Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Swarzędz Południe - Segmenty

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Zamoyskiego, oferowane bezpośrednio przez

Agrobex Sp. z o.o.

poznański, Zalasewo, ul. Zamoyskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 11 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Swarzędz Południe - SegmentySwarzędz Południe - Segmenty

10 zdjęć

Swarzędz Południe - Segmenty
Swarzędz Południe - Segmenty
Swarzędz Południe - Segmenty
Swarzędz Południe - Segmenty

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 10 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży natomiast przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Swarzędz Południe - Segmenty logo

Proponujemy Państwu 10 domów w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 145 m2 Do każdego z segmentów przynależy działka o powierzchni od 170-316 m2. Domy znajdują się w budynkach o numerach F1 i F2. Jest to wspaniałe miejsce dla rodzin, ale i również dla osób ceniących komfort, spokój i wygodę.

Przyjazna architektura, proste rysy budynku, duże okna i bardzo funkcjonalne układy pomieszczeń to najważniejsze kryteria wyboru , które w tym przypadku zostały w pełni zaspokojone.

Inwestycja Swarzędz Południe - Segmenty znajduje się w Zalasewie, ul. Zamoyskiego (1 km od Poznania), została zrealizowana przez Agrobex Sp. z o.o.

Inwestycja Swarzędz Południe - Segmenty została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Swarzędz Południe - Segmenty nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Agrobex Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Zalasewo jest niewielką wsią pod Swarzędzem, która znajduje się ok. 12 km od centrum Poznania. Dzięki bliskości okolicznych dróg krajowych, mieszkańcy mogą dojechać do stolicy Wielkopolski nawet w 20 minut. Dlatego wiele osób decyduje się zamieszkać w Zalasewie, w którym ceny nieruchomości są zazwyczaj znacznie niższe. Jest to bardzo zurbanizowany teren. Dominuje zabudowa nisko kondygnacyjna, w większości domki jednorodzinne. W okolicy znajdują się również liczne tereny zielone. Przez wieś przepływa Rów Zalasewski. Zalasewo jest silnie związane ze Swarzędzem, z którym graniczy. Razem z nim oraz Jasiną tworzy wspólną jednostkę przestrzenną. Działa tu komunikacja miejska - najwięcej linii autobusowych prowadzi do Swarzędza, jedna do Poznania. Obecna jest infrastruktura miejska: szkoły, sklepy, ośrodki sportowe. Zalasewo to ciekawa alternatywa dla zatłoczonych osiedli wielkomiejskich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Swarzędz Południe - Segmenty?

W pobliżu znajdują się drogi krajowe nr 92, A2, S5 i S11. Funkcjonują linie autobusowe do Swarzędza, Poznania, Garbów, Kruszewni, Tulec.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Swarzędz Południe - Segmenty mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1912 metrów od inwestycji Swarzędz Południe - Segmenty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Swarzędz.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Swarzędz Południe - Segmenty znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Swarzędz Południe - Segmenty znajduje się 26 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Żłobek i Przedszkole "Za Lasem" w odległości 311 m, Szkoła Podstawowa nr 2 w Zalasewie w odległości 328 m, przedszkole w odległości 329 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Swarzędz Południe - Segmenty jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne Diagnosis w odległości 366 m, Sebadent w odległości 761 m, Serdeczna Stomatologia w odległości 822 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Swarzędz Południe - Segmenty składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 113 m znajduje się Fawor, w odległości 143 m znajduje się Żabka, w odległości 258 m znajduje się Krismar.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Swarzędz Południe - Segmenty w odległości 68 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 144 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 305 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023