Kamienica Przy Rynku

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Rynkowa, oferowane bezpośrednio przez Agrobex Sp. z o.o.

poznański, Przeźmierowo, ul. Rynkowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 191 ofert w najbliższej okolicy!

Kamienica Przy Rynku

4 zdjęcia

Kamienica Przy Rynku
Kamienica Przy Rynku
Kamienica Przy Rynku
Kamienica Przy Rynku

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Kamienica Przy Rynku logo

Dla osób poszukujących atrakcyjnego mieszkania Przeźmierowo jest wyjątkową lokalizacją.

Kamienica przy Rynku zlokalizowana przy głównej ulicy Przeźmierowa – Rynkowej, zapewnia wygodny dostęp do wszelkiego typu udogodnień, których można by oczekiwać żyjąc w centrum dużego miasta i jednocześnie oferuje będące przeciwwagą dla „miejskości” tego miejsca piękne tereny rekreacyjne w najbliższej okolicy. W sąsiedztwie znajdują się sklepy, punkty usługowe i gastronomiczne oraz apteki. Niedaleko znajduje się szkoła podstawowa oraz dwa przedszkola.

Inwestycja Kamienica przy Rynku zakłada powstanie dwóch budynków 2 i 3 piętrowego w których znajdować się będą garaże podziemne i nowocześnie zaprojektowane mieszkania Przeźmierowo jest atrakcyjnie położone. Okoliczne lasy zachęcają do wypraw pieszych i rowerowych, a najbliższy zielony park oddalony jest zaledwie o dwie minuty spacerem. Osobom prowadzącym aktywny tryb życia spodoba się bliskość jeziora Kierskiego, gdzie panują wspaniałe warunki do uprawiania sportów wodnych.

Także dla osób poszukujących szybkiego i łatwego dojazdu do mieszkania Przeźmierowo oferuje duży komfort. Dzięki dobrze skomunikowanym drogom dojazdowym (ulicy Bukowskiej i Dąbrowskiego), podróż do centrum Poznania zajmuje mniej niż 15 minut.

Na zakupy można także wybrać się do pobliskiego Swadzimia, gdzie znajduje się kompleks handlowy z hipermarketem, sklepem elektronicznym i sportowym.

Planowany termin realizacji inwestycji to rok 2015.

Inwestycja Kamienica Przy Rynku znajduje się w Przeźmierowie, ul. Rynkowa (0.8 km od Poznania), została zrealizowana przez Agrobex Sp. z o.o.

Inwestycja Kamienica Przy Rynku została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 98 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kamienica Przy Rynku nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Agrobex Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 98 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne: 1 miejsce postojowe w cenie mieszkania..
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Powiat poznański znajduje się w centralnej części województwa wielkopolskiego i składa z 17 gmin okalających miasto Poznań. Na obszarze o powierzchni ok. 1900 km2 zamieszkuje ponad 344 tys. osób, toteż poznański jest najludniejszym powiatem w Polsce. Pod względem krajobrazowym powiat należy do Pojezierza Wielkopolskiego, a walorami pejzażu są: rzeka Warta wraz z dopływami, liczne jeziora, 11 rezerwatów przyrody oraz kompleksy leśne, min. Wielkopolski Park Narodowy, Rogaliński Park Krajobrazowy, Puszcza Zielonka i Park Krajobrazowy Promno. Przez powiat przebiegają ważne arterie jak: wschodnia i zachodnia obwodnica Poznania, autostrada A2 czy droga krajowa nr 92, dlatego zlokalizowanych jest tu wiele firm, hal magazynowych oraz zakładów produkcyjnych, a także 4 centra i 10 galerii handlowych. Dogodna lokalizacja w pobliżu Poznania oraz łatwy dojazd do miasta dzięki 29 połączeniom autobusowym sprawiają, że intensywnie rozwija się budownictwo mieszkaniowe – zwłaszcza jednorodzinne.

Komunikacja

Przez obszar powiatu poznańskiego przebiegają arterie, przy których zlokalizowane są hale magazynowe oraz firmy spedycyjne, logistyczne i kurierskie. Do arterii tych należą: autostrada A2, droga krajowa nr 92 (Rzepin – Poznań – Warszawa – Kałuszyn) oraz drogi ekspresowe: S11 i S5, czyli zachodnia i wschodnia obwodnica Poznania. Sieć torów kolejowych sprawia, że przez powiat poznański kursują pociągi ze stolicy Wielkopolski do wielu polskich i zagranicznych miast. Organizacją transportu publicznego zajmuje się Transport Aglomeracji Poznańskiej, dzięki czemu między Poznaniem a podmiejskimi miejscowościami kursują autobusy obsługujące 29 połączeń, a ponadto busy komunikacji prywatnej oraz autobusy PKS Poznań.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kamienica Przy Rynku?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kamienica Przy Rynku mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Kamienica Przy Rynku znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przeźmierowo/Kościelna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kamienica Przy Rynku znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienica Przy Rynku znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne "Chatka Kubusia Puchatka" w Przeźmierowie w odległości 340 m, Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Przeźmierowie w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kamienica Przy Rynku składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 20 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienica Przy Rynku w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 22.05.2014
Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: