warmińsko-mazurskie

Informacja na temat woj. warmińsko-mazurskiego

Aktualnie w woj. warmińsko-mazurskim dostępnych jest 1 228 ofert w 40 inwestycjach

warmińsko-mazurskie

Województwo Warmińsko-Mazurskie to jedno z 16 województw Polski. Zajmuje powierzchnię 24 173,47 kilometrów kwadratowych i jest czwartym pod względem wielkości województwem. Stolicą regionu jest miasto Olsztyn. Większość obszaru zajmuje Pojezierze Mazurskie. Liczne zbiorniki wodne znajdujące się na terenie województwa sprawiły, iż jest ono nazywane "Krainą Tysiąca Jezior". Występują tu także liczne tereny zielone. Aż 30 procent całkowitej powierzchni stanowią lasy.

Informacja o lokalizacji

W ramach województwa warmińsko-mazurskiego znajdują się cztery uczelnie publiczne: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu, Uniwersytet Gdański, zamiejscowy ośrodek dydaktyczny w Elblągu oraz Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie. Znajdują się tu również liczne szły wyższe niepubliczne.

Oferta mieszkaniowa

Poszukujący nowych nieruchomości w woj. warmińsko-mazurskim mogą wybierać z pośród 40 inwestycji mieszkaniowych w których łącznie deweloperzy mają w sprzedaży 1 209 mieszkań i 10 domów jednorodzinnych. Ceny nowych lokali dostępnych w woj. warmińsko-mazurskim wahają się od 3 800 do 12 000 zł za metr kwadratowy. W ostatnim czasie w 1 nieruchomości zostały obniżone ceny oraz aktualnie obowiązują 3 oferty promocyjne.

Zobacz inwestycje w woj. warmińsko-mazurskim

Inwestycje polecane

Wiadomości na temat woj. warmińsko-mazurskiego

Deweloperzy biją się o grunty

,

Deweloperzy biją się o grunty

Mieszkaniówka jest rozgrzana do czerwoności. Polacy cały czas kupują nowe mieszkania, a deweloperzy nie nadążają z budową kolejnych inwestycji.

Czynsze rosną wraz z cenami lokali

,

Czynsze rosną wraz z cenami lokali

Ceny mieszkań stale rosną. Ten wzrostowy trend rozpoczął się już w 2013 roku. Nasi analitycy wzięli więc pod lupę kilkanaście ważnych rynków mieszkaniowych.

Mieszkanie w pięknych okolicznościach przyrody? Sprawdzamy ceny nieruchomości na łonie natury

,

Mieszkanie w pięknych okolicznościach przyrody? Sprawdzamy ceny nieruchomości na łonie natury

Za nieruchomości mieszkaniowe w atrakcyjnym przyrodniczo otoczeniu zapłacimy zdecydowanie więcej, niż w przypadku „zwykłych” lokalizacji.

Gdzie się zaczęła deweloperska ofensywa?

,

Gdzie się zaczęła deweloperska ofensywa?

Dane GUS wskazują, że w 2017 r. to mniejsze rynki pierwotne przodowały pod względem wzrostu liczby rozpoczynanych mieszkań. Przyjrzeliśmy więc im się bliżej.

Wynajem krótkoterminowy

,

Wynajem krótkoterminowy

Wynajem krótkoterminowy zyskuje na popularności. Dla kogo to dobre rozwiązanie i na jakie zyski można liczyć?