Największa oferta mieszkań i domów od deweloperów Bez opłat  /  Bez prowizji  /  Bez pośrednika
Dom Ełcki Morusiewicz

Dom Ełcki Morusiewicz

Warmińsko-mazurskie, Ełcki, Ełk ul. Jana Pawła II 21

Posiadamy w sprzedaży 43 nieruchomości w 3 inwestycjach

Lista

W Woj. Warmińsko-Mazurskim

 • Jeziorna Towers

  Inwestycja Jeziorna Towers znajduje się w Ełku, ul. Św. M. M. Kolbe (3,5 km od centrum Ełku), jest realizowana przez dewelopera Dom Ełcki Morusiewicz. Inwestycja Jeziorna Towers jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 74 lokale mieszkalne o powierzchniach od 45 do 71 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

  Ełcki, Ełk, ul. Św. M. M. Kolbe (3,5 km od centrum Ełku)
  • Termin oddania: 3 kw. 2017
  • Liczba Mieszkań: 20
  • Powierzchnia: 45 - 71 m2
  • Liczba pokoi: 2 - 4
  Dom Ełcki Morusiewicz Zobacz wszystkie mieszkania
 • Kamienica Poema II

  Inwestycja z lokalami użytkowymi Kamienica Poema II znajduje się w Ełku, ul. Mickiewicza 37B (0,5 km od centrum Ełku), została zrealizowana przez dewelopera Dom Ełcki Morusiewicz. Inwestycja Kamienica Poema II została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku, w którym łącznie znajdują się 2 lokale użytkowe o powierzchniach od 88 do 89 m2. Budynek posiada do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem .

  Ełcki, Ełk, ul. Mickiewicza 37B (0,5 km od centrum Ełku)
  • Termin oddania: oddane do użytku
  • Liczba Lokali użytkowych: 2
  • Powierzchnia: 88 - 89 m2
  Dom Ełcki Morusiewicz Zobacz wszystkie lokale użytkowe

W Woj. Podlaskim

 • Zakątek Franciszkańska II

  Inwestycja Zakątek Franciszkańska II znajduje się w Suwałkach, ul. Franciszkańska (1,5 km od centrum Suwałk), została zrealizowana przez dewelopera Dom Ełcki Morusiewicz. Inwestycja Zakątek Franciszkańska II została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku. Inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 144 lokale mieszkalne o powierzchniach od 36 do 62 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Suwałki, ul. Franciszkańska (1,5 km od centrum Suwałk)
  Ceny od: 3 600 zł/m2
  • Termin oddania: oddane do użytku
  • Liczba Mieszkań: 21
  • Powierzchnia: 36 - 62 m2
  • Liczba pokoi: 2 - 3
  Dom Ełcki Morusiewicz Zobacz wszystkie mieszkania

O nas

Współpraca z partnerem oferującym profesjonalizm w zakresie wykonawstwa budowlanego i administracji obiektami, to gwarancja dobrej jakości produktu i pewnej inwestycji, czyli sukces i powodzenie w lokowaniu Państwa środków finansowych w dzisiejszych trudnych czasach.

„Dom Ełcki” Morusiewicz jako prężny deweloper na terenie północno-wschodniej Polski dysponuje ponad 20-letnim doświadczeniem. Od początku swojego istnienia dał się poznać jako solidny, rzetelny oraz terminowy partner.

Nasze działania to:
- pozyskiwanie atrakcyjnych terenów,
- kompleksowe opracowania projektów budynków
- ich realizacja w harmonii z otoczeniem.

„Dom Ełcki” Morusiewicz przywiązuje dużą wagę do estetyki otoczenia, co czyni nasze mieszkania rzeczywiście wyjątkowymi. Dzięki temu jesteśmy realizatorami Waszej wizji mieszkania marzeń. W celu zapewnienia kompleksowej obsługi nasza firma zajmuje się także administrowaniem. Posiada w tym duże doświadczenie, gwarantujące fachowe administrowanie, w sposób nieuciążliwy dla mieszkańców. Potrafimy sprostać najbardziej wyszukanym wymaganiom i życzeniom klientów.

Zapytaj o ofertę
Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

Interesuje mnie Państwa oferta i inne podobne nieruchomości. Chcę otrzymywać e-mailem, SMS-em lub telefonicznie więcej informacji na ich temat.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. J.S. Bacha 26A, 02-743 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 335123, której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS, kapitał zakładowy 50 000 zł, NIP 5213538080. Mam prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania. Dane będą przetwarzane w celu informowania o ofertach nieruchomości pojawiających się w portalu. Podanie danych jest dobrowolne, lecz konieczne do otrzymania ofert.

Siedziba firmy

 • Warmińsko-mazurskie, Ełcki, Ełk
 • ul. Jana Pawła II 21

+48 87 ...

Znajdziemy dla Ciebie