Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 2847 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Oliva Koncept II

9 zdjęć

Oliva Koncept II
Oliva Koncept II
Oliva Koncept II
Oliva Koncept II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski podwyższony

Instalacje i energetyka

 • inteligentny dom
 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Rekreacja

 • plac zabaw
 • sala fitness

Przyroda w okolicy

 • 3 parki w okolicy
 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 10 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 125 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 270 do 434 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Ogrzewanie

gazowe

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada (56): wielkość 4,12m2-10,46m2 cena 4 500-6 000 zł/m2 zakup jest obowiązkowy

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (85 miejsc) : cena 50 000-70 000 zł, zakup jest obowiązkowy.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

OLIVA KONCEPT łączy udogodnienia wielkiego miasta ze spokojem leśnych krajobrazów. Nie trzeba już wybierać pomiędzy życiem w mieście, a bliskością natury. Nasza inwestycja splata je w harmonijną całość.

Zapewnienie pięknego otoczenia apartamentów stało się clou tej inwestycji. Zależy nam, by OLIVA KONCEPT przypominała przestronny ogród, który naturalnie łączy się z Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym. To doskonałe miejsce odpoczynku od zgiełku wielkiego miasta. Otoczenie apartamentów wręcz kipi zielenią, a wszystkie miejsca parkingowe znajdują się w garażach podziemnych, co pozwala cieszyć się uporządkowanym, a przy tym naturalnym krajobrazem.

Ta wyjątkowa inwestycja klasy premium znajduje się w Gdańsku wśród zielonych wzgórz Oliwy. Wyróżniają ją oryginalny design i położenie w atrakcyjnym naturalnym otoczeniu.

Apartamenty zostały zaprojektowane z dbałością o komfort mieszkańców i wykonane w wysokim standardzie. To zaskakujące, jak łatwe staje się codzienne życie przy pomocy intuicyjnych, inteligentnych rozwiązań. OLIVA KONCEPT powstała z myślą o osobach kreatywnych, oczekujących wyjścia poza schematy. Jest odpowiedzią na marzenie o idealnym miejscu do życia – apartamencie, który spełni najwyższe wymagania i stanie się oprawą dla tego, co najważniejsze: czasu dla siebie i swojej rodziny.

W pierwszym etapie inwestycji Oliva Koncept, który zakończony został w październiku 2020 roku, powstało sześć budynków. Trzy z nich są trzykondygnacyjne, a trzy kolejne czterokondygnacyjne, wszystkie z windami i halą garażową.

Drugi etap inwestycji, którego sprzedaż i realizacja rozpoczęła się jesienią 2021 roku, przewiduje powstanie kolejnych czterech, czterokondygnacyjnych budynków, które są architektoniczną kontynuacją etapu pierwszego. Wraz z tym etapem na terenie osiedla powstanie siłownia zewnętrzna oraz wewnętrzny fitness i sala klubowa.

W budynkach mieści się 12-15 mieszkań. Wszystkie miejsca parkingowe dla samochodów znajdują się w garażach podziemnych.

Elewacja budynków wykonana została z naturalnych materiałów ceramicznych.

Mieszkania są wyposażone w system zdalnego sterowania urządzeniami znajdującymi się w ich wnętrzu za pomocą telefonu lub tabletu. System umożliwia programowanie temperatury w pomieszczeniach i sterowanie gniazdami elektrycznymi, co pozwala na optymalizację kosztów ogrzewania i zużycia energii elektrycznej.

Inwestycja Oliva Koncept II znajduje się w Oliwie, ul. Karwieńska 1 (9.3 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez Budner Inwestycje Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 125 nowych mieszkań znajdujących się w 10 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Oliva Koncept II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Budner Inwestycje Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (85 miejsc)

W inwestycji znajduje się 56 komórek lokatorskich wielkość 4,12m2-10,46m2 cena 4 500-6 000 zł/m2 zakup jest obowiązkowy.

Lokalizacja inwestycji

Oliwa – jedna z najpiękniejszych i najbardziej cenionych przez mieszkańców dzielnic Gdańska – to miejsce szczególne, w którym ciekawa architektura sąsiaduje z pięknymi krajobrazami. Jej niezwykły urok wynika z połączenia klimatu fascynującej historii przedwojennego Gdańska z bliskością nowoczesnego, dynamicznego miasta. A wszystko to w otoczeniu zielonej gęstwiny oliwskich lasów. Niezaprzeczalnym atutem dzielnicy jest bliskość otaczającego ją Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i jego imponujących walorów naturalnych. Nasza inwestycja powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Dosłownie kilka kroków od osiedla odnajdziesz równie świetne warunki do uprawiania sportu jak do spokojnych, relaksujących spacerów. W pobliżu osiedla znajdują się również słynne gdańskie atrakcje: wzgórze Pachołek z wieżą widokową, park Oliwski, katedra oliwska, ogród zoologiczny. Jednocześnie odległość od głównej osi Trójmiasta, alei Grunwaldzkiej, to tylko 1300 metrów.

Gdańsk Oliwa to nietypowa dzielnica, bo niemal 80 % powierzchni pokrywają tereny zielone, w tym Lasy Oliwskie i Miejski Ogród Zoologiczny Wybrzeża. Od północy dzielnicę okalają Lasy Sopockie wchodzące w skład Sopotu, na Zachodzie graniczy z nią Obwodnica Trójmiasta, za którą (ok.100 metrów) znajduje się Lotnisko im. Lecha Wałęsy. Na południu znajduje się dalsza część Lasów Oliwskich i dzielnice Strzyże, Brętowo i VII Dwór. a na wschodzie dzielnicę ogranicza Aleja Grunwaldzka. W dzielnicy o powierzchni 18 km kw mieszka 17 tys. mieszkańców. Poza dostępem do morza Oliwa szczyci się monumentalną Archikatedrą Oliwską i ZOO. Na terenie dzielnicy znajduje się też Uniwersytet Gdański, Akademia Wychowania Fizycznego i Seminarium Duchowe. Dodatkowym plusem są liczne sklepy wielkopowierzchniowe takie, jak Centrum Handlowe Oliwa, Centrum Handlowe Familia, a także supermarkety Media Markt, Leroy Merlin, Castorama i Praktiker. W dzielnicy znajduje się też największy kompleks biurowy w Gdańsku - Olivia Business Centre.

Komunikacja

Znajduje się tu przystanek PKP Gdańsk Oliwa obsługujący poza połączeniami krajowymi również kursujące pomiędzy Gdańskiem, Gdynią a Sopotem co kilka minut pociągi SKM. W odległości 500 m od granic dzielnicy znajduje się Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy. Na pętli autobusowej i tramwajowej w Gdańsku Oliwie zatrzymuje się kilkanaście autobusów, a także 5 tramwajów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Oliva Koncept II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Oliva Koncept II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Oliva Koncept II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Spacerowa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Oliva Koncept II w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 18.03.2022
Data aktualizacji: 22.12.2022

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Oliwie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: