Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Laur Klienta 2023 - portal RynekPierwotny.pl nagrodzony!

Redakcja
Redakcja

Data publikacji: 15.09.2023, Data aktualizacji: 05.06.2024

1 minuta czytania
Portal RynekPierwotny.pl wyróżniony Brązowym Laurem Klienta!
Portal RynekPierwotny.pl został wyróżniony przez swoich użytkowników. Za co przyznano nagrodę? Czytaj dalej!

Serwis RynekPierwotny.pl został uhonorowany Laurem Klienta w XIX edycji ogólnopolskiego konkursu Laur Konsumenta/Laur Klienta, organizowanego przez redakcję Stron Biznesu. To wyjątkowe wyróżnienie jest dowodem na zaufanie, jakim darzą nas użytkownicy. Lepszej nagrody nie można sobie wymarzyć!

Najcenniejsza z nagród

Laur Konsumenta/Laur Klienta to plebiscyt mający na celu docenienie firm, które są właścicielami najbardziej popularnych marek i usług. Certyfikaty są przyznawane na podstawie wyników sond telefonicznych i internetowych.

Dzięki hojności naszych użytkowników, serwis RynekPierwotny.pl został nagrodzony w kategorii internetowy portal nieruchomości i tym samym został w szczególny sposób wyróżniony na tle konkurencji. Przychylność osób biorących udział w sondzie pozwoliła na przyznanie portalowi Brązowego Lauru Klienta 2023. 

- Wyniki plebiscytów, w których to znaczący głos mają użytkownicy, są dla nas niezwykle istotne. Ogromnie cieszy fakt, że to właśnie osoby, które na co dzień korzystają z serwisu RynekPierwotny.pl, potwierdzają naszą mocną pozycję rynkową i dużą rozpoznawalność mar­ki – mówi Grzegorz Kurowski, prezes zarządu Property Group Sp. z o.o.

Konkurs organizowany jest przez redakcję Stron Biznesu, dodatku promocyjno-informacyjnego publikowanego w Dzienniku Gazecie Prawnej oraz Stron Rynku w Gazecie Wyborczej.

Certyfikat

Powiększająca się kolekcja nagród

Brązowy Laur Klienta to nie jedyna nagroda, jaką otrzymał wydawca portalu RynekPierwotny.pl w swojej historii. Dotychczas firma została dwukrotnie nagrodzona Diamentami Forbesa (i to dwa lata z rzędu)! Tym samym znalazła się w zestawieniu przedsiębiorstw, które w ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość. Co więcej, w 2022 roku do galerii nagród Property Group Sp. z o.o. dołączyło wyróżnienie w postaci statuetki finalisty konkursu Digital Excellence Awards za stworzenie pierwszej ogólnopolskiej platformy analitycznej do analizy rynku mieszkaniowego – BIG DATA RynekPierwotny.pl. 

Nie spoczywamy na… laurach

Fakt, że nasi użytkownicy nas doceniają, jest ogromne mobilizujący. Każda nagroda sprawia, że chcemy pracować jeszcze ciężej. Priorytetem dla nas jest dostarczanie najwyższej jakości usług i treści naszym użytkownikom oraz dalszy rozwój naszej marki na polskim rynku nieruchomości. Dziękujemy za zaufanie!

Redakcja
Redakcja

Redakcja portalu RynekPierwotny.pl dba o to, by treści ułatwiły Ci proces poszukiwań nowego mieszkania i pomogły po zakupie.

Subskrybuj rynekpierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023