwo rzeczki Głównej, będącej jednym z najczystszych dopływów Warty na terenie Poznania. Istniejący starodrzew i wyznaczony wzdłuż rzeki pas ochronny zieleni, zapewni przyszłym mieszkańcom enklawę wolną od dalszej ekspansji urbanistycznej, która ma miejsce w innych dzielnicach miasta.Budynki wchodzące w skład osiedla posiadać będą 4 kondygnacje, a w każdym z nich usytuowana będzie winda oraz podziemna hala garażowa dla samochodów osobowych. Teren nieruchomości zaopatrzony będzie w instalacje do monitoringu, telewizję kablową oraz instalacje szerokopasmowego internetu.Ceny mieszkań są zróżnicowane w zależności od ich położenia i wielkości, a kształtują się już od 4150 zł brutto za metr kwadratowy.

  Osiedle Bartnicza etap I

  od 4 150 zł/m2
  ul. Sucha 30 , Główna, Nowe Miasto, Poznań(4.3 km od centrum)
  Neobis Sp. z o.o.
 • Osiedle Bartnicza etap II
  Oferta archiwalna
  Osiedle Bartnicza to nowa inwestycja składająca się z kilku wielorodzinnych budynków mieszkalnych zlokalizowanych w Poznaniu przy ul. Suchej, w rejonie ulic Gdyńskiej i Gnieźnieńskiej.Niewątpliwym atutem ternu działki jest bezpośrednie sąsiedztwo rzeczki Głównej, będącej jednym z najczystszych dopływów Warty na terenie Poznania. Istniejący starodrzew i wyznaczony wzdłuż rzeki pas ochronny zieleni, zapewni przyszłym mieszkańcom enklawę wolną od dalszej ekspansji urbanistycznej, która ma miejsce w innych dzielnicach miasta.Budynki wchodzące w skład osiedla posiadać będą 4 kondygnacje, a w każdym z nich usytuowana będzie winda oraz podziemna hala garażowa dla samochodów osobowych. Teren nieruchomości zaopatrzony będzie w instalacje do monitoringu, telewizję kablową oraz instalacje szerokopasmowego internetu.Ceny mieszkań są zróżnicowane w zależności od ich położenia i wielkości, a kształtują się już od 5400 zł brutto za metr kwadratowy.I ETAP, – zakończony,II ETAPU, - zakończony,III ETAPU, zakończenie to I kwartał 2020 r.IV ETAPU, zakończenie to I kwartał 2021 r.

  Osiedle Bartnicza etap II

  od 5 999 zł/m2
  ul. Sucha 30B , Główna, Nowe Miasto, Poznań(4.3 km od centrum)
  Neobis Sp. z o.o.
 • Osiedle Bartnicza Etap IV
  Oferta archiwalna
  Osiedle Bartnicza to nowa inwestycja składająca się z kilku wielorodzinnych budynków mieszkalnych zlokalizowanych w Poznaniu przy ul. Suchej, w rejonie ulic Gdyńskiej i Gnieźnieńskiej.Niewątpliwym atutem ternu działki jest bezpośrednie sąsiedztwo rzeczki Głównej, będącej jednym z najczystszych dopływów Warty na terenie Poznania. Istniejący starodrzew i wyznaczony wzdłuż rzeki pas ochronny zieleni, zapewni przyszłym mieszkańcom enklawę wolną od dalszej ekspansji urbanistycznej, która ma miejsce w innych dzielnicach miasta.Budynki wchodzące w skład osiedla posiadać będą 4 kondygnacje, a w każdym z nich usytuowana będzie winda oraz podziemna hala garażowa dla samochodów osobowych. Teren nieruchomości zaopatrzony będzie w instalacje do monitoringu, telewizję kablową oraz instalacje szerokopasmowego internetu.

  Osiedle Bartnicza Etap IV

  od 6 726 zł/m2
  ul. Sucha 31 , Główna, Nowe Miasto, Poznań(4.3 km od centrum)
  Neobis Sp. z o.o.
 • Osiedle Na Smolnej VII
  Oferta archiwalna
  Siódmy etap osiedla „Na Smolnej” w PoznaniuBudimex Nieruchomości rozpoczął budowę kolejnego etapu dobrze znanej „Smolnej”. Poznaniacy pokochali osiedle, dzięki wszechobecnej zieleni, bliskości parku i niewysokiej zabudowie wpisanej w otoczenie. Życie na osiedlu przypomina spokojne mieszkanie poza miastem. Jednocześnie jest stąd wszędzie blisko.Rodzinnie i wygodnieDzięki rozwojowi osiedla cała dzielnica się zmienia – prężnie funkcjonują tu lokale usługowe i sklepy. Powstają także miejsca, gdzie można przyjemnie spędzić czas. Są żłobki, przedszkola, szkoła i kościół. Nic więc dziwnego, że osiedle Na Smolnej jest chętnie wybierane przez rodziny z dziećmi. W pobliżu osiedla znajduje się stacja rowerów miejskich i przystanek autobusowy. Dzięki tym rozwiązaniom zaledwie w kilka minut możemy znaleźć się na Śródce czy na Starym Rynku.SiódemkaEtap siódmy będzie spójny z poprzednimi. 4-piętrowy budynek w kształcie litery E z dodatkowym skrzydłem stanie u zbiegu ul. Mariackiej i ul. Smolnej. Znajdzie się w nim 156 mieszkań, od kawalerek do 5-pokojowych apartamentów, o metrażach od 31 do 100 m kw.Elewacje pokryje biel z elementami ciepłego brązu, okna otrzymają teksturę drewna, a wejścia do klatek ozdobi nowoczesna okładzina. Dzięki tym zabiegom architekci podkreślą miejski charakter osiedla. Przy budynku zaplanowano trzy zielone (z bylinami, krzewami, drzewkami) dziedzińce z elementami małej architektury (siedziska, ławki, iluminacja roślin). Powstanie także niewielki skwerek rekreacyjny ze stołami do gier towarzyskich.Wszystkie mieszkania mają funkcjonalne rozkłady i umożliwiają wiele wariantów aranżacji. Zdecydowana większość posiada balkon, loggię lub ogródek.Przekazywanie mieszkań przewidziano na III kw. 2021 roku.

  Osiedle Na Smolnej VII

  ul. Mariacka , Główna, Nowe Miasto, Poznań(3.4 km od centrum)
  Spravia
 • Osiedle Bliskie Zawady
  Oferta archiwalna
  Osiedle Bliskie Zawady będzie wyróżniać się kameralną i przyjazną architekturą,a bryły trzech budynków wielorodzinnych harmonijnie wkomponują się w istniejącą zabudowę i otaczający teren. Budynki będą się składać z siedmiu kondygnacji, sześciu naziemnych i jednej podziemnej. W budynku przewidzianych jest wiele przeszkleń, między innymi duże, panoramiczne okna, szklane wykusze, pełne doświetlenie światłem dziennym klatek schodowych i układu komunikacyjnego miedzy mieszkaniami. Elewacje budynku będą miały nowoczesny charakter. Projektując planowaną Inwestycję przemyślano każdy jej fragment od funkcjonalności samych mieszkań, przez oryginalne rozwiązania wiele części wspólnych takich jak klatki schodowe i części komunikacji wewnętrznej budynków, aż po wybór ciekawej i ozdobnej roślinności wprowadzającej niecodzienny klimat zagospodarowanie terenu przestrzennego działki.Urokiem inwestycji, pomimo zwartej zabudowy śródmiejskiej, będzie strefa wypoczynkuz ogrodzonym placem zabaw dla dzieci i częścią do ćwiczeń dla dorosłych, otoczony różnymi gatunkami kolorowych krzewów i kwiatów.Pod inwestycją znajdzie się 1-poziomowa hala garażowa, do której będą zjeżdżały windy bezpośrednio z pięter mieszkalnych. Przewidziano w niej w sumie 184 miejsca postojowei kilkanaście boksów dla mieszkańców.W ofercie Osiedla Bliskiego Zawady znajduje się ok. 180 mieszkań, umożliwiających szereg indywidualnych aranżacji przestrzeni.Najmniejsze mieszkania to jednopokojowe o powierzchni 28,4 – 32,3 mkw., natomiast największe to trzypokojowe mieszkania o powierzchni 74,6 mkw.oraz apartamenty na ostatniej kondygnacji z zielonymi tarasami o powierzchni 94,7 mkw.W planowanej inwestycji każde mieszkanie posiada co najmniej jeden balkon lub loggia.Do niektórych mieszkań na parterze przynależy taras lub taras z małym ogródkiem.Komórki lokatorskie będą znajdowały się na kondygnacji podziemnej. Do każdego mieszkania przynależy jedno miejsce parkingowe w podziemnej hali garażowej.W okolicy Inwestycji znajduje się pełna infrastruktura: przystanek autobusowyi stacja kolejki podmiejskiej umożliwiająca dostanie się do centrum stolicy Wielkopolskiw ok 10min, kilkanaście sklepów spożywczych, stacje benzynoweoraz szkoła i przedszkola. Dzielnica Zawady jest prężnie rozbudowującą się częścią Poznania.Planowany termin oddania pierwszych mieszkań inwestycji to IV kw. 2018 r.Deweloper Arkadia Broker działa w Polsce od 2012 r., z powodzeniem realizując budownictwo mieszkaniowe w Poznaniu, w Bydgoszczy i we Wrocławiu. Osiedle Bliskie Zawady to druga inwestycja dewelopera w Poznaniu.

  Osiedle Bliskie Zawady

  od 5 999 zł/m2
  ul. Aleksandra Studniarskiego , Główna, Nowe Miasto, Poznań(3.7 km od centrum)
  Arkadia Broker
 • Osiedle Bartnicza etap III
  Oferta archiwalna
  Osiedle Bartnicza to nowa inwestycja składająca się z kilku wielorodzinnych budynków mieszkalnych zlokalizowanych w Poznaniu przy ul. Suchej, w rejonie ulic Gdyńskiej i Gnieźnieńskiej.Niewątpliwym atutem ternu działki jest bezpośrednie sąsiedztwo rzeczki Głównej, będącej jednym z najczystszych dopływów Warty na terenie Poznania. Istniejący starodrzew i wyznaczony wzdłuż rzeki pas ochronny zieleni, zapewni przyszłym mieszkańcom enklawę wolną od dalszej ekspansji urbanistycznej, która ma miejsce w innych dzielnicach miasta.Budynki wchodzące w skład osiedla posiadać będą 4 kondygnacje, a w każdym z nich usytuowana będzie winda oraz podziemna hala garażowa dla samochodów osobowych. Teren nieruchomości zaopatrzony będzie w instalacje do monitoringu, telewizję kablową oraz instalacje szerokopasmowego internetu.Ceny mieszkań są zróżnicowane w zależności od ich położenia i wielkości, a kształtują się już od 5400 zł brutto za metr kwadratowy.I ETAP, ul. Sucha 30A - zakończonyII ETAPU, ul. Sucha 30B - zakończonyTermin zakończenia III ETAPU, ul. Sucha 30C to I kwartał 2020 r.

  Osiedle Bartnicza etap III

  od 6 499 zł/m2
  ul. Sucha 30C , Główna, Nowe Miasto, Poznań(4.3 km od centrum)
  Neobis Sp. z o.o.
 • Chlebowa
  Oferta archiwalna
  Mamy przyjemność zaoferować Państwu wygodne Apartamenty Blisko Centrum, zlokalizowane przy ul. Chlebowej w Poznaniu.Doskonale skomunikowane osiedle ze wszystkimi dzielnicami miasta.Z jednej strony ułożenie w centrum miasta pozwala na robinie zakupów w nowoczesnych centach handlowych.Bezpośrednie sąsiedztwo z przedszkolem, szkołami oraz placówkami medycznymi.Z drugiej stronu możliwość wypoczynku w najstarszej części miasta nad rzeką Cybiną, spacery po urokliwych uliczkach.Wygodne Apartamenty W Centrum Poznania znajdują się w bezpośrednim otoczeniu m.in. takich atrakcji:jezioro maltańskieTermy maltańskieNowe Zooobiekty związane z kultura miasta Poznania.Wygoda robienia zakupów oraz wypoczynku w nowoczesnych centrach handlowo-usługowych sprawia i jest to doskonała inwestycja.Apartamenty blisko CentrumOferowany etap składa się z 48 mieszkań6 kondygnacji nadziemnych oraz Podziemna hala garażowa, w której znajdują się 42 miejsca postojowe.- 2 pokojoweKomfortowe apartamenty o wielkości 40-45 m2• Salon 24,78 m2 - 28,6 m2• Sypialnia 9,84 m2 - 11,9 m2• Łazienka 5,48 m2• Balkon 4,35 m2 – 7,03 m2 znajdujący się po południowej stronie mieszkania.- 3 pokojoweKomfortowe apartamenty o wielkości 54-60 m2• Salon 18,49 m2 – 21,99 m2• Sypialnia 11,43 m2• Pokój 9,84 m2 - 11,9 m2• Łazienka 5,48 m2• Balkon 4,35 m2 – 7,62 m2 znajdujący się po południowej stronie mieszkania.Budowę rozpoczęto 2018Przewidywane zakończenie budowy grudzień 2019r.Więcej informacji na: http://zawady28.akropol-inwestycje.pl/Zapytania ofertowe bądź rezerwacje prosimy kierować na [email protected]Zapraszamy do biura sprzedaży przy ul. Niepodległości 11b w Luboniu.Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art..66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Ceny mogą ulec zmianie. Przedstawione rzuty mieszkań, kondygnacji, wizualizacje oraz zagospodarowanie terenu mają charakter poglądowy, mogą ulec zmianie, nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

  Chlebowa

  od 6 590 zł/m2
  ul. Chlebowa , Ostrów Tumski-Śródka-Zawady-Komandoria, Nowe Miasto, Poznań(2.8 km od centrum)
  Grupa Akropol Inwestycje
 • Osiedle Na Smolnej
  Oferta archiwalna
  WSZĘDZIE BLISKOI etap osiedla Na Smolnej powstał w dzielnicy Nowe Miasto przy ulicy Smolnej, zaledwie kilka minut jazdy od Starego Rynku czy Ostrowa Tumskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych nad Wartą.REKREACJA PO SĄSIEDZKUDookoła terenu na którym powstało osiedle jest dużo pięknej zieleni. Na przestronnych dziedzińcach powstały place zabaw dla najmłodszych. Miłośnicy aktywnego wypoczynku znajdą tu wiele możliwości. Tuż obok znajduje się ścieżka spacerowa nad Wartą, trochę dalej leżą pływalnia i korty tenisowe oraz Jezioro Maltańskie – prawdziwy rekreacyjny raj. Nasze osiedle to także ciekawa propozycja dla posiadaczy dwóch kółek. Liczne ścieżki rowerowe zachęcają do bliższych i dalszych wycieczek. Przechowywanie jednośladów ułatwiają stojaki, nie zapomniano również o pomieszczeniach do przechowywania rowerów.FUNKCJONALNOŚĆ NA KAŻDĄ KIESZEŃAby mieszkańcy czuli się tu całkowicie bezpiecznie, kompleks jest ogrodzony i przystosowany do całodobowej ochrony wraz z kontrolą dostępu. W pierwszym etapie budowy powstał czteropiętrowy budynek, w którym znajdują się mieszkania od jednego do pięciu pokoi i metrażach od 30 do 117 m2, zawsze z balkonem lub tarasem, a na parterze – z bezpośrednim wyjściem na dziedziniec. Dzięki dobrze zaprojektowanej przestrzeni, każdy znajdzie tu mieszkanie spełniające jego oczekiwania. Korzystne ceny i powierzchnie mieszkań sprawiają, że Osiedle Na Smolnej stanowi atrakcyjną ofertę na każdą kieszeń.

  Osiedle Na Smolnej

  ul Smolna , Główna, Nowe Miasto, Poznań(3.3 km od centrum)
  Spravia
 • Osiedle Kwadrans etap IV
  Oferta archiwalna
  Mieszkania oferowane przez Grupę LHI to gwarancja najwyższej jakości wykończenia. Dbając o najdrobniejsze szczegóły, począwszy od wyboru lokalizacji, poprzez projekt, po wybór najlepszych materiałów pragniemy zapewnić Państwu komfort, bezpieczeństwo oraz wieloletnie, wygodne użytkowanie.Wszystkie mieszkania na parterze mają ogródki, na piętrach balkony, a na ostatniej kondygnacji również tarasy – to możliwość odpoczynku czy spędzenia miłego popołudnia z książką na świeżym powietrzu lub poranna chwila relaksu przy aromatycznej kawie.

  Osiedle Kwadrans etap IV

  od 5 250 zł/m2
  ul. Wiejska , Główna, Nowe Miasto, Poznań(3.7 km od centrum)
  LHInvest Sp. z o. o. Sp. K.
 • Osiedle Kwadrans
  Oferta archiwalna
  Osiedle Kwadrans to miejsce niezwykle przyjazne dla rodzin z dziećmi. Plac zabaw na terenie osiedla i dogodne położenie placówek edukacyjnych: przedszkola, szkoły podstawowej oraz gimnazjum zapewnią optymalne warunki do wychowania pociech.Osoby ceniące sobie bogate życie towarzyskie z łatwością dotrą samochodem oraz komunikacją miejską do centrum miasta, na Stary Rynek, do Galerii Malta czy do Multikina.W bezpośredniej lokalizacji osiedla Kwadrans znajdują się również sklepy spożywcze, markety, apteki, przychodnie czy poczta.Amatorzy kąpieli mogą skorzystać z szybkiego dojazdu do Jeziora Maltańskiego, Term Maltańskich, Rusałki czy jeziora Swarzędzkiego.Osiedle Kwadrans to również doskonała lokalizacja dla fanów aktywnego spędzania czasu i zdrowego trybu życia, którzy z pewnością skorzystają z licznych tras pieszych i rowerowych czy idealnych terenów do joggingu.

  Osiedle Kwadrans

  ul. Wiejska 8 , Główna, Nowe Miasto, Poznań(3.8 km od centrum)
  LHInvest Sp. z o. o. Sp. K.
 • Na Smolnej – V
  Oferta archiwalna
  Otoczenie i lokalizacjaOsiedle powstaje w dynamicznie rozwijającej się części miasta. Jak grzyby po deszczu wyrastają tu nowe punkty handlowo-usługowe. Zmianę charakteru okolicy i zaangażowanie lokalnej społeczności widać gołym okiem. Na ten rozwój niebagatelny wpływ ma jej lokalizacja - bardzo blisko centrum, a jednak pozwalająca na życie w stylu slow life. Dzielnica każdego roku zyskuje nowych mieszkańców - to ogromny zastrzyk dobrej energii i inspiracji.W kilka minut można ze Smolnej dostać się do ścisłego centrum, a także szybko wydostać się z miasta – dojazd autostradą A2 do Warszawy czy Berlina nie będzie problemem. Co równie ważne, przystanek MPK „Smolna” zlokalizowany jest tuż przy osiedlu, a rowerowa Wartostrada przebiega nieopodal.Niedaleko stąd na Ostrów Tumski i Maltę, gdzie poznaniaków przyciąga nie tylko piękne otoczenie, ale także infrastruktura sportowa – termy z basenami, stok narciarski, place zabaw oraz kolejka „Maltanka”.Dlaczego warto?Z widokiem na parkNajwiększą zaletą osiedla jest przylegający do niego park miejski im. ks. Tadeusza Kirschke. Wyróżnia go różnorodne ukształtowanie terenu, rzadko spotykana roślinność, stary drzewostan, niewielki staw oraz przepływająca tuż przy jego granicy rzeka Główna. Park, zwany przez okolicznych mieszkańców Nadolnikiem, przyciąga rodziny z dziećmi oraz rowerzystów. Bogata i zadbana infrastruktura parkowa - place zabaw, strefa ćwiczeń street workout czy zewnętrzna siłownia - sprawiają, że o każdej porze roku to miejsce cieszy się sporym zainteresowaniem. Nie zawsze tak było. Gdy zaczynaliśmy budowę, park nie zachęcał do spaceru. Niemniej działając wspólnie z miastem i radą osiedla udało się go zrewitalizować.Kameralnie na skraju osiedlaBudynek w kształcie litery U stanie na skraju osiedla. To kameralna lokalizacja. Wiele mieszkań będzie miało widok na piękny przykościelny park, w którym posadziliśmy ok. 50 grabów. Z kolei mieszkający z drugiej strony zobaczą z okien sporych rozmiarów zielony plac rekreacyjny, który palowany jest przy kolejnym etapie osiedla. Do tego zaprojektujemy zielony dziedziniec dostępny tylko mieszkańcom. A jeśli zieleni będzie komuś wciąż za mało, to 2-minutowy spacer wystarczy, aby znaleźć się w parku Nadolnik.„Piątka” na 5+Piąty etap osiedla nawiąże do poprzednich. Jednak z każdym rokiem na rynku dostępne są nowe rozwiązania, inne propozycje. Chętnie z nich korzystamy. Na wewnętrznym kwiecistym dziedzińcu pojawią się więc ciekawe meble miejskie – ławki, kosze, latarnie ogrodowe. Będą również drewniane donice z drzewami oraz nowoczesna wiata rowerowa. Dla najmłodszych stanie piaskownica i moduły do gier.Elewacje w modnych szarościach i bieli ocieplimy przegrodami balkonów wykonanymi z naturalnego drewna. Wchodzący na dziedziniec przejdą przez reprezentacyjny prześwit bramowy. Ciekawym rozwiązaniem będą także indywidualne oznaczenia numerów mieszkań, pięter i klatek, które zaprojektuje Jan Kallwejt – uznany artysta grafik i ilustrator. Jan Kallwejt ma na swoim koncie wiele sukcesów. Zaprojektował ilustracje do programu operowego mediolańskiej La Scali. Publikował swoje prace w „Guardianie”, włoskim wydaniu „Elle”, „BEAST”, „Przekroju”, „Machinie”, „Newsweeku” oraz „Pulsie Biznesu”. Zaprojektował także okładkę albumu znanego polskiego rapera AbradAba oraz plakat reklamujący Polskie Radio.

  Na Smolnej – V

  ul. Smolna 13E , Główna, Nowe Miasto, Poznań(3.5 km od centrum)
  Spravia
 • Na Smolnej – IV
  Oferta archiwalna
  Z widokiem na parkNajwiększym atutem osiedla jest przylegający do niego park Nadolnik. Niewiele jest takich lokalizacji w Poznaniu. Malownicze ukształtowanie terenu, staw i stare drzewa tworzą naprawdę niepowtarzalny klimat. A nowy, bogato wyposażony parkowy plac zabaw to już dziś ulubione miejsce maluchów z osiedla. Starsi z kolei chętnie korzystają z siłowni plenerowej.WygodnieLokale usługowe na parterach wcześniejszych etapów zapewniają wygodę codziennego życia. Z osiedla blisko też do galerii i sklepów. Zaledwie kilkaset metrów dzieli Smolną od Tesco, a w ciągu kilku minut można się dostać do galerii Malta, Pestka i Plaza.Rodzinnie i przyjemnieArchitektura budynku współgra z otoczeniem. Wewnętrzny, zielony dziedziniec z małą architekturą i niewielkim placem zabaw pozwoli na odpoczynek. Stojaki rowerowe zapewnią zaś możliwość parkowania jednośladów. Przyjemność mieszkania to również praktyczne i przemyślane rozkłady, które dadzą się łatwo zaaranżować.

  Na Smolnej – IV

  od 5 560 zł/m2
  ul. Smolna 13D , Główna, Nowe Miasto, Poznań(3.5 km od centrum)
  Spravia
 • Na Smolnej – III etap
  Oferta archiwalna
  Osiedle Na Smolnej IIIZ widokiem na parkNajwiększym atutem osiedla jest przylegający do niego park Nadolnik. Niewiele jest takich lokalizacji w Poznaniu. Malownicze ukształtowanie terenu, staw i stare drzewa tworzą naprawdę niepowtarzalny klimat. A nowy, bogato wyposażony parkowy plac zabaw to już dziś ulubione miejsce maluchów z osiedla.WygodnieLokale usługowe w parterach zapewniają wygodę codziennego życia. Z osiedla blisko też do galerii i sklepów. Zaledwie kilkaset metrów dzieli Smolną od Tesco, a w ciągu kilku minut można się dostać do galerii Malta, Pestka i Plaza.Rodzinnie i przyjemnieWewnętrzny, zielony dziedziniec otwiera się na park, a architektura budynku współgra z otoczeniem. Przyjemność mieszkania to również praktyczne i przemyślane rozkłady, które dadzą się łatwo zaaranżować.Podstawowe dane o inwestycji:lokalizacja – ul. Smolna 13C, Nowe Miasto, Poznańwysokość zabudowy – budynek 4-piętrowyliczba mieszkań w III etapie – 178termin realizacji III etapu – III kwartał 2015 roku

  Na Smolnej – III etap

  ul. Smolna , Główna, Nowe Miasto, Poznań(3.5 km od centrum)
  Spravia
 • Dom Nad Rzeką 3
  Oferta archiwalna
  “Najtańsze mieszkania w Poznaniu“Spółka NEOBIS oferuje na sprzedaż mieszkania w budynku wielorodzinnym przy ul. Gnieźnieńskiej 11 w Poznaniu. Teren działki przylega bezpośrednio do czystej rzeczki Głównej, będącej dopływem Warty. Istniejący starodrzew i wyznaczony wzdłuż rzeki pas ochronny zieleni, zapewni przyszłym mieszkańcom enklawę wolną od dalszej ekspansji urbanistycznej, która ma miejsce w innych dzielnicach miasta.Do ogromnej zalety naszej lokalizacji należy też bliskość do centrum miasta oraz dostępność do komunikacji miejskiej. Odległość do Starego Rynku oraz na Winogrady to jedyne 3-3,5 km, co pozwala na dojazd w ciągu 10 minut. W najbliższych trzech latach planowane jest także przedłużenie linii tramwajowej (obecnie tramwaje nr 1 i 7) z pętli przy ul. Zawady do ul. Gnieźnieńskiej (ok. 1,5 km). Budynek posiada 5 kondygnacji, dwie klatki schodowe, każda z windą, oraz podziemny garaż dla samochodów osobowych. Teren nieruchomości będzie ogrodzony i zaopatrzony w instalacje do monitoringu. Ceny mieszkań są zróżnicowane w zależności od ich położenia, i kształtują się w już od 4300 zł brutto za metr kwadratowy.Oferowane ceny obejmują udział w gruncie. Umowy przedwstępne o sprzedaż mieszkań nie zawierają żadnych klauzul waloryzacyjnych, są proste, przejrzyste i dogodne dla klientów.ZALETY: telefon, internet, TV kablowa, winda, centralne ogrzewanie, domofon, videofon, teren ogrodzonyNAJBLIŻSZA OKOLICA: fitness, basen, zabudowa niska, bank/bankomat, komenda policji, apteka, przychodnia/szpital, PKP, PKS, autobus, tramwaj, centrum handlowe, żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjumTERMIN REALIZACJI: kwartał III 2012ADRES INWESTYCJI: Poznań, ul. Gnieźnieńska 11

  Dom Nad Rzeką 3

  ul. Gnieźnieńska 11 , Główna, Nowe Miasto, Poznań(4.1 km od centrum)
  Neobis Sp. z o.o.

Informacje o Głównej

Na Głównej dostępnych jest 30 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy na Głównej mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 37 do 89 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (22 mieszkania).
 • 3-pokojowe (8 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich na Głównej nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży na Głównej kosztuje 382 180 zł.

Dostępne jest także 1 mieszkanie w ofercie last minute.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty na Głównej

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: