Wiadomości mieszkaniowe

Mission Public Relations

Mission Public Relations

Regionalne - Poznań - Wiadomości

Oddaj swój głos!

Budujący wkład w krajobraz miasta – 30-lat Agrobexu

Poznański deweloper, Agrobex od niemal trzech dekad stawia mieszkania w Wielkopolsce.

Budujący wkład w krajobraz miasta – 30-lat Agrobexu

Budując domy, mieszkania i budynki użytku publicznego, Agrobex bierze na siebie odpowiedzialność nie tylko za miejskie krajobrazy, ale również za jakość życia mieszkańców. W minionym roku obchodził jubileusz deweloperskiej działalności, a już 10 maja organizuje finał świętowania.

Wydarzenie kończące obchody 30-lecia Agrobexu odbędzie się 10 maja br. w Collegium Da Vinci. Firma będzie świętowała swój jubileusz w gronie przyjaciół, współpracowników i partnerów biznesowych. Podczas spotkania goście zostaną zabrani do świata teatru na sztukę pt. „Ludzie inteligentni”, gdzie wśród obsady znajdą się takie nazwiska jak: Renata Dancewicz, Maria Seweryn, Paulina Holtz, Szymon Bobrowski, Rafał Królikowski czy Bartłomiej Topa. Natomiast po spektaklu odbędzie się bankiet.

Agrobex to jeden z największych Wielkopolskich deweloperów. Obecnie realizuje pięć inwestycji. Dwie z  nich są zlokalizowane w Poznaniu, w najpopularniejszych dzielnicach mieszkaniowych. Na  Winogradach, nieopodal Cytadeli i Parku na Szelągu rośnie osiedle Wilczak 20. Z  kolei na  Ratajach, u  zbiegu ulic Rzeczańskiej i  Byteńskiej powstaje osiedle Nowe Żegrze.

Natomiast, pozapoznańskie inwestycje Agrobexu mieszczą się w Swarzędzu, Zalasewie, Szamotułach i Pobiedziskach. W  pierwszej z wymienionych miejscowości powstaje Radosna III, kompleks 125 mieszkań z ogródkami i bezpłatnymi miejscami postojowymi. W Szamotułach trwa realizacja osiedla Słonecznego. Kolejnym z  projektów Agrobexu poza Poznaniem jest osiedle Zielone Pobiedziska. Docelowo stworzą je cztery kameralne budynki liczące po 15 mieszkań. Deweloper, jako wykonawca, realizuje też projekty poza Wielkopolską, w sercu Zielonej Góry. Plan długofalowego rozwoju zakłada nowe projekty mieszkaniowe, co sprawia, że Szefowie firmy, pracownicy, jak i współpracownicy patrzą odważnie w przyszłość.

 

 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy