Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

ATAL City Square etap IV

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Pułaskiego Kazimierza, oferowane bezpośrednio przez

ATAL S.A.

Wrocław, Krzyki, Przedmieście Oławskie, ul. Pułaskiego Kazimierza

Ceny od: 10 285 zł/m2
ATAL City Square etap IVATAL City Square etap IV

7 zdjęć

ATAL City Square etap IV
ATAL City Square etap IV
ATAL City Square etap IV
ATAL City Square etap IV
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

3 kw. 2025

Powierzchnie

22 - 126/m2

Przedział pokoi

1 - 5

Kondygnacje

8

Budynki

7

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Wrocław Główny - 414 m

Przystanek Tramwajowy - 70 m

Przystanek Autobusowy - 44 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

29 placówek medycznych, 99 placówek edukacyjnych, 113 kawiarni i restauracji, 95 sklepów, 50 obiektów sportowych, 59 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • 7 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 839 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 255 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon, ogródek

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 53 mieszkania

Powierzchnie mieszkań:

od 22 do 126 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 3, 4, 5-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 322 335 do 1 538 316 zł
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 10 285 do 16 246 zł

Opis płatności:

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Atrakcyjna lokalizacja, nowoczesny design oraz funkcjonalne układy wnętrz – najnowsza inwestycja mieszkaniowa ATAL City Square przypadnie do gustu zarówno inwestorom, jak i osobom ceniącym wielkomiejski styl życia. Kompleks zlokalizowany zostanie w samym sercu Wrocławia, na Przedmieściu Oławskim, w popularnej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Krzyki. Utrzymany w minimalistycznym stylu projekt, idealnie wkomponuje się w okoliczny klimat.

W dwóch ośmiopiętrowych budynkach pierwszego etapu inwestycji znajdą się 232 mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 25 do 131 mkw. Do wyboru będą zarówno klimatyczne kawalerki, jak i przestronne pięciopokojowe apartamenty, do których dodatkowo przynależeć będzie balkon, taras lub prywatny ogródek. W inwestycji przewidziano również 143 komórki lokatorskie oraz dedykowane miejsca postojowe. Dla zmotoryzowanych mieszkańców przygotowano aż 263 stanowiska w garażu podziemnym, 6 miejsc naziemnych w tym 3 przeznaczone dla osób niepełnosprawnych. Dodatkowo, na parterze kompleksu, znajdzie się przestrzeń dla 10 lokali usługowych.

Kolejny etap inwestycji składać się będzie z jednego budynku z 111 mieszkaniami. W ofercie zaprojektowano lokale o różnorodnych metrażach od 30 do 119 mkw. oraz funkcjonalnych układach od jednego- do pięciopokojowych. W kondygnacji podziemnej umiejscowiony zostanie garaż z 111 miejscami postojowymi. Dodatkowym udogodnieniem dla mieszkańców będą komórki lokatorskie, które idealnie sprawdzą się jako miejsce do przechowywania.

W trzecim etapie powstaną dwa ośmiopiętrowe budynki, w których zaprojektowanych zostanie 247 mieszkań. Klientom przekazane zostaną ergonomiczne metraże od 28 do 125 mkw. i układach od 1 do 4 pokoi. Do każdego z mieszkań przynależeć będzie balkon, taras lub ogródek. Do dyspozycji mieszkańców oddany zostanie

garaż podziemny z miejscami postojowymi oraz komórki lokatorskie. Na parterach obu budynków przewidziano łącznie 5 lokali, z czego jeden będzie przeznaczony pod gastronomię.

ATAL City Square to nie tylko znakomite miejsce do życia, ale również idealna przestrzeń dla inwestorów. W inwestycji zaprojektowano aż 132 lokale inwestycyjne w najbardziej pożądanych metrażach – od ok. 26 do 39 mkw. Apartament inwestycyjny w ścisłym centrum Wrocławia będzie doskonałym sposobem na ulokowanie środków i czerpanie dodatkowych zysków. Apartament z łatwością będzie można wynająć zarówno turystom, jak i firmom.

Na terenie inwestycji zaprojektowano również liczne miejsca odpoczynku dla mieszkańców oraz urokliwe skwery wypełnione zielenią. Całość dopełni efektywny, zwłaszcza w porze wieczornej i nocnej, system oświetleniowy. Z kolei nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwać będzie nowoczesny system monitoringu.

Inwestycja ATAL City Square etap IV znajduje się na Przedmieściu Oławskim, ul. Pułaskiego Kazimierza (1.1 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez ATAL S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 839 nowych mieszkań znajdujących się w 7 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji ATAL City Square etap IV w sprzedaży są 53 nowe mieszkania o powierzchni od 22 do 126 metrów kwadratowych , w cenie od 10 285 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców ATAL S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduje się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym jest Wroclavia o powierzchni 71 000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji ATAL City Square etap IV?

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji ATAL City Square etap IV mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 414 metrów od inwestycji ATAL City Square etap IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji ATAL City Square etap IV znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji ATAL City Square etap IV znajduje się 99 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Akademia Bystrzaków" w odległości 326 m, Przedszkole nr 35 w odległości 333 m, Instytut Studiów Klasycznych, Śródziemnomorskich i Orientalnych w odległości 442 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji ATAL City Square etap IV jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: A-Dent w odległości 157 m, Onkomed w odległości 173 m, Biodental w odległości 190 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji ATAL City Square etap IV składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 166 m znajduje się Żabka, w odległości 183 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 220 m znajduje się Aldi.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji ATAL City Square etap IV w odległości 357 m znajduje się boisko / kort, w odległości 382 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 418 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 22.11.2022
Data aktualizacji: 29.05.2024
ATAL S.A. logo

ATAL S.A.

Adres biura sprzedaży:

ul. Na Polance 22F, Wrocław

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek: 08:00 - 16:00
 • Środa: 08:00 - 16:00
 • Czwartek: 08:00 - 16:00
 • Piątek: 08:00 - 16:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Artykuły powiązane:

  Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023