Warmiński Port etap II

8 zdjęć

Warmiński Port etap II
Warmiński Port etap II
Warmiński Port etap II
Warmiński Port etap II

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Warmiński Port etap II dostępnych jest 56 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (56)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja
 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Rekreacja

 • plac zabaw
 • basen
 • sauna

Przyroda w okolicy

 • las
 • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 72 apartamentów.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 271 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek, taras, balkon.

Komórki lokatorskie:

posiada (73): - wielkość 1,99- 4,17 m2 - komórka wliczona w cenę apartamentu

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (81 miejsc): możliwość zakupu więcej niż 1 miejsca postojowego.
 • miejsca postojowe naziemne (16 miejsc): zewnętrzne.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro

Typ nieruchomości:

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:

aktualnie dostępnych jest 56 apartamentów.

Powierzchnie apartamentów:

od 26 do 107 m².

Liczba pokoi:

dostępne są apartamenty 1, 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny apartamentów:

 • koszt metra kwadratowego wynosi od 13 000 do 25 000 zł.

Opis płatności:

gotówka, kredyt.

Warunki rezerwacji:

5% wartości nieruchomości.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Poczuj luksus w połączeniu tradycji z nowymi technologiami. W sercu Olsztyna, nad brzegiem największego w mieście jeziora Ukiel, powstaje kompleks prestiżowych apartamentowców. Idealnie wkomponowane w warmiński krajobraz apartamenty będą rozpieszczać luksusem. Budynki, pomimo nowoczesnej formy architektonicznej, nawiązują wprost do tradycyjnego budownictwa Warmii i Mazur i wyróżniają się w skali całego regionu.

Warmiński Port kompleks kameralnych apartamentowców zbudowanych z zastosowaniem najwyższej jakości materiałów, zaprojektowany z myślą o najwyższym komforcie życia w otoczeniu natury, bez rezygnowania z wygody życia w mieście. Z zewnątrz ukojenie oczom da cegła, drewno i szkło, które nawiązują do tradycyjnego warmińskiego budownictwa. Tylko tu poczujesz jak twórcze i inspirujące jest połączenie natury, technologii i luksusu.

Każde mieszkanie wyposażone zostanie w antywłamaniowe drzwi klasy C oraz panoramiczne, trzyszybowe okna aluminiowe. Każdy apartament opcjonalnie wyposażymy w ogrzewanie podłogowe i klimatyzację. Lokale z tarasami na ostatnich kondygnacjach otrzymają klimatyzację w standardzie. Dla mieszkańców będzie dostępne molo, a nad brzegiem jeziora zostanie zaaranżowana plaża z łagodnym zejściem do wody.

Mieszkania parterowe będą miały tarasy z prywatnymi ogródkami o powierzchni od 12 do 121 m2. Na wyższych kondygnacjach we wszystkich apartamentach do dyspozycji właścicieli będą duże, przeszklone balkony. W każdym budynku powstaną dwa specjalne mieszkania z wyjściami na dach, na którym zostanie zaaranżowany taras. Przyszli mieszkańcy otrzymają dodatkową przestrzeń w postaci komórek lokatorskich.

Inwestycja Warmiński Port etap II znajduje się w Olsztynie, ul. Bałtycka (4 km od centrum Olsztyna), jest realizowana przez D.DOM Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 72 nowych apartamentów znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Warmiński Port etap II w sprzedaży jest 56 nowych apartamentów o powierzchni od 26 do 107 metrów kwadratowych, w cenie od 13 000 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 26 do 38 m2 (6 mieszkań)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 36 do 53 m2 (20 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 52 do 97 m2 (25 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 76 do 107 m2 (5 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców D.DOM Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (81 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (16 miejsc)

W inwestycji znajdują się 73 komórki lokatorskie - wielkość 1,99- 4,17 m2 - komórka wliczona w cenę apartamentu.

Lokalizacja inwestycji

Warmiński Port powstaje w kameralnej dzielnicy domów jednorodzinnych Likusy w Olsztynie przy ul. Bałtyckiej. Zaledwie kilka minut spacerem dzieli to miejsce od sklepów spożywczych, apteki i stacji paliw. W pobliżu działa także ceniona restauracja, kompleks sportowy z siłownią, krytą halą do siatkówki plażowej i boiskami do squasha. Tuż obok znajduje się SPA z basenem i saunami. Sztandarową inwestycją od lat docenianą w kraju jest leżąca nad jeziorem Ukiel plaża miejska, która śmiało może konkurować z najlepszymi deptakami świata. Naprzeciw plaży w kompleksie sportowym nad tym samym jeziorem jest kryte boisko do siatkówki plażowej i hale do squasha. Do obu tych miejsc z Warmińskiego Portu można się dostać wodą, pieszo lub rowerem, jazda autem zajmie kilka chwil.

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na kilkadziesiąt osiedli - jednostek pomocniczych gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych o zasięgu lokalnym. Około 30 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonuje kilkadziesiąt linii autobusowych, w tym kilka nocnych i miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr 2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się osiem stacji: Olsztyn Dajtki, Olsztyn Śródmieście, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Likusy, Olsztyn Redykajny, Olsztyn Jezioro Ukiel oraz Olsztyn Zachodni.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Warmiński Port etap II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Warmiński Port etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 470 metrów od inwestycji Warmiński Port etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Olsztyn Redykajny.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Warmiński Port etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Warmiński Port etap II w odległości 490 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 20.09.2022
Data aktualizacji: 08.12.2022

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Olsztynie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: