Lwowska 2

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Lwowska, oferowane bezpośrednio przez Jakon Sp. z o.o.

Poznań, Nowe Miasto, Rataje, ul. Lwowska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 752 oferty w najbliższej okolicy!

Lwowska 2

5 zdjęć

Lwowska 2
Lwowska 2
Lwowska 2
Lwowska 2

Najbliższe inwestycje

 • Lwowska 2 etap II
  od: 8 165 zł/m2
  Pod wynajem

  Jakon Sp. z o.o.

 • Kórnicka
  od: 8 450 zł/m2

  Jakon Sp. z o.o.

 • Malta Wołkowyska etap II
  od: 7 200 zł/m2

  UWI Inwestycje S.A.

Opis Inwestycji

Lwowska 2 - Energia miejsca

Propozycja dla osób stawiających na aktywny tryb życia, szukających swojej przestrzeni w centrum miasta i bliskim sąsiedztwie terenów do czynnego wypoczynku. To wspaniałe miejsce na poranny jogging lub wypoczynek na świeżym powietrzu.

Nietuzinkowa lokalizacja, tuż obok Jeziora Maltańskiego, to z jednej strony gwarancja szybkiego i wygodnego dostępu do centrum, a z drugiej obietnica wytchnienia od miejskiego zgiełku.

W sprzedaży znajduje się już II etap inwestycji.

Inwestycja Lwowska 2 znajduje się na Ratajach, ul. Lwowska (2.7 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Jakon Sp. z o.o..

Inwestycja Lwowska 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 172 nowych mieszkań. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Lwowska 2 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 45 do 164 metrów kwadratowych w cenie od 9 298 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Jakon Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 172 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
winda, wózkarnia
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Nowe Miasto to najstarsza część Poznania, którą ze wschodu na zachód przecina linia kolejowa a z północy na południe ul. Bolesława Krzywoustego. Dzielnica ma powierzchnię ponad 100 km kw na której mieszka 136 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecinają na południu i północy drogi krajowe i europejskie E30, S11 i 92 a w odległości 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Najbardziej atrakcyjnym pod względem przyrodniczym punktem dzielnicy jest Jezioro Maltańskie z ogrodem zoologicznym i Parkiem Tysiąclecia. Od wschodu dzielnicę pokrywają lasy miejskie. W odległości 1 km od granic dzielnicy znaleźć można Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Politechnikę Poznańską czy Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych. W samej dzielnicy i w promieniu 500 metrów znajdują się szpitale Szpital-Przychodnia Celsus, Wielospecjalistyczny Szpital Miejski, ZOZ Poznań-Nowe Miasto, Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny czy Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Nowe Miasto to dzielnica doskonale skomunikowana z resztą miasta poprzez sieć komunikacji miejskiej. Poza tym dzielnicę przecina linia kolejowa a dworzec Poznań Główny znajduje się w odległości ok. 1,5 km na zachód. Przez Nowe Miasto przebiegają ważne drogi krajowe EE30, S11 i 92. Lotnisko znajduje się w odległości 7 km na zachód.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lwowska 2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Lwowska 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Katowicka n/ż.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lwowska 2 znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Ciuciubabka w odległości 500 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Lwowska 2 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medicover w odległości 80 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lwowska 2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Żabka, w odległości 280 m znajduje się Biedronka, w odległości 310 m znajduje się Galeria Malta.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lwowska 2 w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Basen osiedlowy.

Data publikacji: 11.10.2018
Data aktualizacji: 29.01.2021

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: