Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Pierwsze M - jakie wyposażenie jest niezbędne?

Artykuł sponsorowany

Data publikacji: 22.08.2022, Data aktualizacji: 08.12.2023

Średnia ocen 5/5 na podstawie 3 głosów

artykuł sponsorowany

Pierwsze M - jakie wyposażenie jest niezbędne?
Podczas zakupu pierwszego mieszkania należy je wyposażyć w niezbędne meble i sprzęty. Jakie wyposażenie jest niezbędne? Co warto kupić do pierwszego mieszkania? Sprawdź.

Niezbędne wyposażenie kuchni

To kuchnia jest sercem każdego domu i mieszkania. Z reguły spędzamy w niej sporą część dnia, przygotowując posiłki dla siebie i rodziny. Niestety, bez odpowiedniego wyposażenia gotowanie, jak i samo przechowywanie żywności będzie niemożliwe. Co więc musi znaleźć się w każdej kuchni?

Lodówka, piekarnik i kuchenka to nierozłączne trio, bez którego nie obejdzie się w żadnym mieszkaniu. Jeśli nie ma go na wyposażeniu, powinno się znaleźć na pierwszych pozycjach listy zakupów. Z niewielkich urządzeń AGD warto pomyśleć o czajniku i kuchence mikrofalowej. Niezbędnym wyposażeniem każdej kuchni są również garnki oraz zastawa stołowa. Na początek wystarczy kilka talerzy, misek, kubków i sztućców - resztę zawsze można dokupić później.

Niezbędne wyposażenie łazienki

Łazienka to drugie najczęściej oblegane pomieszczenie w każdym mieszkaniu - zaraz po kuchni. Istnieją pewne przedmioty, których nie może w niej zabraknąć. Przede wszystkim, w łazience potrzebna jest pralka, która będzie stać na straży świeżości naszych ubrań i pościeli. Do tego koniecznie ręczniki i środki czystości - szafka pod umywalką to świetne miejsce na ich przechowywanie.

Gdy mowa o niezbędnym wyposażeniu łazienki nie można zapomnieć o lustrze. Zawieszone na ścianie będzie pełnić nie tylko funkcje praktyczne, ale i estetyczne. Odbijając światło sprawi, że całe pomieszczenie będzie wyglądać na nieco większe. Dobrym pomysłem jest również montaż szafki z już wbudowanym lustrem, która pozwoli zaoszczędzić trochę miejsca. W jej wnętrzu można schować apteczkę, leki i środki przeciwbólowe - również niezbędne elementy wyposażenia.

Szukaj nieruchomości

W Polsce
W Hiszpanii
Wakacyjne
  • Warszawa

    mazowieckie, Warszawa

    12999 ofert

  • Wrocław

    dolnośląskie, Wrocław

    6893 oferty

  • Kraków

    małopolskie, Kraków

    5736 ofert

  • Poznań

    wielkopolskie, Poznań

    5004 oferty

  • Łódź

    łódzkie, Łódź

    3437 ofert

W Polsce
W Hiszpanii
Wakacyjne

Niezbędne wyposażenie sypialni

Sypialnia - choć nie jest głównym pomieszczeniem w mieszkaniu, wiele osób uznaje je za swoje ulubione. Nic w tym dziwnego - to właśnie tutaj wypoczywamy najwięcej. By jednak spełniała swoją funkcję, koniecznie trzeba ją wyposażyć w pewne sprzęty i meble.

Najważniejszym elementem każdej sypialni jest oczywiście łóżko. Wszyscy zdajemy sobie sprawę jaką rolę odgrywa głęboki sen - to właśnie on pozwala nam prawidłowo funkcjonować w ciągu dnia. W czasie zakupów trzeba więc przyłożyć nieco większy nacisk na jakość łóżka, a w szczególności materaca. Czasem poszukiwania idealnego modelu mogą być nieco trudne, dlatego warto udać się w miejsce, które oferuje szeroki wybór produktów od sprawdzonych producentów. Na szczęście nie musisz go już szukać, ponieważ jakościowe i wygodne łóżka znajdziesz na Homebook.

Podczas urządzania sypialni w nowym mieszkaniu dobrze jest także pamiętać o montażu rolet lub zasłon, by zapewnić sobie odpowiedni stopień prywatności. Istotny jest również zakup szafy, która pomieści wszystkie nasze ubrania. Do tego kilka niezbędnych sprzętów - odkurzacz, lampka nocna, żelazko - i nasze mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia.

wykończenie mieszkania z architektem

Subskrybuj rynekpierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

    Artykuły powiązane

    • Blachodachówka modułowa: sprawdź ceny, montaż, wady i zalety w 2025

      Blachodachówka modułowa: sprawdź ceny, montaż, wady i zalety w 2025

      Nie od dziś wiadomo, że cena materiałów budowlanych jest  dla wielu osób czynnikiem decydującym o wyborze konkretnego produktu. Z tego względu często poszukujemy zamienników, które będą odpowiadać standardom oryginału przy jednoczesnym obniżeniu kosztów inwestycji. W związku z tym kluczowe jest pytanie: ile kosztuje pokrycie dachu blachodachówką? Cena robocizny kształtuje się na poziomie 70-130 zł za m2. Ostateczna wycena zależy od lokalizacji, w której przeprowadzane są prace remontowe. Sprawdź ceny obowiązujące w 2025 r. na rynekpierwotny.pl.

      31 marca 2025

      Dagmara Osińska

    • Ile kosztuje ogrodzenia gabionowe?

      Ile kosztuje ogrodzenia gabionowe?

      Poszukując oryginalnych pomysłów na ogrodzenie posesji, możemy znaleźć nietuzinkowe i ciekawe propozycje zwane gabionami. Obok takich konstrukcji trudno przejść obojętnie. Gabiony są wykonane z wyjątkowo trwałych materiałów i wypełnione między innymi kamieniami. Ile kosztuje ogrodzenie gabionowe? Cena za metr może się wahać od 400 do nawet 1000 zł. Ostatecznie zależy od rodzaju wypełnienia i wysokości konstrukcji. W tym artykule przedstawiamy aktualne koszty instalacji ogrodzenia gabionowego.

      31 marca 2025

      Dagmara Osińska

    • Drewniane vs. kompozytowe – które deski lepiej sprawdzą się na tarasie?

      Drewniane vs. kompozytowe – które deski lepiej sprawdzą się na tarasie?

      Taras to doskonałe miejsce na spędzanie ciepłych wieczorów – w pojedynkę lub ze znajomymi. Jednak aby móc cieszyć się nim w pełni warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych kwestii dotyczących jego budowy. Jedną z nich jest dobór odpowiednich desek. Jaka opcja sprawdzi się lepiej? Naturalne drewno, czy może kompozyt? Poznaj wady i zalety obu rozwiązań!

      04 marca 2025

      Artykuł sponsorowany

    • Zarząd wspólnoty mieszkaniowej: wszystko, co musisz wiedzieć

      Zarząd wspólnoty mieszkaniowej: wszystko, co musisz wiedzieć

      Wspólnoty mieszkaniowe - obok spółdzielni mieszkaniowych - pełnią w Polsce kluczową rolę w zarządzaniu nieruchomościami. Zarząd wspólnoty mieszkaniowej jest z kolei podstawowym organem wykonawczym. Lokatorzy mogą zatem zastanawiać się, jakie czynności związane z zarządzaniem wykonuje zarząd, za co dokładnie odpowiada zarządca nieruchomości (i czy ma te same obowiązki co zarząd) oraz jaki wpływ na zarząd we wspólnocie mieszkaniowej mają sami członkowie wspólnoty.

      17 lutego 2025

      Edyta Wara-Wąsowska

    Nagrody i wyróżnienia

    Nagroda Forbes 2022
    Nagroda Forbes 2021
    Nagroda Digital Excellence Awards 2022
    Nagroda Laur Klienta 2023
    Nagroda Dobry Pracodawca 2023
    Nagroda Gazele Biznesu 2023