Wilczak 20 - 2 i 3 etap

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Wilczak, oferowane bezpośrednio przez Agrobex Sp. z o.o.

Poznań, Stare Miasto, Stare Winogrady, ul. Wilczak 20

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 54 oferty w najbliższej okolicy!

Wilczak 20 - 2 i 3 etap

7 zdjęć

Wilczak 20 - 2 i 3 etap
Wilczak 20 - 2 i 3 etap
Wilczak 20 - 2 i 3 etap
Wilczak 20 - 2 i 3 etap

Najbliższe inwestycje

 • Tarasy Wilczak
  od: 7 600 zł/m2
  Pod wynajem

  Trico Sp. z o.o. SKA

 • Śródka od Nowa 2
  od: 6 520 zł/m2

  Grupa Partner

 • Studzienna 7
  od: 6 900 zł/m2

  HCH Deweloper Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

W Poznaniu u zbiegu ulic Serbskiej oraz Wilczak powstanie zespół wielorodzinnych budynków mieszkalnych z częścią usługową na terenie osiedla oraz podziemną halą garażową. Projekt zakłada wybudowanie sześciu budynków tworzących nowoczesne, ogrodzone osiedle. Dodatkowym czynnikiem podnoszącym bezpieczeństwo niewątpliwie będzie prowadzony na terenie osiedla system ochrony, monitoringu i kontroli dostępu. Kolejnym atutem osiedla będzie planowany plac zabaw dla dzieci. Budynki w niskiej, sześciokondygnacyjnej zabudowie charakteryzują się nowoczesną konstrukcją oraz przestronnymi tarasami. Do mieszkań oferujemy komórki lokatorskie oraz miejsca garażowe, które będą znajdowały się na poziomie -1.

Lokalizacja tej inwestycji umożliwia dogodny dojazd do centrum miasta oraz innych dzielnic Poznania zarówno samochodem jak i komunikacją miejską. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe linii (72 i 85) oraz tramwajowe (linii nr 3). Atrakcyjność lokalizacji niewątpliwie podnosi dobry dojazd do centrów handlowych (Plaza, Pestka, Galeria Malta), położony nieopodal supermarket TESCO z bogato wyposażonym pasażem handlowym oraz bliskość terenów spacerowych i rekreacyjnych (Park Cytadela, Park Szelągowski, tereny nad Wartą).

Opis wykończenia

Dla Klientów zainteresowanych zakupem mieszkania przygotowaliśmy programy wykończenia wnętrz „pod klucz” Istnieje możliwość wykończenia w jednej z trzech opcji „Klasyczny”, „Natura” oraz „Nowoczesny”. Propozycja ta powstała w odpowiedzi na coraz częstsze zapotrzebowanie Klientów na lokale gotowe do zamieszkania.

Dzięki temu możecie Państwo zaoszczędzić czas, który dotychczas poświęcaliście na wyszukiwanie odpowiednich elementów wykończenia swojego mieszkania, poszukiwanie ekipy i kontrolowanie postępu prac.

W ramach poszczególnych standardów proponujemy różnorodne materiały oraz rozwiązania, które pozwolą na uzyskanie ciekawych efektów aranżacyjnych. Każdy z Państwa z całą pewnością wybierze coś dla siebie.

Budynek D, E i F na Wilczaku - mieszkania już gotowe.

Budynek C – termin realizacji na 31.12.2016 r.

Inwestycja Wilczak 20 - 2 i 3 etap znajduje się na Starych Winogradach, ul. Wilczak 20 (3.3 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Agrobex Sp. z o.o..

Inwestycja Wilczak 20 - 2 i 3 etap została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 124 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wilczak 20 - 2 i 3 etap pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 53 metrów kwadratowych w cenie od 6 278 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Agrobex Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (110 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 124 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (110 miejsc): Cena: 22500 zł.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, plac zabaw, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Lokalizacja inwestycji

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wilczak 20 - 2 i 3 etap mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Wilczak 20 - 2 i 3 etap znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wilczak II.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wilczak 20 - 2 i 3 etap jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wilczak 20 - 2 i 3 etap składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Aldi, w odległości 290 m znajduje się Żabka, w odległości 390 m znajduje się Tesco.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wilczak 20 - 2 i 3 etap w odległości 460 m znajduje się Fabryka Formy.

Data publikacji: 02.02.2015
Data aktualizacji: 03.04.2018

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: