Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Antracyt

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Czyżewskiego, oferowane bezpośrednio przez

Moderna Holding

Gdańsk, Oliwa, ul. Czyżewskiego 31A

AntracytAntracyt

7 zdjęć

Antracyt
Antracyt
Antracyt
Antracyt
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

4 kw. 2024

Powierzchnie

30 - 118/m2

Przedział pokoi

1 - 4

Kondygnacje

5

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Gdańsk Żabianka - AWFiS - 629 m

Przystanek Tramwajowy - 1054 m

Przystanek Autobusowy - 181 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

6 placówek medycznych, 18 placówek edukacyjnych, 23 kawiarnie i restauracje, 25 sklepów, 41 obiektów sportowych, 17 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 45 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon, ogródek, taras

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (54 miejsca)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 19 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 30 do 118 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Z JEDNEJ STRONY OGROMNY LAS Z MNÓSTWEM ŚCIEŻEK I INTERESUJĄCYCH MIEJSC, Z DRUGIEJ – NAJWIĘKSZE CENTRUM BIUROWE W POLSCE PÓŁNOCNEJ. APARTAMENTY ANTRACYT SĄ ZAPROJEKTOWANE TAK, BY NIESPIESZNIE ODPOCZYWAĆ I SZYBKO WYRUSZAĆ.

Dobry projekt to funkcjonalność i trwałość. Elegancki minimalizm i wyrafinowanie płynące z uporządkowania. Szlachetne, pochodzące z natury materiały: kamień i dębowe drewno – tworzą wnętrza ponadczasowe, zachwycające swoją trwałością i niezmiennością, niczym trzymający w swoich objęciach Antracyt las i będące tu od zawsze morze.

Dyskretne oświetlenie odbija się od gładkich tafli luster, podkreślając subtelne wzory kryjące się w kamiennych posadzkach. Ceramika o nieregularnej strukturze podkreśla surową stronę natury. Jej niedoskonałość kontrastuje z precyzyjnymi liniami wyznaczanymi przez elementy zabudów stolarskich.

Zakup apartamentu na rynku premium to najczęściej dopiero początek drogi. W zależności od przeznaczenia kolejne kroki koncentrują się wokół pojęcia maksymalizacji własnego komfortu lub zysku z inwestycji.

Modernizm to rozwiązania skoncentrowane na funkcjonalności, wygodzie i spełnieniu potrzeb. W duchu tych wartości zaprojektowaliśmy usługi premium na najwyższym poziomie. Moderna Design zapewnia wykończenie apartamentów pod klucz, obejmujące projekt i wykonanie aranżacji pod indywidualne potrzeby.

Inwestycja Antracyt znajduje się w Oliwie, ul. Czyżewskiego 31A jest realizowana przez Moderna Holding.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 45 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Antracyt w sprzedaży jest 19 nowych mieszkań o powierzchni od 30 do 118 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Moderna Holding przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (54 miejsca)

Lokalizacja inwestycji

Gdańska Oliwa jest dzielnicą wręcz skrojoną na miarę dla osób, które cenią sobie zarówno bliskość przyrody, jak i serca tętniącego życiem Trójmiasta. Z jednej strony Oliwa to w 80% tereny zielone. Właśnie tutaj znajdują się wzgórza morenowe z Lasem Oliwskim, współtworzącym Trójmiejski Park Krajobrazowy, a od północy dzielnicę okalają Lasy Sopockie (wchodzące w skład Sopotu).

Z drugiej strony, na zachodzie Oliwa graniczy z Obwodnicą Trójmiasta, za którą (ok. 100 metrów) znajduje się Lotnisko im. Lecha Wałęsy. Poza dostępem do licznych połączeń transportu miejskiego, dzięki któremu w kilkanaście minut dostaniemy się nad morze, Oliwa szczyci się monumentalną Archikatedrą Oliwską oraz ZOO. Na terenie dzielnicy znajduje się także Uniwersytet Gdański (Kampus Oliwa), Akademia Wychowania Fizycznego i park oliwski.

Dodatkowym plusem Oliwy są liczne sklepy wielkopowierzchniowe takie jak Centrum Handlowe Oliwa, Centrum Handlowe Familia, a także supermarkety Media Markt, Leroy Merlin i Castorama. Ponadto, na terenie dzielnicy znajduje się największy kompleks biurowy w Gdańsku - Olivia Business Centre oraz kompleks biurowo-usługowy Alchemia.

Na terenie Oliwy znajduje się Szpital Marynarki Wojennej, Przychodnia Dziecięca Polanki, Szpital Dziecięcy Polanki i prywatne Centrum Medicover Grunwaldzka.

Od południa Oliwa graniczy z dzielnicami Strzyże, Brętowo i VII Dwór, od północy z Sopotem, od wschodu z Przymorzem Małym oraz Żabianką, a od zachodu z Matarnią i Osową.

Oliwa liczy sobie powierzchnię 11,45 km kw., zamieszkiwaną przez ponad 20 tys. osób.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Antracyt?

Znajduje się tu przystanek PKP Gdańsk Oliwa obsługujący poza połączeniami krajowymi również kursujące pomiędzy Gdańskiem, Gdynią a Sopotem co kilka minut pociągi SKM. W odległości 500 m od granic dzielnicy znajduje się Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy. Przez Gdańsk Oliwę przebiega kilka linii tramwajowych oraz autobusowych (w tym połączenia nocne).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Antracyt mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 629 metrów od inwestycji Antracyt znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdańsk Żabianka - AWFiS.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Antracyt znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Antracyt znajduje się 18 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Architektury Krajobrazu i Handlowo-Usługowych im. Władysława Szafera w odległości 16 m, szkoła w odległości 107 m, szkoła w odległości 121 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Antracyt jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Klinika Trójmiasto - Instytut Bólu w odległości 421 m, Eter-Med w odległości 424 m, Centrum Medyczne "Oliwa" w odległości 723 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Antracyt składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 332 m znajduje się Akademos - Klub fitness, w odległości 338 m znajduje się Intermarché, w odległości 574 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Antracyt w odległości 24 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 38 m znajduje się boisko / kort, w odległości 427 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 26.04.2023
Data aktualizacji: 28.05.2024
Moderna Holding logo

Moderna Holding

Adres biura sprzedaży:

Aleja Grunwaldzka 501/3

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023