Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Magiczny Zakątek

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Chrystiana Andersena, oferowane bezpośrednio przez

Agrobex Sp. z o.o.

Poznań, Grunwald, Ławica, ul. Chrystiana Andersena

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 16 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Magiczny ZakątekMagiczny Zakątek

5 zdjęć

Magiczny Zakątek
Magiczny Zakątek
Magiczny Zakątek
Magiczny Zakątek

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 14 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Os. Bajkowe jak sama nazwa wskazuje to wymarzone miejsce do zamieszkania. Z dala od zgiełku a jednocześnie tak blisko centrum miasta.

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie na poznańskim rynku  nieruchomości  sprawia, iż znamy potrzeby mieszkańców i przez cały ten czas starannie dobieramy lokalizacje i charakter zabudowy.

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem zabudową szeregową proponujemy naszym klientom miejsce niezwykłe.

Położone zaledwie  15 minut od ścisłego centrum Poznania  domy szeregowe zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Proponujemy 14 budynków w trzech różnych układach o powierzchni  od 117 do  140 m2.  Cztery  przestronne  pokoje, dwa miejsca parkingowe i ogródek to wspaniałe rozwiązanie  dla rodzin, ale i również dla osób ceniących komfort, spokój i wygodę.

Nowoczesna architektura, proste rysy budynku, duże okna, pastelowe kolory i bardzo funkcjonalne układy pomieszczeń to najważniejsze kryteria wyboru , które w tym przypadku zostały w pełni zaspokojone.

Dodatkowo kameralna  zabudowa sprawia, iż z wielką przyjemnością wraca się do spokojnego miejsca po całym dniu w ruchliwym mieście.  W okolicy mamy do dyspozycji centrum handlowe, lasek marceliński, lotnisko, przedszkola.

W zimowe wieczory  będzie można ogrzać się  przy kominku, a latem  cieszyć  się z porannej kawy  wypitej  w wygodnym fotelu na tarasie, dlatego jak nazwa wskazuje  to  miejsce wyjątkowe i po prostu bajkowe…

Inwestycja Magiczny Zakątek znajduje się na Ławicy, ul. Chrystiana Andersena (5.9 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Agrobex Sp. z o.o.

Inwestycja Magiczny Zakątek została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 14 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Magiczny Zakątek nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Agrobex Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Grunwald to leżąca na zachodzie miasta dzielnica Poznania o powierzchni 36 km kw i populacji 125 tys. mieszkańców. Dzielnica zamyka się w ulicach Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej i Leszczyńskiej. Dzielnicę z południowego zachodu na północy wschód przedziela ul. Głogowska, za miastem przechodząca w drogę krajową E261. Na terenie Grunwaldu krzyżuje się z nią droga europejska E30. Dzielnica ma własną szkołę wyższą – to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Jest stąd również blisko do Portu Lotniczego Poznań-Ławica, który zaczyna się tuż za północną granicą. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki zdrowotnej dzięki dwóm szpitalom klinicznym, prywatnej lecznicy (Certus), 60 aptekom, 15 przychodniom i gabinetom lekarskim. Fani sportu docenią Arenę Poznań i stadion INEA a także Lasek Marceliński, idealny do uprawiania joggingu czy nordic walkingu. Na terenie dzielnicy są też dwa kina.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Magiczny Zakątek?

Na terenie Grunwaldu krzyżują się ze sobą droga krajowa E261 i droga europejska E30. W odległości ok. 50 m na północ zaczyna się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Dodając do tego liczne tramwaje i autobusy kursujące po dzielnicy Grunwald, otrzymujemy świetnie skomunikowane nie tylko z pozostałymi dzielnicami miasta miejsce.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Magiczny Zakątek mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2596 metrów od inwestycji Magiczny Zakątek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poznań Wola.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Magiczny Zakątek znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Magiczny Zakątek znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole i Klub Malucha Educandi w odległości 608 m, przedszkole w odległości 614 m, przedszkole w odległości 628 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Magiczny Zakątek jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Gabinet Lekarski lek.med. Elżbieta Myszka w odległości 200 m, Stomatolog w odległości 380 m, Flosmed w odległości 447 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Magiczny Zakątek składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 286 m znajduje się Rena, w odległości 303 m znajduje się Żabka, w odległości 323 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Magiczny Zakątek w odległości 223 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 230 m znajduje się boisko / kort, w odległości 232 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Inwestycje w pobliżu na Ławicy

Oferty na Ławicy

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023