Kleszczewo Park

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Wisławy Szymborskiej, oferowane bezpośrednio przez

Agrobex Sp. z o.o.

poznański, Kleszczewo, ul. Wisławy Szymborskiej

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 106 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Kleszczewo Park

5 zdjęć

Kleszczewo Park
Kleszczewo Park
Kleszczewo Park
Kleszczewo Park

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 9 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 167 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Kleszczewo Park to kameralne osiedle, które powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie zabytkowego parku.

Kleszczewo Park to inwestycja, która swoją funkcjonalnością i położeniem zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających mieszkańców. W pierwszym etapie powstanie 75 a w drugim etapie odpowiednio 55 i 44 komfortowych mieszkań z ogródkami na parterze oraz przestronnymi balkonami na wyższych kondygnacjach. Budynki będą posiadać windy, a także komórki lokatorskie do każdego z mieszkań.

Osiedle jest oddalone zaledwie 20 km od Poznania, gdzie można dostać się drogą ekspresową S5, a także komunikacją podmiejską.

W okolicy znajduje się cała niezbędna infrastruktura oświatowo - handlowa m.in. szkoła, przedszkole, sklepy oraz kościół.

To idealna lokalizacja dla osób, które chcą uciec przed miejskim zgiełkiem, z jednocześnie szybkim dojazdem do Poznania.

Termin realizacji

• budynek K1 – 31.10.2021

• budynek K2, K3 - 28.02.2022

Inwestycja Kleszczewo Park znajduje się w Kleszczewie, ul. Wisławy Szymborskiej (7.8 km od Poznania), została zrealizowana przez Agrobex Sp. z o.o.

Inwestycja Kleszczewo Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 167 nowych mieszkań znajdujących się w 9 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Kleszczewo Park nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Agrobex Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle jest oddalone zaledwie 20 km od Poznania, gdzie można dostać się drogą ekspresową S5, a także komunikacją podmiejską.

W okolicy znajduje się cała niezbędna infrastruktura oświatowo -handlowa m.in. szkoła, przedszkole, sklepy oraz kościół.

To idealna lokalizacja dla osób, które chcą uciec przed miejskim zgiełkiem, z jednocześnie szybkim dojazdem do Poznania.

Powiat poznański znajduje się w centralnej części województwa wielkopolskiego i składa z 17 gmin okalających miasto Poznań. Na obszarze o powierzchni ok. 1900 km2 zamieszkuje ponad 344 tys. osób, toteż poznański jest najludniejszym powiatem w Polsce. Pod względem krajobrazowym powiat należy do Pojezierza Wielkopolskiego, a walorami pejzażu są: rzeka Warta wraz z dopływami, liczne jeziora, 11 rezerwatów przyrody oraz kompleksy leśne, min. Wielkopolski Park Narodowy, Rogaliński Park Krajobrazowy, Puszcza Zielonka i Park Krajobrazowy Promno. Przez powiat przebiegają ważne arterie jak: wschodnia i zachodnia obwodnica Poznania, autostrada A2 czy droga krajowa nr 92, dlatego zlokalizowanych jest tu wiele firm, hal magazynowych oraz zakładów produkcyjnych, a także 4 centra i 10 galerii handlowych. Dogodna lokalizacja w pobliżu Poznania oraz łatwy dojazd do miasta dzięki 29 połączeniom autobusowym sprawiają, że intensywnie rozwija się budownictwo mieszkaniowe – zwłaszcza jednorodzinne.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kleszczewo Park?

Przez obszar powiatu poznańskiego przebiegają arterie, przy których zlokalizowane są hale magazynowe oraz firmy spedycyjne, logistyczne i kurierskie. Do arterii tych należą: autostrada A2, droga krajowa nr 92 (Rzepin – Poznań – Warszawa – Kałuszyn) oraz drogi ekspresowe: S11 i S5, czyli zachodnia i wschodnia obwodnica Poznania. Sieć torów kolejowych sprawia, że przez powiat poznański kursują pociągi ze stolicy Wielkopolski do wielu polskich i zagranicznych miast. Organizacją transportu publicznego zajmuje się Transport Aglomeracji Poznańskiej, dzięki czemu między Poznaniem a podmiejskimi miejscowościami kursują autobusy obsługujące 29 połączeń, a ponadto busy komunikacji prywatnej oraz autobusy PKS Poznań.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kleszczewo Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 279 metrów od inwestycji Kleszczewo Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kleszczewo/Baza ZK n/ż.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kleszczewo Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kleszczewo Park znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa w Kleszczewie w odległości 466 m, Przedszkole "Wesołe Skrzaty" w Kleszczewie w odległości 501 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kleszczewo Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 265 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kleszczewo Park w odległości 234 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 236 m znajduje się boisko / kort, w odległości 341 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 08.04.2020
Data aktualizacji: 25.01.2024

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: