Wiadomości mieszkaniowe

Mission Public Relations

Mission Public Relations

Regionalne - Poznań - Nieruchomości

15 lipca 2019

Oddaj swój głos!

Energooszczędne rozwiązania na Osiedlu Przy Jeziorach

W Osiedlu przy Jeziorach w Poznaniu deweloper oferuje do wyboru np. energooszczędną i ekologiczną instalację fotowoltaiczną. Sprawdź!

Energooszczędne rozwiązania na Osiedlu Przy Jeziorach

Domy na Osiedlu Przy Jeziorach, w ramach pierwszego etapu tej inwestycji, realizowane są w zabudowie bliźniaczej, o metrażach od 109,4 do 112,2 m kw. W proponowanym układzie pomieszczeń znajdą się dwa lub trzy pokoje na parterze, w tym jeden większy pokój dzienny oraz kuchnia i toaleta. Natomiast na piętrze znajdzie się miejsce na kolejne dwa pokoje, łazienkę, pomieszczenie na pralnię z suszarnią, a także garderobę. Deweloper More Place daje możliwość wprowadzenia zmian w proponowanym układzie, dostosowując go do indywidualnych wymagań nabywców, np. zmieniając liczbę pomieszczeń. Do każdego domu przynależy przestronny ogród, nawet do 535 m kw. Domy dostępne są w standardzie deweloperskim, z możliwością wykończenia pod klucz

Nabywcy oprócz możliwości wprowadzenia wielu zmian aranżacyjnych, mogą skorzystać z dodatkowych pakietów wyposażenia domu lub ogrodu. Jednym z nich jest kompletny system instalacji fotowoltaicznej, pozwalający znacząco zaoszczędzić na energii elektrycznej. To nowoczesny, a zarazem ekologiczny system pozyskiwania energii, z odnawialnego źródła jakim są promienie słoneczne. Nadwyżki energii, które mogą się pojawić w okresie letnim, można oddać do sieci energetycznej, aby odebrać je zimą, kiedy zużywamy więcej energii, a produkujemy mniej. To elastyczne i wygodne rozwiązanie. - Wybraliśmy system fotowoltaiki jako prezent dla naszych klientów, którzy zdecydują się na zakup domu w lipcu 2019. Zależy nam, aby przyszli mieszkańcy Osiedla Przy Jeziorach otrzymali dodatkowo coś, co będzie dla nich wartością dodaną. - potwierdza Tomasz Pietrzyński, z firmy More Place. Spośród elementów dodatkowego wyposażenia, deweloper proponuje także system automatycznego nawadniania w ogrodzie, rolety zewnętrze oraz instalację inteligentnego domu. Całe osiedle zostanie ogrodzone, zamontowane zostaną dwuskrzydłowe bramy automatyczne, domofony oraz powstanie utwardzona droga wewnętrzna.

Położone w północno-zachodniej części Poznania Osiedle Przy Jeziorach, wkomponuje się w malownicze i zielone otoczenie tej okolicy, dzięki nasadzeniom ponad 130 drzew, które zostaną wykonane, po zakończeniu prac budowlanych. To atrakcyjna część miasta. Panuje tu niska zabudowa, turystyczny klimat, blisko jezior i plaż oraz ścieżek rowerowych, położonych w dużej części na terenach leśnych i rekreacyjnych. W okolicy znajdują się też placówki oświatowe, medyczne oraz punkty handlowo-usługowe. 

 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy