Radosna III

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAgrobex Sp. z o.o.

Ceny od: 4 950 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Radosna III dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
B/8
3
64,29 m²
1
B/45
3
62,55 m²
1
B/70
3
62,64 m²
Parter
A2.2/55
3
62,56 m²
2

Opis Inwestycji

Sześć trzypiętrowych budynków o nowoczesnej linii i modernistycznej bryle oferuje wygodne mieszkania.Wśród nich znajdą coś dla siebie miłośnicy własnego kawałka zieleni – lokale na parterze posiadają kameralne, urokliwe ogródki, a mieszkania na wyższych piętrach – ciekawie wykończone balkony. Dzięki swojemu nietuzinkowemu wyglądowi, nowe budynki nadają całemu osiedlu unikalny charakter. Dodatkowym atutem osiedla są bezpłatne miejsca parkingowe dostępne dla wszystkich posiadaczy samochodów.

Inwestycja Radosna III znajduje się w Zalasewie, ul. Radosna (1.7 km od Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Agrobex Sp. z o.o..

Inwestycja Radosna III została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 250 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Radosna III pozostały na sprzedaż 4 mieszkania o powierzchniach od 63 do 64 metrów kwadratowych w cenie od 4 950 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 63 do 64 m2 w cenie od 309 672 zł (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Agrobex Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 250 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, internet, TV kablowa.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 4 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 63 do 64 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 309 672 do 327 879 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 4 950 do 5 100 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Radosna III

Dużą zaletą lokalizacji inwestycji Radosna II jest bez wątpienia sąsiedztwo wielu udogodnień, w tym między innymi: Zaplecza szkolno – oświatowego: -Nowa szkoła podstawowa, położona w niedalekim sąsiedztwie, funkcjonuje od września 2015 r. -szkoły średnie na terenie Swarzędza -Gimnazjum w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla, -przedszkola publiczne i prywatne, -kluby malucha, -place zabaw na terenie Swarzędza, Zalasewa oraz plac zabaw na terenie osiedla. Przychodni i gabinetów lekarskich: -przychodnie NFZ, gabinety prywatne i specjalistyczne na terenie Swarzędza, liczne punkty aptekarskie. Rozrywki: -Kompleks KINEPOLIS, kino w CH Malta, kino letnie na terenie POSIR Malta, -restauracje, kluby i kawiarnie w Swarzędzu oraz najbliższych centrach handlowych i ośrodkach sportowo-rekreacyjnych Poznania Zaplecza handlowo – usługowego: -Centrum Handlowe „Agrobex” przy ulicy Granicznej 63 w którym znajduje się między innymi supermarket Carrefour, punkt pocztowy, apteka, piekarnia Favor, cukiernia Elite, sklep mięsny -Bystry, salon prasowy RUCH -Łatwy dojazd do dużych centrów handlowych między innymi CH Malta, M1, ETC, IKEA. Zaplecza sportowego i rekreacyjnego: -Pływalnia „Wodny Raj” w Swarzędzu, -W Poznaniu: Malta Ski, Termy Maltańskie, -Kluby fitness, boiska sportowe, tereny spacerowe i rowerowe. Niezaprzeczalnym atutem tej lokalizacji jest szybki dojazd do autostrady A2 oraz dróg krajowych w kierunku Warszawy, Katowic, Gdańska oraz bardzo dobrze rozwinięta komunikacja miejska gminy Swarzędz.

Zalasewo jest niewielką wsią pod Swarzędzem, która znajduje się ok. 12 km od centrum Poznania. Dzięki bliskości okolicznych dróg krajowych, mieszkańcy mogą dojechać do stolicy Wielkopolski nawet w 20 minut. Dlatego wiele osób decyduje się zamieszkać w Zalasewie, w którym ceny nieruchomości są zazwyczaj znacznie niższe. Jest to bardzo zurbanizowany teren. Dominuje zabudowa nisko kondygnacyjna, w większości domki jednorodzinne. W okolicy znajdują się również liczne tereny zielone. Przez wieś przepływa Rów Zalasewski. Zalasewo jest silnie związane ze Swarzędzem, z którym graniczy. Razem z nim oraz Jasiną tworzy wspólną jednostkę przestrzenną. Działa tu komunikacja miejska - najwięcej linii autobusowych prowadzi do Swarzędza, jedna do Poznania. Obecna jest infrastruktura miejska: szkoły, sklepy, ośrodki sportowe. Zalasewo to ciekawa alternatywa dla zatłoczonych osiedli wielkomiejskich.

Komunikacja

W pobliżu znajdują się drogi krajowe nr 92, A2, S5 i S11. Funkcjonują linie autobusowe do Swarzędza, Poznania, Garbów, Kruszewni, Tulec.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Radosna III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Radosna III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zalasewo Ukośna n/ż.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Radosna III znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne "Zaczarowana Podkowa" w odległości 320 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Radosna III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 260 m znajduje się Żabka, w odległości 260 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Radosna III w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.01.2017

Data aktualizacji: 19.06.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie