OLIVA KONCEPT

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBudner Inwestycje Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji OLIVA KONCEPT dostępnych jest 14 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
A1/0/2
2
54,1 m²
Parter
610 000 zł11 275 zł/m²
A1/1/4
2
41,3 m²
1
A2/0/2
2
54,1 m²
Parter
A3/1/2
2
45,95 m²
1
B1/1/2
2
41,34 m²
1
B1/2/2
2
41,34 m²
2
A1/1/1
3
56,53 m²
1
A2/0/1
3
62,95 m²
Parter
A2/1/1
3
56,53 m²
1
A3/0/1
3
62,95 m²
Parter
A3/0/3
3
65,86 m²
Parter
A3/1/1
3
56,53 m²
1
B1/2/3
3
62,17 m²
2
B1/1/1
4
78,57 m²
1

Opis Inwestycji

Idea.Wszystko zaczyna się od idei, od pomysłu, który wpływa na styl życia i poczucie szczęścia.Projektując Oliva Koncept myśleliśmy o życiu poza schematami, o przestrzeni bez ograniczeń, w której mieszkańcy znajdą inspirujące widoki, wygodę i relaksujące otoczenie.Tak stworzyliśmy OLIVA KONCEPT. Osiedle, w którym design spotyka się z naturą, czerpie z niej i harmonijnie się z nią łączy.Osiedle.Położenie w zaciszu.Osiedle Oliva Koncept wyróżnia się doskonałą lokalizacją, charakteryzującą się bezpośrednim dostępem do infrastruktury komunikacyjnej. Równocześnie, dzięki dużej ilości zieleni oraz bliskości terenów spacerowych jest ustronnym zaciszem oraz przestrzenią do poszukiwania codziennych inspiracji.Dziedziniec w zieleniProjekt naszego osiedla obrazuje ideę funkcjonalnego designu. Idea ta zakłada pogodzenie oryginalności, estetyki projektu z jego funkcjonalnością uwzględniającą potrzeby mieszkańców. Aby dać naszym mieszkańcom komfort życia w ogrodzie, ulokowaliśmy wszystkie miejsca parkingowe dla samochodów w garażach podziemnych.Fasada w modnym styluElewacje budynków doskonale wpisują się w krajobraz Oliwy, w jej zielone otoczenie, współgrając równocześnie z estetyką lokalnej architektury. Budynki rozmieszczono na różnych poziomach terenu wykorzystując jego naturalne ukształtowanie zapewniając osiedlu różnorodność i niepowtarzalny charakter.Wnętrza bez ograniczeńWnętrza mieszkań zostały zaprojektowane z troską o połączenie funkcjonalności z estetyką. Ich przestronność daje poczucie niezależności i swobody. Standardowo lokale mieszkalne mają wysokość 270 cm ale na poddaszach osiągają nawet 410 cm. Mieszkania są wyposażone w duże przesuwne okna oraz bez progowe wyjścia na tarasy i balkony, których całkowicie szklane balustrady otwierają mieszkania na otaczającą zieleń.Strefa sąsiedzkiej integracjiWychodząc naprzeciwko naturalnej, ludzkiej potrzebie harmonijnego współżycia w przestrzeni wspólnej, zaproponujemy przyszłej społeczności osiedla „Oliva Koncept”, miejsce do jej realizacji. W II etapie osiedla, zaplanowaliśmy budowę „Klubu Osiedlowego OLVK”. Wyobraziliśmy go sobie, jako przytulne, eleganckie miejsce wyposażone w wygodne meble, bogate zaplecze kuchenne, strefę z dużym ekranem TV oraz stół bilardowy.W tak przyjaznym miejscu, mieszkańcy będą mogli spędzić czas oglądając wspólnie mecz, grając w bilard lub po prostu spotykając się towarzysko. Klub może posłużyć również organizowaniu przyjęć bez potrzeby angażowania własnych mieszkań lub po prostu spotkań wspólnoty mieszkańców.

Inwestycja OLIVA KONCEPT znajduje się w Oliwie, ul. Spacerowa (9.2 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera Budner Inwestycje Sp. z o.o..

Inwestycja OLIVA KONCEPT została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 67 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji OLIVA KONCEPT pozostało na sprzedaż 14 mieszkań o powierzchniach od 41 do 79 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 41 do 54 m2 (6 mieszkań)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 57 do 66 m2 (7 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 79 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Budner Inwestycje Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 67 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, internet, klimatyzacja, TV kablowa, winda, rowerownia, inteligentny dom, videodomofon, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, morze.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 14 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 41 do 79 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:

W inwestycji OLIVA KONCEPT znajduje się 1 oferta rekomendowana do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji OLIVA KONCEPT

Gdańsk Oliwa to nietypowa dzielnica, bo niemal 80 % powierzchni pokrywają tereny zielone, w tym Lasy Oliwskie i Miejski Ogród Zoologiczny Wybrzeża. Od północy dzielnicę okalają Lasy Sopockie wchodzące w skład Sopotu, na Zachodzie graniczy z nią Obwodnica Trójmiasta, za którą (ok.100 metrów) znajduje się Lotnisko im. Lecha Wałęsy. Na południu znajduje się dalsza część Lasów Oliwskich i dzielnice Strzyże, Brętowo i VII Dwór. a na wschodzie dzielnicę ogranicza Aleja Grunwaldzka. W dzielnicy o powierzchni 18 km kw mieszka 17 tys. mieszkańców. Poza dostępem do morza Oliwa szczyci się monumentalną Archikatedrą Oliwską i ZOO. Na terenie dzielnicy znajduje się też Uniwersytet Gdański, Akademia Wychowania Fizycznego, Seminarium Duchowe, liceum , gimnazjum, dwie podstawówki i przedszkola. Dodatkowym plusem są liczne sklepy wielkopowierzchniowe takie, jak Centrum Handlowe Oliwa, Centrum Handlowe Familia, Olivia Business Centre a także supermarkety Media Markt, Leroy Merlin, Castorama i Praktiker.

Komunikacja

Znajduje się tu przystanek PKP Gdańsk Oliwa obsługujący poza połączeniami krajowymi również kursujące pomiędzy Gdańskiem, Gdynią a Sopotem co kilka minut pociągi SKM. W odległości 500 m od granic dzielnicy znajduje się Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy. Na pętli autobusowej i tramwajowej w Gdańsku Oliwie zatrzymuje się kilkanaście autobusów, a także 5 tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji OLIVA KONCEPT mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 10 metrów od inwestycji OLIVA KONCEPT znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Spacerowa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji OLIVA KONCEPT w odległości 130 m znajduje się Boisko im. Franciszka Mamuszki, w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 04.04.2019

Data aktualizacji: 22.01.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie