Bronowickie Ogrody - Zacisze

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Stawowa, oferowane bezpośrednio przez

Des Henryk Dowgier Anna Dowgier

Kraków, Prądnik Biały, ul. Stawowa 189

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1260 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Bronowickie Ogrody - Zacisze

3 zdjęcia

Bronowickie Ogrody - Zacisze
Bronowickie Ogrody - Zacisze
Bronowickie Ogrody - Zacisze

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

NASZA IDEA - HARMONIJNE OSIEDLE

…bo tutaj mam swoje Zacisze

Bronowice to więcej, niż dzielnica. To zatopione w zieleni miejsce, gdzie czas spowalnia, a chwile smakują łagodniej. W otoczeniu domów jednorodzinnych standard mieszkaniowy zyskuje nowe oblicze. Zacisze to kameralne osiedle apartamentów, które urzeka funkcjonalnością i niezwykłą architekturą. Inwestycja jest usytuowana obok parku.

...bo chcę łączyć tradycję z nowoczesnością

Kompleks nowoczesnych budynków zlokalizowano na ulicy Stawowej, w miejscu gdzie podmiejska zieleń spotyka się z wielkomiejskim rytmem. Ponadczasowa i zachwycająca bryła architektury, która nawiązuje do bronowickich chat, posiada innowacyjne przeszklenia i balkony, które sprawiają, że wszystkie apartamenty są wypełnione światłem i zyskują przestronny charakter.

NASZA IDEA - NIEBANALNA DOSKONAŁOŚĆ

...bo jakość musi być bezkompromisowa

Idea Bronowickich Ogrodów - Zacisza powstała z pragnienia stworzenia kameralnego miejsca, które ma się jednocześnie wyróżniać innowacyjnymi przeszkleniami i doświetleniem. W wykończeniach nie ma półśrodków – zastosowanie na tym polu ma ten sam materiał, który został użyty do rekonstrukcji piwnic w muzeum Krzysztofory oraz elewacji Czartoryskich.

...bo chcemy, aby doskonałość była Twoim wyborem

Bronowickie Ogrody - Zacisze to połączenie zamiłowania do doskonałości z szacunkiem dla indywidualności, dlatego współpracujemy wyłącznie z renomowanymi architektami wnętrz. Nie oferujemy gotowych pakietów wyposażenia, ale indywidualną, opartą na rozmowie współpracę z architektami wnętrz, którzy wspólnie z Tobą stworzą wysmakowane, ale jednocześnie niepowtarzalne wnętrze. Poznaj szczegóły oferty podczas spotkania z naszymi przedstawicielami.

NASZA IDEA - BEZDYSKUSYJNE BEZPIECZEŃSTWO

...bo bezpieczeństwo jest najważniejsze

Bezpieczeństwo nie jest komfortem, a standardem, dlatego wszystkie budynki Bronowickich Ogrodów - Zacisze zostaną wyposażone w monitoring, a ruch kołowy zostanie sprowadzony do podziemi. Dlaczego? Bo chcemy, aby dzieci bawiły się beztrosko, osiedle było wolne od hałasu. O bezpieczeństwo Mieszkańców zadba także całodobowa ochrona.

...bo samochody i motocykle też muszą być bezpieczne

Kochamy samochody i motocykle, dlatego dbamy także o ich bezpieczeństwo. Budynki inwestycji Bronowickie Ogrody – Zacisze zostaną wyposażone w podziemne garaże.

NASZA IDEA - INNOWACYJNE UDOGODNIENIA

...bo komfort jest na wyciągnięcie ręki

Wszystkie budynki składają się z 2 oddzielnych mieszkań z podziemnymi garażami. Na dole zaprojektowano dwukondygnacyjne mieszkania o pięciu pokojach (87 - 95 m²). Ostatnie piętro zajmuje trzypokojowa przestrzeń o powierzchni od 36 do 42m² z ogrodem. Innowacyjne przeszklenia i balkony sprawiają, że mieszkania są bardzo dobrze doświetlone.

NASZA IDEA - NAJWYŻSZE STANDARDY

...bo najwyższe standardy wymagają odpowiedniej oprawy

Bronowickie Ogrody - Zacisze, to harmonijne osiedle, które tak jak Bronowice i bronowickie chaty, będą opierać się chwilowym modom - tworząc nowy, ponadczasowy standard. Takie założenie wymaga oprawy zieleni, o którą tu nie trudno – inwestycja znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie parku.

...bo najwyższe standardy są poparte doświadczeniem

Projekt budynku Bronowickich Ogrodów został stworzony przez cenione krakowskie biuro Lewicki i Łatak, z kolei za wykończenie odpowiada firma DeS, która od ponad 30 lat zajmuje się renowacjami najważniejszych w Polsce budynków m.in. na Wawelu i Uniwersytecie Jagiellońskim. Przy tworzeniu Bronowickich Ogrodów spotkały się kreatywność i doświadczenie. Pragnienie doskonałości i inspiracja bronowickimi chatami.

ZAUFAJ NAM-ŁATAK I LEWICKI

Bo najwyższe standardy nie są dziełem przypadku

Biuro Projektów Lewicki Łatak, firma założona przez Kazimierza Łataka i Potra Lewickiego w marcu 1995 roku, jest pracownią specjalizującą się w projektowaniu architektoniczno-budowlanym w różnych skalach: urbanistyka, architektura, wnętrza. Dziełami projektantów są m.in. Plac Książąt Czartoryskich, Plac Bohaterów Getta, Hotel pod Wawelem oraz Zespoły budynków mieszkalnych przy ul. Żułowskiej, Otwinowskiego, Łobzowskiej i wiele innych.

W projekcie Bronowickie Ogrody – Zacisze budynki zostały świetnie wkomponowane w okolicę, a ich architektura i bryła z założenia nawiązuje do stylu i wyglądu się bronowickich chat.

Inwestycja Bronowickie Ogrody - Zacisze znajduje się na Prądniku Białym, ul. Stawowa 189 (5.7 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Des Henryk Dowgier Anna Dowgier.

Inwestycja Bronowickie Ogrody - Zacisze została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Bronowickie Ogrody - Zacisze nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Des Henryk Dowgier Anna Dowgier przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

NASZA IDEA - WYMARZONA LOKALIZACJA

Wielkomiejski charakter spotyka się tutaj z podmiejskim spokojem. Literacka historia ze śmiałymi wizjami jutra. Zieleń z bliskością autostrad, centr handlowych oraz zaletami miejskiego życia. To wymarzona lokalizacja dla tych, którzy nie chcą kompromisów, bo cenią ciszę i jednocześnie bliskość tętniącego miasta.

...bo galerie handlowe i Park Narodowy mogą być w pobliżu

Lubimy oferować więcej niż inni, dlatego właśnie wybraliśmy ul. Stawową. Z jednej strony znajduje się ona w pobliżu dużego parku handlowo-usługowego z Ikeą oraz Galerią Bronowice, ale z drugiej także bliskość terenów zielonych takich jak Ojcowski Park Narodowy. To idealne miejsce na weekendową wycieczkę!

...bo możesz oczekiwać więcej. Dużo więcej

Kompleks jest zlokalizowany w miejscu, które oferuje dużo ciszy i zieleni (park znajduje się dokładnie na przeciwko osiedla) a jednocześnie zapewnia wygodę mieszkania blisko centrum. Co za tym idzie - łatwy dostęp do centrów handlowych, restauracji, szkół i przedszkoli, terenów rekreacyjnych oraz głównych arterii komunikacyjnych miasta i lotniska.

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Bronowickie Ogrody - Zacisze?

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bronowickie Ogrody - Zacisze mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1714 metrów od inwestycji Bronowickie Ogrody - Zacisze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Bronowice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Bronowickie Ogrody - Zacisze znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bronowickie Ogrody - Zacisze znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Instytut Fizyki Jądrowej im. Henryka Niewodniczańskiego PAN w odległości 725 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Bronowickie Ogrody - Zacisze jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dentima w odległości 621 m, Fizjoter Rehabilitacja i Osteopatia Bronowice w odległości 622 m, Aspalia w odległości 624 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bronowickie Ogrody - Zacisze składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 126 m znajduje się Warzywniak, w odległości 274 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 279 m znajduje się Piekarnia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bronowickie Ogrody - Zacisze w odległości 78 m znajduje się boisko / kort, w odległości 797 m znajduje się Prywatny kort tenisowy IFJ, w odległości 878 m znajduje się Bronx Bouldering.

Data publikacji: 12.06.2017
Data aktualizacji: 20.03.2020

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: