Oliva Koncept II

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Karwieńska, oferowane bezpośrednio przez

Budner Inwestycje Sp. z o.o.

Gdańsk, Oliwa, ul. Karwieńska 1

Ceny od: 19 100 zł/m2
Oliva Koncept IIOliva Koncept II

9 zdjęć

Oliva Koncept II
Oliva Koncept II
Oliva Koncept II
Oliva Koncept II
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

47 - 95/m2

Przedział pokoi

2 - 4

Kondygnacje

4

Budynki

10

Stand. wykończenia

Standard deweloperski podwyższony

Stacja kolejowa - Gdańsk Oliwa - 1754 m

Przystanek Tramwajowy - 1230 m

Przystanek Autobusowy - 136 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

2 placówki medyczne, 13 placówek edukacyjnych, 13 kawiarni i restauracji, 12 sklepów, 17 obiektów sportowych, 12 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski podwyższony

Instalacje i energetyka

 • inteligentny dom
 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Rekreacja

 • plac zabaw
 • sala fitness

Przyroda w okolicy

 • 3 parki w okolicy
 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 10 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 125 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 270 do 434 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Ogrzewanie

gazowe

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (56): wielkość 4,12m2-10,46m2 cena 4 500-6 000 zł/m2 zakup jest obowiązkowy

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (85 miejsc) : cena 50 000-70 000 zł, zakup jest obowiązkowy

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 12 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 47 do 95 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 1 076 096 do 1 983 961 zł
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 19 100 do 31 500 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Oliva Koncept II znajdują się 2 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem

Opis inwestycji

OLIVA KONCEPT łączy udogodnienia wielkiego miasta ze spokojem leśnych krajobrazów. Nie trzeba już wybierać pomiędzy życiem w mieście, a bliskością natury. Nasza inwestycja splata je w harmonijną całość.

Zapewnienie pięknego otoczenia apartamentów stało się clou tej inwestycji. Zależy nam, by OLIVA KONCEPT przypominała przestronny ogród, który naturalnie łączy się z Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym. To doskonałe miejsce odpoczynku od zgiełku wielkiego miasta. Otoczenie apartamentów wręcz kipi zielenią, a wszystkie miejsca parkingowe znajdują się w garażach podziemnych, co pozwala cieszyć się uporządkowanym, a przy tym naturalnym krajobrazem.

Ta wyjątkowa inwestycja klasy premium znajduje się w Gdańsku wśród zielonych wzgórz Oliwy. Wyróżniają ją oryginalny design i położenie w atrakcyjnym naturalnym otoczeniu.

Apartamenty zostały zaprojektowane z dbałością o komfort mieszkańców i wykonane w wysokim standardzie. To zaskakujące, jak łatwe staje się codzienne życie przy pomocy intuicyjnych, inteligentnych rozwiązań. OLIVA KONCEPT powstała z myślą o osobach kreatywnych, oczekujących wyjścia poza schematy. Jest odpowiedzią na marzenie o idealnym miejscu do życia – apartamencie, który spełni najwyższe wymagania i stanie się oprawą dla tego, co najważniejsze: czasu dla siebie i swojej rodziny.

W pierwszym etapie inwestycji Oliva Koncept, który zakończony został w październiku 2020 roku, powstało sześć budynków. Trzy z nich są trzykondygnacyjne, a trzy kolejne czterokondygnacyjne, wszystkie z windami i halą garażową.

Drugi etap inwestycji, którego sprzedaż i realizacja rozpoczęła się jesienią 2021 roku, przewiduje powstanie kolejnych czterech, czterokondygnacyjnych budynków, które są architektoniczną kontynuacją etapu pierwszego. Wraz z tym etapem na terenie osiedla powstanie siłownia zewnętrzna oraz wewnętrzny fitness i sala klubowa.

W budynkach mieści się 12-15 mieszkań. Wszystkie miejsca parkingowe dla samochodów znajdują się w garażach podziemnych.

Elewacja budynków wykonana została z naturalnych materiałów ceramicznych.

Mieszkania są wyposażone w system zdalnego sterowania urządzeniami znajdującymi się w ich wnętrzu za pomocą telefonu lub tabletu. System umożliwia programowanie temperatury w pomieszczeniach i sterowanie gniazdami elektrycznymi, co pozwala na optymalizację kosztów ogrzewania i zużycia energii elektrycznej.

Inwestycja Oliva Koncept II znajduje się w Oliwie, ul. Karwieńska 1 (9.3 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Budner Inwestycje Sp. z o.o.

Inwestycja Oliva Koncept II została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 125 nowych mieszkań znajdujących się w 10 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Oliva Koncept II w sprzedaży jest 12 nowych mieszkań o powierzchni od 47 do 95 metrów kwadratowych , w cenie od 19 100 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Budner Inwestycje Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (85 miejsc)

W inwestycji znajduje się 56 komórek lokatorskich wielkość 4,12m2-10,46m2 cena 4 500-6 000 zł/m2 zakup jest obowiązkowy.

Lokalizacja inwestycji

Oliwa – jedna z najpiękniejszych i najbardziej cenionych przez mieszkańców dzielnic Gdańska – to miejsce szczególne, w którym ciekawa architektura sąsiaduje z pięknymi krajobrazami.

Jej niezwykły urok wynika z połączenia klimatu fascynującej historii przedwojennego Gdańska z bliskością nowoczesnego, dynamicznego miasta. A wszystko to w otoczeniu zielonej gęstwiny oliwskich lasów.

Niezaprzeczalnym atutem dzielnicy jest bliskość otaczającego ją Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i jego imponujących walorów naturalnych.

Nasza inwestycja powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Dosłownie kilka kroków od osiedla odnajdziesz równie świetne warunki do uprawiania sportu jak do spokojnych, relaksujących spacerów.

W pobliżu osiedla znajdują się również słynne gdańskie atrakcje: wzgórze Pachołek z wieżą widokową, park Oliwski, katedra oliwska, ogród zoologiczny. Jednocześnie odległość od głównej osi Trójmiasta, alei Grunwaldzkiej, to tylko 1300 metrów.

Gdańska Oliwa jest dzielnicą wręcz skrojoną na miarę dla osób, które cenią sobie zarówno bliskość przyrody, jak i serca tętniącego życiem Trójmiasta. Z jednej strony Oliwa to w 80% tereny zielone. Właśnie tutaj znajdują się wzgórza morenowe z Lasem Oliwskim, współtworzącym Trójmiejski Park Krajobrazowy, a od północy dzielnicę okalają Lasy Sopockie (wchodzące w skład Sopotu).

Z drugiej strony, na zachodzie Oliwa graniczy z Obwodnicą Trójmiasta, za którą (ok. 100 metrów) znajduje się Lotnisko im. Lecha Wałęsy. Poza dostępem do licznych połączeń transportu miejskiego, dzięki któremu w kilkanaście minut dostaniemy się nad morze, Oliwa szczyci się monumentalną Archikatedrą Oliwską oraz ZOO. Na terenie dzielnicy znajduje się także Uniwersytet Gdański (Kampus Oliwa), Akademia Wychowania Fizycznego i park oliwski.

Dodatkowym plusem Oliwy są liczne sklepy wielkopowierzchniowe takie jak Centrum Handlowe Oliwa, Centrum Handlowe Familia, a także supermarkety Media Markt, Leroy Merlin i Castorama. Ponadto, na terenie dzielnicy znajduje się największy kompleks biurowy w Gdańsku - Olivia Business Centre oraz kompleks biurowo-usługowy Alchemia.

Na terenie Oliwy znajduje się Szpital Marynarki Wojennej, Przychodnia Dziecięca Polanki, Szpital Dziecięcy Polanki i prywatne Centrum Medicover Grunwaldzka.

Od południa Oliwa graniczy z dzielnicami Strzyże, Brętowo i VII Dwór, od północy z Sopotem, od wschodu z Przymorzem Małym oraz Żabianką, a od zachodu z Matarnią i Osową.

Oliwa liczy sobie powierzchnię 11,45 km kw., zamieszkiwaną przez ponad 20 tys. osób.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Oliva Koncept II?

Znajduje się tu przystanek PKP Gdańsk Oliwa obsługujący poza połączeniami krajowymi również kursujące pomiędzy Gdańskiem, Gdynią a Sopotem co kilka minut pociągi SKM. W odległości 500 m od granic dzielnicy znajduje się Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy. Przez Gdańsk Oliwę przebiega kilka linii tramwajowych oraz autobusowych (w tym połączenia nocne).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Oliva Koncept II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1754 metrów od inwestycji Oliva Koncept II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdańsk Oliwa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Oliva Koncept II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Oliva Koncept II znajduje się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 23 w odległości 617 m, szkoła w odległości 695 m, Przedszkole Niepubliczne w Oliwie w odległości 749 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Oliva Koncept II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 980 m, Centrum Medyczne "Oliwa" w odległości 990 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Oliva Koncept II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 677 m znajduje się Paszcza Lwa, w odległości 797 m znajduje się Fiks, w odległości 802 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Oliva Koncept II w odległości 320 m znajduje się boisko / kort, w odległości 336 m znajduje się boisko / kort, w odległości 484 m znajduje się Drążek do ćwiczeń.

Data publikacji: 18.03.2022
Data aktualizacji: 20.02.2024
Budner Inwestycje Sp. z o.o. logo

Budner Inwestycje Sp. z o.o.

Adres biura sprzedaży:

ul. Karwieńska 1, Gdańsk

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  nagroda dobry pracodawca 2023
  nagroda gazele biznesu 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: