OLIVA KONCEPT

Oferta archiwalna

Gdańsk, Oliwa, ul. Spacerowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 3 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

OLIVA KONCEPT

8 zdjęć

OLIVA KONCEPT
OLIVA KONCEPT
OLIVA KONCEPT
OLIVA KONCEPT

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • klimatyzacja
  • inteligentny dom

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las
  • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 67 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, morze

Opis inwestycji

Idea.

Wszystko zaczyna się od idei, od pomysłu, który wpływa na styl życia i poczucie szczęścia.

Projektując Oliva Koncept myśleliśmy o życiu poza schematami, o przestrzeni bez ograniczeń, w której mieszkańcy znajdą inspirujące widoki, wygodę i relaksujące otoczenie.

Tak stworzyliśmy OLIVA KONCEPT. Osiedle, w którym design spotyka się z naturą, czerpie z niej i harmonijnie się z nią łączy.

Osiedle.

Położenie w zaciszu.

Osiedle Oliva Koncept wyróżnia się doskonałą lokalizacją, charakteryzującą się bezpośrednim dostępem do infrastruktury komunikacyjnej. Równocześnie, dzięki dużej ilości zieleni oraz bliskości terenów spacerowych jest ustronnym zaciszem oraz przestrzenią do poszukiwania codziennych inspiracji.

Dziedziniec w zieleni

Projekt naszego osiedla obrazuje ideę funkcjonalnego designu. Idea ta zakłada pogodzenie oryginalności, estetyki projektu z jego funkcjonalnością uwzględniającą potrzeby mieszkańców. Aby dać naszym mieszkańcom komfort życia w ogrodzie, ulokowaliśmy wszystkie miejsca parkingowe dla samochodów w garażach podziemnych.

Fasada w modnym stylu

Elewacje budynków doskonale wpisują się w krajobraz Oliwy, w jej zielone otoczenie, współgrając równocześnie z estetyką lokalnej architektury. Budynki rozmieszczono na różnych poziomach terenu wykorzystując jego naturalne ukształtowanie zapewniając osiedlu różnorodność i niepowtarzalny charakter.

Wnętrza bez ograniczeń

Wnętrza mieszkań zostały zaprojektowane z troską o połączenie funkcjonalności z estetyką. Ich przestronność daje poczucie niezależności i swobody. Standardowo lokale mieszkalne mają wysokość 270 cm ale na poddaszach osiągają nawet 410 cm. Mieszkania są wyposażone w duże przesuwne okna oraz bez progowe wyjścia na tarasy i balkony, których całkowicie szklane balustrady otwierają mieszkania na otaczającą zieleń.

Strefa sąsiedzkiej integracji

Wychodząc naprzeciwko naturalnej, ludzkiej potrzebie harmonijnego współżycia w przestrzeni wspólnej, zaproponujemy przyszłej społeczności osiedla „Oliva Koncept”, miejsce do jej realizacji. W II etapie osiedla, zaplanowaliśmy budowę „Klubu Osiedlowego OLVK”. Wyobraziliśmy go sobie, jako przytulne, eleganckie miejsce wyposażone w wygodne meble, bogate zaplecze kuchenne, strefę z dużym ekranem TV oraz stół bilardowy.

W tak przyjaznym miejscu, mieszkańcy będą mogli spędzić czas oglądając wspólnie mecz, grając w bilard lub po prostu spotykając się towarzysko. Klub może posłużyć również organizowaniu przyjęć bez potrzeby angażowania własnych mieszkań lub po prostu spotkań wspólnoty mieszkańców.

Inwestycja OLIVA KONCEPT znajduje się w Oliwie, ul. Spacerowa (9.2 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Budner Inwestycje Sp. z o.o.

Inwestycja OLIVA KONCEPT została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 67 nowych mieszkań znajdujących się w 6 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji OLIVA KONCEPT nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Budner Inwestycje Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Gdańska Oliwa jest dzielnicą wręcz skrojoną na miarę dla osób, które cenią sobie zarówno bliskość przyrody, jak i serca tętniącego życiem Trójmiasta. Z jednej strony Oliwa to w 80% tereny zielone. Właśnie tutaj znajdują się wzgórza morenowe z Lasem Oliwskim, współtworzącym Trójmiejski Park Krajobrazowy, a od północy dzielnicę okalają Lasy Sopockie (wchodzące w skład Sopotu).

Z drugiej strony, na zachodzie Oliwa graniczy z Obwodnicą Trójmiasta, za którą (ok. 100 metrów) znajduje się Lotnisko im. Lecha Wałęsy. Poza dostępem do licznych połączeń transportu miejskiego, dzięki któremu w kilkanaście minut dostaniemy się nad morze, Oliwa szczyci się monumentalną Archikatedrą Oliwską oraz ZOO. Na terenie dzielnicy znajduje się także Uniwersytet Gdański (Kampus Oliwa), Akademia Wychowania Fizycznego i Seminarium Duchowe.

Dodatkowym plusem Oliwy są liczne sklepy wielkopowierzchniowe takie jak Centrum Handlowe Oliwa, Centrum Handlowe Familia, a także supermarkety Media Markt, Leroy Merlin i Castorama. Ponadto, na terenie dzielnicy znajduje się największy kompleks biurowy w Gdańsku - Olivia Business Centre oraz kompleks biurowo-usługowy Alchemia.

Na terenie Oliwy znajduje się Szpital Marynarki Wojennej, Przychodnia Dziecięca Polanki, Szpital Dziecięcy Polanki i prywatne Centrum Medicover Grunwaldzka.

Od południa Oliwa graniczy z dzielnicami Strzyże, Brętowo i VII Dwór, od północy z Sopotem, od wschodu z Przymorzem Małym oraz Żabianką, a od zachodu z Matarnią i Osową.

Oliwa liczy sobie powierzchnię 11,45 km kw., zamieszkiwaną przez ponad 20 tys. osób.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji OLIVA KONCEPT?

Znajduje się tu przystanek PKP Gdańsk Oliwa obsługujący poza połączeniami krajowymi również kursujące pomiędzy Gdańskiem, Gdynią a Sopotem co kilka minut pociągi SKM. W odległości 500 m od granic dzielnicy znajduje się Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy. Przez Gdańsk Oliwę przebiega kilka linii tramwajowych oraz autobusowych (w tym połączenia nocne).

Przyszli mieszkańcy inwestycji OLIVA KONCEPT mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 10 metrów od inwestycji OLIVA KONCEPT znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Spacerowa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji OLIVA KONCEPT w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 04.04.2019
Data aktualizacji: 02.08.2021

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Oliwie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: