Osiedle Moderno

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Kasztanowa, oferowane bezpośrednio przez

Agrobex Sp. z o.o.

Środa Wielkopolska, ul. Kasztanowa 1

Osiedle ModernoOsiedle Moderno

23 zdjęcia

Osiedle Moderno
Osiedle Moderno
Osiedle Moderno
Osiedle Moderno
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

3 kw. 2025

Powierzchnie

39 - 68/m2

Przedział pokoi

2 - 3

Kondygnacje

7

Budynki

2

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Środa Wielkopolska Wąskotorowa - 2202 m

Przystanek Autobusowy - 563 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

3 placówki medyczne, 6 placówek edukacyjnych, 1 kawiarnia lub restauracja, 13 sklepów, 7 obiektów sportowych, 4 place zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • instalacja fotowoltaiczna

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 64 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 61 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 39 do 68 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Moderno logo

Wybierz codzienny spokój

Nowoczesne Osiedle Moderno to oaza spokoju, w której zapragniesz zapuścić swoje korzenie. Doskonała lokalizacja daje dostęp zarówno do atrakcji dużego miasta – oddalonego o zaledwie 29 km centrum Poznania, jak i pozwala zrelaksować się po długim dniu na łonie natury. To perfekcyjny wybór dla osób, które lubią mieć alternatywę.

Pierwszy etap inwestycji zakłada oddanie do użytku dwóch budynków – C i D. To odpowiednio 28 i 36 mieszkań. Osiedle będzie sukcesywnie rozbudowywane. W pierwszym etapie powstaną 64 mieszkania o różnej powierzchni. W budynku C będą to metraże około 50-60 m², zaś w budynku D – około 39-67 m². Taki rozkład daje pewność, że każdy znajdzie tu coś dla siebie! W planach są kolejne etapy i rozbudowa osiedla.

Mieszkania na Osiedlu Moderno w Środzie Wielkopolskiej wyróżniają się funkcjonalnymi układami. Ponadto zielone rozwiązania jak energooszczędna fotowoltaika czy wiaty i stojaki rowerowe dla cyklistów, to nieodłączne elementy tej inwestycji. Warto podkreślić, że budynek C będzie miał na parterze lokale usługowo-handlowe. Dzięki temu mieszkańcy osiedla zyskają najpotrzebniejszą infrastrukturę – i to dosłownie na wyciągnięcie ręki!

Inwestycja Osiedle Moderno znajduje się w Środzie Wielkopolskiej, ul. Kasztanowa 1 (18.2 km od Poznania), jest realizowana przez Agrobex Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 64 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Moderno w sprzedaży jest 61 nowych mieszkań o powierzchni od 39 do 68 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Agrobex Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Środa Wielkopolska to miasto leżące w centralnej części województwa wielkopolskiego. Bardzo korzystne położenie na mapie Polski i niewielka odległość od Poznania sprawiają, że jest to idealne miejsce do zamieszkania. Bardzo dobre połączenia komunikacyjne ułatwiają szybki dostęp do innych ośrodków miejskich. Środa Wielkopolska to również przyjazna miejska okolica i tereny zielone. Łączna powierzchnia parków miejskich to ponad 15 ha. Bogata historia miasta pamięta jeszcze czasy prehistorii. Zabytkowe budynki tworzą wyjątkowy klimat i umilają funkcjonowanie na terenie miasta. Prężnie rozwijająca się tu gospodarka daje miejsce zatrudnienia wielu mieszkańcom w ponad 260 przedsiębiorstwach. Duża część lokalnej społeczności decyduje się jednak na dojazd do pracy do oddalonego o 35 km Poznania.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Moderno?

Przez Środę Wielkopolską przechodzi magistrala kolejowa północ - południe oraz ważna droga krajowa - DK 11, łącząca wybrzeże ze Śląskiem. Przez gminę przebiega także droga wojewódzka - DW 432 Śrem - Środa Wielkopolska – Września, która krzyżuje się z opisaną wyżej trasą DK 11. Ogromnym atutem okolicy jest autostrada A2, z węzłami zjazdowymi, w odległości 25 km od miasta. Do międzynarodowego lotniska Poznań – Ławica mieszkańców dzieli dystans 36 km. Środa leży przy ważnej linii kolejowej nr 272, która obsługuje trasę Poznań – Kluczbork. Do wspomnianego Poznania, Września, Śrem czy Kostrzyn dotrzemy także za sprawą autobusów PKS. Liczne sieci dróg powiatowych i gminnych umożliwiają połączenie z pozostałymi miastami gminnymi powiatu.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Moderno mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2202 metrów od inwestycji Osiedle Moderno znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Środa Wielkopolska Wąskotorowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Moderno znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Moderno znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 560 m, Zespół Szkół Rolniczych w odległości 655 m, przedszkole w odległości 689 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Moderno jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Radosław Nowak w odległości 682 m, Kladent w odległości 723 m, Centrum Medycne Spychalscy w odległości 909 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Moderno składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 248 m znajduje się Dino, w odległości 579 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 616 m znajduje się Jacek Gaj.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Moderno w odległości 529 m znajduje się boisko / kort, w odległości 534 m znajduje się boisko / kort, w odległości 559 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 29.01.2024
Data aktualizacji: 12.04.2024

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  nagroda dobry pracodawca 2023
  nagroda gazele biznesu 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: