Brzeska 5

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDEVELIA (wcześniej LC Corp S.A.)

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 279 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Kamienica pod Pelikanem(0.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Przedmieście Oławskie, ul. Kościuszki 130 (1.1 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 9 900 brutto/m2
  Kamienica pod Pelikanem
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 8
  Powierzchnia: 33 - 38 m2
  Liczba pokoi: 1
  Dla inwestora 2 oferty
  RED Real Estate Development Sp. z o.o.
 • Nowa Manufaktura(0.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Przedmieście Oławskie, ul. Tadeusza Kościuszki 118 (1 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 8 850 brutto/m2
  Nowa Manufaktura
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 225
  Powierzchnia: 24 - 72 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 98 ofert
  IMS Budownictwo
 • Angel City Wrocław(0.8 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Przedmieście Oławskie, ul. Walońska (1 km od centrum Wrocławia)
  Angel City Wrocław
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 146
  Powierzchnia: 28 - 112 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 112 ofert
  Angel Poland Group

Opis Inwestycji

Brzeska 5 to inwestycja położona przy ulicy Brzeskiej na obszarze Przedmieścia Oławskiego, zaledwie kilka minut od wrocławskiego Rynku.Subtelne połączenie trendów nowoczesnej architektury, wyróżniająca się elewacja, dbałość o detale, żywa kolorystyka to charakterystyczne cechy tej inwestycji. Funkcjonalny układ pomieszczeń pozwoli w pełni wykorzystać dostępną przestrzeń ukazując bogate możliwości aranżacyjne. Urządzając poszczególne wnętrza, z łatwością dopasujemy je do swoich potrzeb.Inwestycja Brzeska 5 idealnie wpisuje się w nowe Przedmieście Oławskie. To tu toczy się życie, a każdy chce mieć wszelkie wygody na wyciągnięcie ręki. Jeśli biznes, to tylko tu!

Inwestycja Brzeska 5 znajduje się na Południu, ul. Brzeska 5 (1.5 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera DEVELIA (wcześniej LC Corp S.A.).

Inwestycja Brzeska 5 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.

Aktualnie w inwestycji Brzeska 5 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper DEVELIA (wcześniej LC Corp S.A.) nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 6 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Brzeska 5

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Brzeska 5 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Brzeska 5 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Świstackiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Brzeska 5 znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Liceum Ogólnokształcące nr IV w odległości 120 m, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 1 w odległości 210 m, Przedszkole integracyjne nr 12 w odległości 300 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Brzeska 5 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz Rodzinny w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Brzeska 5 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Żabka, w odległości 170 m znajduje się ABC, w odległości 200 m znajduje się Labirynt.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Brzeska 5 w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Boisko, w odległości 510 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 09.10.2015

Data aktualizacji: 27.03.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie