Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

ATAL City Square etap III

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. gen. Antoniego Madalińskiego, oferowane bezpośrednio przez

ATAL S.A.

Wrocław, Krzyki, Przedmieście Oławskie, ul. gen. Antoniego Madalińskiego

Ceny od: 10 201 zł/m2
ATAL City Square etap IIIATAL City Square etap III

10 zdjęć

ATAL City Square etap III
ATAL City Square etap III
ATAL City Square etap III
ATAL City Square etap III
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

31 - 126/m2

Przedział pokoi

1 - 4

Kondygnacje

8

Budynki

7

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Wrocław Główny - 431 m

Przystanek Tramwajowy - 89 m

Przystanek Autobusowy - 39 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

29 placówek medycznych, 101 placówek edukacyjnych, 110 kawiarni i restauracji, 94 sklepy, 53 obiekty sportowe, 59 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • 7 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 839 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon, ogródek

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 32 mieszkania

Powierzchnie mieszkań:

od 31 do 126 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 475 767 do 1 287 414 zł
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 10 201 do 16 372 zł

Opis płatności:

40/20/20/20%

Warunki rezerwacji:

wstępna rezerwacja na okres 7 dni (drogą mailową) , podpisanie umowy rezerwacyjnej na okres 30 dni

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

W trzecim etapie powstaną dwa ośmiopiętrowe budynki, w których zaprojektowanych zostanie 247 mieszkań. Klientom przekazane zostaną ergonomiczne metraże od 28 do 125 mkw. i układach od 1 do 4 pokoi. Do każdego z mieszkań przynależeć będzie balkon, taras lub ogródek. Do dyspozycji mieszkańców oddany zostanie garaż podziemny z miejscami postojowymi oraz komórki lokatorskie. Na parterach obu budynków przewidziano łącznie 5 lokali, z czego jeden będzie przeznaczony pod gastronomię. ATAL City Square to nie tylko znakomite miejsce do życia, ale również idealna przestrzeń dla inwestorów. W inwestycji zaprojektowano aż 132 lokale inwestycyjne w najbardziej pożądanych metrażach – od ok. 26 do 39 mkw. Apartament inwestycyjny w ścisłym centrum Wrocławia będzie doskonałym sposobem na ulokowanie środków i czerpanie dodatkowych zysków. Apartament z łatwością będzie można wynająć zarówno turystom, jak i firmom. Na terenie inwestycji zaprojektowano również liczne miejsca odpoczynku dla mieszkańców oraz urokliwe skwery wypełnione zielenią. Całość dopełni efektywny, zwłaszcza w porze wieczornej i nocnej, system oświetleniowy. Z kolei nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwać będzie nowoczesny system monitoringu.

Inwestycja ATAL City Square etap III znajduje się na Przedmieściu Oławskim, ul. gen. Antoniego Madalińskiego (1.1 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez ATAL S.A.

Inwestycja ATAL City Square etap III została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2024 roku.

Cały projekt składa się z 839 nowych mieszkań znajdujących się w 7 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji ATAL City Square etap III w sprzedaży są 32 nowe mieszkania o powierzchni od 31 do 126 metrów kwadratowych , w cenie od 10 201 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców ATAL S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Nabywców i najemców ATAL City Square z pewnością ucieszy bliskość licznych centrów biznesowych, terenów rekreacyjnych oraz galerii handlowych. W okolicy kompleksu nie brakuje sklepów, aptek, restauracji oraz, co ważne dla rodzin z dziećmi, zróżnicowanej oferty edukacyjnej – w pobliżu znajduje się przedszkole oraz szkoła podstawowa. Przedmieście Oławskie jest także doskonale skomunikowane z pozostałymi dzielnicami Wrocławia. W niedalekiej odległości od inwestycji znajduje się Dworzec Główny PKP oraz PKS, a także przystanki komunikacji miejskiej. W zaledwie kilkadziesiąt minut będzie można znaleźć się na wrocławskim rynku lub dotrzeć na Uniwersytet Ekonomiczny albo z łatwością wyjechać poza miasto. Dojazd samochodem do autostrady A4 i obwodnicy (AOW) zajmie ok. 30 minut.

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduje się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym jest Wroclavia o powierzchni 71 000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji ATAL City Square etap III?

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji ATAL City Square etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 431 metrów od inwestycji ATAL City Square etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji ATAL City Square etap III znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji ATAL City Square etap III znajduje się 101 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Akademia Bystrzaków" w odległości 310 m, Przedszkole nr 35 w odległości 314 m, Instytut Studiów Klasycznych, Śródziemnomorskich i Orientalnych w odległości 428 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji ATAL City Square etap III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: A-Dent w odległości 145 m, Onkomed w odległości 166 m, Biodental w odległości 169 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji ATAL City Square etap III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 153 m znajduje się Żabka, w odległości 163 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 201 m znajduje się Aldi.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji ATAL City Square etap III w odległości 337 m znajduje się boisko / kort, w odległości 369 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 404 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 26.08.2022
Data aktualizacji: 27.05.2024
ATAL S.A. logo

ATAL S.A.

Adres biura sprzedaży:

ul. Na Polance 22F, Wrocław

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek: 08:00 - 16:00
 • Środa: 08:00 - 16:00
 • Czwartek: 08:00 - 16:00
 • Piątek: 08:00 - 16:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Artykuły powiązane:

  Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023