Swarzędz Południe

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Zamoyskiego, oferowane bezpośrednio przez

Agrobex Sp. z o.o.

poznański, Zalasewo, ul. Zamoyskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 6 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Swarzędz Południe

10 zdjęć

Swarzędz Południe
Swarzędz Południe
Swarzędz Południe
Swarzędz Południe

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Swarzędz i jego okolice – Nowa Wieś i Zalasewo – to miejscowości, w których od wielu lat realizujemy inwestycje mieszkaniowe i handlowo – usługowe. W chwili obecnej oferujemy zakup mieszkań w V etapie inwestycji, gdzie mamy do zaoferowania kolejnych 128 różnorodnych lokali. Budynki są niewysokie – cztero i pięcio kondygnacyjne. Części pięciokondygnacyjne wyposażone są w windy.

Doświadczenie i kontakt z klientami umożliwiły realizację przyjaznego osiedla dla swoich mieszkańców. Jego położenie łączy w sobie zalety spokojnego otoczenia w bezpośrednim sąsiedztwie przyrody oraz łatwej i szybkiej komunikacji z Poznaniem. Osoby ceniące kontakt z przyrodą, zapraszamy do zakupu lokali zlokalizowanych na parterach z ogródkami. Osiedle jest w pełni zagospodarowane z licznymi miejscami parkingowymi, oświetleniem, nowym placem zabaw i zielenią.

Myśląc o udogodnieniach dla mieszkańców, na parterze budynku A2 z II etapu budowy osiedla, znajdują się punkty z przeznaczeniem na działalność handlową i usługową. Dużą zaletą lokalizacji inwestycji Swarzędz-Południe jest bez wątpienia sąsiedztwo wielu udogodnień, w tym między innymi:

Zaplecza szkolno – oświatowego:

- szkoły podstawowe i średnie na terenie Swarzędza, Zalasewa,

- Gimnazjum w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla,

- przedszkola publiczne i prywatne,

- kluby malucha,

- plac zabaw na terenie osiedla.

Przychodni i gabinetów lekarskich

Zaplecza handlowo – usługowego:

- Punkty handlowo-usługowe na terenie osiedla m.in. Chata Polska

- Centrum Handlowe „Agrobex” przy ulicy Granicznej 63

- Łatwy dojazd do dużych centrów handlowych między innymi CH Malta, M1, ETC, IKEA.

Zaplecza sportowego i rekreacyjnego:

- Pływalnia „Wodny Raj” w Swarzędzu,

- W Poznaniu: Malta Ski, Termy Maltańskie,

- Kluby fitness, boiska sportowe, tereny spacerowe i rowerowe.

Inwestycja Swarzędz Południe znajduje się w Zalasewie, ul. Zamoyskiego (1 km od Poznania), została zrealizowana przez Agrobex Sp. z o.o.

Inwestycja Swarzędz Południe została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Aktualnie w inwestycji Swarzędz Południe nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Agrobex Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Niezaprzeczalnym atutem tej lokalizacji jest szybki dojazd do autostrady A2 oraz dróg krajowych w kierunku Warszawy, Katowic, Gdańska oraz bardzo dobrze rozwinięta komunikacja miejska gminy Swarzędz.

Zalasewo jest niewielką wsią pod Swarzędzem, która znajduje się ok. 12 km od centrum Poznania. Dzięki bliskości okolicznych dróg krajowych, mieszkańcy mogą dojechać do stolicy Wielkopolski nawet w 20 minut. Dlatego wiele osób decyduje się zamieszkać w Zalasewie, w którym ceny nieruchomości są zazwyczaj znacznie niższe. Jest to bardzo zurbanizowany teren. Dominuje zabudowa nisko kondygnacyjna, w większości domki jednorodzinne. W okolicy znajdują się również liczne tereny zielone. Przez wieś przepływa Rów Zalasewski. Zalasewo jest silnie związane ze Swarzędzem, z którym graniczy. Razem z nim oraz Jasiną tworzy wspólną jednostkę przestrzenną. Działa tu komunikacja miejska - najwięcej linii autobusowych prowadzi do Swarzędza, jedna do Poznania. Obecna jest infrastruktura miejska: szkoły, sklepy, ośrodki sportowe. Zalasewo to ciekawa alternatywa dla zatłoczonych osiedli wielkomiejskich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Swarzędz Południe?

W pobliżu znajdują się drogi krajowe nr 92, A2, S5 i S11. Funkcjonują linie autobusowe do Swarzędza, Poznania, Garbów, Kruszewni, Tulec.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Swarzędz Południe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1911 metrów od inwestycji Swarzędz Południe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Swarzędz.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Swarzędz Południe znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Swarzędz Południe znajduje się 26 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Żłobek i Przedszkole "Za Lasem" w odległości 311 m, Szkoła Podstawowa nr 2 w Zalasewie w odległości 328 m, Przedszkole „Lisek Urwisek” w odległości 329 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Swarzędz Południe jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne Diagnosis w odległości 364 m, Sebadent w odległości 759 m, Serdeczna Stomatologia w odległości 819 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Swarzędz Południe składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 113 m znajduje się Fawor, w odległości 144 m znajduje się Żabka, w odległości 256 m znajduje się Krismar.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Swarzędz Południe w odległości 71 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 147 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 303 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data aktualizacji: 18.12.2018

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: