Inwestorki zdradzają swój przepis na sukces. IV Ogólnopolskie Forum Inwestorek za nami

Redakcja
Redakcja

Data publikacji: 21.06.2023, Data aktualizacji: 21.06.2023

3 minuty czytania
Podsumowujemy IV Ogólnopolskie Forum Inwestorek!
3 czerwca 2023 w Warszawie odbyło się IV Ogólnopolskie Forum Inwestorek. Jak wyglądało to wydarzenie? Kto wziął w nim udział? Czytaj dalej!

Szpilki... dużo szpilek! Ale do tego... inspiracje, wiedza, kontakty i świetna atmosfera. Tak w kilku słowach można podsumować najgorętsze inwestycyjne wydarzenie roku - IV Ogólnopolskie Forum Inwestorek, które odbyło się 3 czerwca 2023 r. w Warszawie w hotelu Renaissance Warsaw Airport.

Konferencja przyciągnęła ponad 200 niesamowitych kobiet, które podzieliły się swoją wiedzą i doświadczeniem w inwestowaniu w nieruchomości i nie tylko. Spotkanie skierowane było do wszystkich kreatywnych, ambitnych osób związanych z branżą nieruchomości, inwestycjami i biznesem.

Wyraźnie widać, że mimo inflacji i mniejszej dostępności kredytów kobiety nadal chcą działać w branży nieruchomości, rozwijać się biznesowo i dbać o swoje finanse. Forum Inwestorek, na które przyleciały kobiety z całej Europy, a nawet Dubaju czy USA pokazało, że zainteresowanie dziewczyn tematem nieruchomości i inwestowania nieustająco rośnie. Społeczność Inwestorek liczy obecnie blisko 7 tys. kobiet.

Nic tak nie dodaje nam więcej energii niż sukcesy kolejnych kobiet, powiedziały ze sceny na otwarcie organizatorki i założycielki Inwestorki.pl: Olga Marciniak i Katarzyna Dziubałka

- Tyle szpilek w jednym miejscu! To musiało się udać. IV Forum Inwestorek w Warszawie to było wydarzenie, które dmuchnęło w skrzydła niejednej kobiety. W moje też dmuchnęło i to porządnie - komentuje jedna z uczestniczek Magdalena Wolska, właścicielka Wolska Nieruchomości

Forum miało charakter wysoce merytoryczny i było podzielone na 2 części: merytoryczną z wykładami i wieczorny bankiet z networkingiem. Na konferencji swoją wiedzą i doświadczeniem podzieliło się ponad 10 prelegentów. Wśród nich znaleźli się m.in. inwestorzy, pośrednicy, projektanci wnętrz, trenerzy technik sprzedaży, deweloperzy, a także radcy prawni.

Konferencja Inwestorek

Relacje Uczestniczek

Przyznaję, że to jedna z najbardziej udanych nieruchomościowych konferencji od lat! - Katarzyna Jasik, właścicielka My New Home

Wspaniała atmosfera, dużo wartościowych treści, profesjonalne, ale też przemiłe gospodynie spotkania. Dziękuję! - Lilianna Izdebska

- Wielkie ukłony dla organizatorek. Olga i Kasia to nie tylko kobiety pasjonatki i profesjonalistki, ale również bardzo ciepłe i przemiłe osoby. Myślę, że połączenie tych cech gwarantuje sukces tego wspaniałego forum dedykowanego co roku dla przedsiębiorczych kobiet, kobiet ciekawych życia, które stawiają sobie ciągle nowe cele i chcą dzielić się swym doświadczeniem. To było bardzo inspirujące spotkanie. Przytoczę słowa Olgi, że „za każdym sukcesem kobiety stoi jakaś niesamowita historia.” A ja dodam tylko od siebie krótko: naprawdę warto było przyjść - mówi Anita Łada.

Na tych wydarzeniach zawsze mamy możliwość poznania mnóstwa osób, które osiągnęły sukces i tym samym dostajemy motywację do spełnienia naszych marzeń. Dzięki założycielkom Inwestorek – Oldze i Kasi – mamy możliwość uczestniczenia w tej wspaniałej społeczności, zdobywania nowych, inspirujących kontaktów i pięcia się coraz wyżej. Czekamy na kolejne edycje - relacjonują Dagmara Urbanowicz i Nikola Kleszczewska, Architektki Wnętrz w DN Architektura Wnętrz.

Konferencja Inwestorek 2

Społeczność kobiet, w której nie może zabraknąć Ciebie 

Inwestorki.pl

- to przestrzeń

- społeczność

- projekty dla kobiet, które świadomie chcą zarządzać swoimi finansami i aktywnie inwestować.

Miejsce dla kobiet, mówiące o kobietach, zorganizowane przez kobiety. Kobiety, dla których nieruchomości to pasja, dlatego odnalazłam się tam doskonale. To było moje miejsce, mój czas, cenne doświadczenie i kieszenie wypchane wizytówkami - podsumowuje Magdalena Wolska

Konferencja Inwestorek

__

IV Ogólnopolskie Forum Inwestorek odbyło się 3 czerwca w pięciogwiazdkowym hotelu Renaissance Warsaw Airport w Warszawie i wzięło w nim udział ponad 200 osób. Organizatorem corocznej konferencji jest Olga Marciniak i Katarzyna Dziubałka z Inwestorki.pl

Konferencja Inwestorek

Partnerami wydarzenia zostali: Prime Time PR, Samana Group, Tavex,  Totendom,  Exante, Pracownia Finansowa, Mennica Kapitałowa, Kubica Ubezpieczenia, WawaRoom,  Primavera Home, DCODE, Domcosta, wydawnictwo Expertia, Infinite Solar. 

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły: Magazyn Strefa Nieruchomości, Investor Real Estate Expert, Real Estate Magazine, Portfel Polaka, Comparic, Fasion Biznes, RynekPierwotny.pl, Magazyn Tygrysy Biznesu, Homla, Info Property, Obcasy.pl, Nowy Adres, Silver Star, Domiporta oraz Lady Business Club. 

Więcej szczegółów, a także nagrania z wykładów dostępne są poniżej:

Nagrania z wykładów

 

Redakcja
Redakcja

Redakcja portalu RynekPierwotny.pl dba o to, by treści ułatwiły Ci proces poszukiwań nowego mieszkania i pomogły po zakupie.

Subskrybuj rynekpierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

KATEGORIE:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

    Artykuły powiązane

    Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

    Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

    Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: