Osiedle Słoneczne II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Gąsawka, oferowane bezpośrednio przez

Agrobex Sp. z o.o.

Szamotuły, ul. Gąsawka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 37 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Słoneczne II

5 zdjęć

Osiedle Słoneczne II
Osiedle Słoneczne II
Osiedle Słoneczne II
Osiedle Słoneczne II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 36 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : płatne obligatoryjnie 2 000 zł

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Słoneczne to trzy kameralne, nowoczesne w formie budynki otoczone zielenią. Na terenie inwestycji znajdować się będzie plac zabaw oraz miejsca parkingowe dla mieszkańców. Całość tworzy przyjazne dla rodziny, bezpieczne miejsce, sprzyjające odpoczynkowi. Mieszkania parterowe posiadają ogródki, wszystkie pozostałe słoneczne balkony.

Inwestycja Osiedle Słoneczne II znajduje się w Szamotułach, ul. Gąsawka (18.6 km od Poznania), została zrealizowana przez Agrobex Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Słoneczne II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 36 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Słoneczne II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Agrobex Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Szamotuły to miasto należące do powiatu szamotulskiego w województwie wielkopolskim i będące siedzibą gminy miejsko-wiejskiej. Miasto położone jest w odległości ok. 35 km na północny zachód od centrum Poznania i zajmuje powierzchnię ok. 11 km2. Szamotuły należą do Pojezierza Wielkopolskiego, a przez ich obszar przepływa rzeka Sama. Zielonymi strefami rekreacji są tutaj: Park Jana III Sobieskiego, park przy zamku oraz okolice Jeziora Jeziorko. Atrakcję turystyczną stanowi zabytkowy kompleks Zamek Górków z wnętrzami muzealnymi. Szamotuły zamieszkuje ponad 19 tys. osób. Rynek o zabytkowym układzie wąskich ulic otaczają kamienice, w których skupione są obiekty handlowe i usługowe. Zabudowę mieszkaniową stanowią domy jednorodzinne oraz dwupiętrowe bloki. Rozwija się nowe budownictwo wielorodzinne. Zakłady produkcyjne należą głównie do branży rolnej i spożywczej, np. ADM Szamotuły.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Słoneczne II?

Na terenie Szamotuł zlokalizowany jest Dworzec PKP, na którym zatrzymują się min. pociągi kursujące na linii Poznań Główny – Szczecin Główny. Przez miasto przebiegają 3 arterie wojewódzkie: nr 184 (Przeźmierowo – Poznań – Wronki), nr 185 (Piotrowo – Szamotuły) oraz nr 187 (Pniewy – Murowana Goślina). W odległości ok. 18 km od miasta biegnie droga ekspresowa nr 11 (zachodnia obwodnica Poznania), która zapewnia dojazd do autostrady A2. Komunikację w mieście i gminie zapewniają taksówki i autobusy BUS4U, a ponadto kursują autobusy PKS.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Słoneczne II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 951 metrów od inwestycji Osiedle Słoneczne II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szamotuły.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Słoneczne II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Słoneczne II znajduje się 29 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Brzechwy w odległości 519 m, Przedszkole nr. 5 "Miś" w Szamotułch w odległości 525 m, szkoła w odległości 535 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Słoneczne II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Stomatologia i medycyna estetyczna w odległości 364 m, NSZOZ Konsylium w odległości 477 m, Ma-Dent - Gabinet stomatologiczny w odległości 533 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Słoneczne II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 444 m znajduje się Koczorowski, w odległości 448 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 462 m znajduje się Spożywczo-monopolowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Słoneczne II w odległości 88 m znajduje się boisko / kort, w odległości 93 m znajduje się boisko / kort, w odległości 109 m znajduje się Street Workout Felińskiego.

Data aktualizacji: 02.07.2019

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: