Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe mieszkania powiat działdowski

32 oferty w 2 inwestycjach

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Lidzbark Welski 1
  4 kw. 2024
  Leśna Polana to osiedle tworzone z myślą o najlepszym wykorzystaniu przyrody wokół: bliskość terenów zielonych, rzeki Wel i Jeziora Lidzbarskiego zachęca do życia w spokoju. Długie trasy wzdłuż jeziora i rzeki to wartość nie do przecenienia. Spacer z psem, jogging czy rower? Czekają malownicze tereny, kilometry tras i łąki. Urozmaicony trening możesz zrobić także we własnym M, a na dłuższy spacer wybierać się do Welskiego Parku Krajobrazowego.Jeśli spodoba Ci się zielone otoczenie pozostaje wybór mieszkania. Zaproponowaliśmy sprawdzone, najchętniej wybierane przez naszych klientów: 2- i 3-pokojowe mieszkania. Balkony, ogródki i tarasy będą przedłużeniem salonu z przyjemnym widokiem. Codzienną wygodę zapewnią miejsca postojowe naziemne i komórki lokatorskie.

  Lidzbark Welski 1

  ul. 3 Maja , Lidzbark(24.3 km od Brodnicy)
  AMAK Michał Kasprzycki
 • Na skraju lasu III
  3 kw. 2023
  Po sukcesie budowy Osiedla Na Skaju Lasu, postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i wprowadzić nową jakość – jakiej jeszcze nasze miasto nie widziało. Już wkrótce rozpoczynamy budowę Osiedla Na Skraju Lasu 2.W pierwszej kolejności rozpoczynamy realizację nowoczesnego budynku mieszkalnego składającego się z 26 samodzielnych lokali mieszkalnych oraz 3 lokali garażowych zlokalizowanych pod budynkiem.Mieszkania dostępne będą w metrażach od 40 m2 do około 90 m2.Wszystkie lokale mieszkalne posiadać będą przestronne balkony. W parterowych mieszkaniach właściciele będą mogli skorzystać z przynależnych ogrodów oraz markiz, które pozwolą znaleźć schronienie zarówno w upalne jak i deszczowe dni. Wyższe piętra również nie będą stanowić problemu w użytkowaniu, ponieważ będzie można korzystać z windy zamontowanej w budynku.W podziemnej części budynku zaprojektowano trzy przestronne garaże, z których bezpośrednio dostaniemy się do piwnicy, a za pomocą windy do kondygnacji nadziemnych.W kolejnym przedsięwzięciu deweloperskim, realizowanym w ramach Osiedla Na Skraju lasu 2, powstaną budynki garażowe dostępne dla mieszkańców. Garaże sprzedawane będą jako samodzielne lokale niemieszkalne.Dlaczego warto wybrać kupno mieszkania właśnie w tym miejscu?Planujemy stworzyć piękne osiedle, składające się z trzech kameralnych bloków mieszkalnych. W malowniczej okolicy mogą Państwo odpocząć po męczącym dniu pracy, skorzystać ze spacerów po sąsiadującym z działką lesie oraz uprawiać jazdę na rowerze po pobliskich dróżkach.W bliskiej odległości znajdą Państwo centrum handlowe ze sklepami spożywczymi, RTV-AGD, artykułami meblowymi, budowlanymi oraz ogrodniczymi, kościół, szpital.Po drugiej stronie lasu w okolicach ulicy Północnej i Gminnej powstaje dzielnica przemysłowa Działdowa z miejscami pracy. Przyszłość Działdowa znajduje się po tej stronie miasta.

  Na skraju lasu III

  al. Katarzyny Aleksandryjskiej , Komorniki, działdowski(46.7 km od Ciechanowa)
  Przedsiębiortswo Budowlano-Usługowe „PRIMBUD” Spółka z o.o.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Przy Lesie budynek 1
  Oferta archiwalna
  Rozpoczęliśmy zapisy na nowe mieszkania. Wkrótce budowa nowego osiedla składającego się z trzech budynków 24-rodzinnych. Inwestycja realizowana będzie w gminie Działdowo, obręb Komorniki w sąsiedztwie lasów i łąk z dala od miejskiego zgiełku. Teren osiedla zostanie pięknie zagospodarowany tak aby nie odbiegał od otaczającej go wokół zieleni i wyposażony w plac zabaw. W budynkach zostały zaprojektowane mieszkania od 33 do 52 m2 oraz garaże. Dla osób zainteresowanych większym metrażem mamy propozycje łączenia mieszkań w duże jedno lub dwupoziomowe. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mieszkań.

  Osiedle Przy Lesie budynek 1

  ul. Komorniki , Komorniki, działdowski(47.4 km od Ciechanowa)
  Przedsiębiorstwo budowlane Ciechbud Sp. z o.o.
 • Inwestycja przy ul. Świerkowej
  Oferta archiwalna
  Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu wszelkich prac, związanych z kompleksowym wykańczaniem wnętrz, remontowaniem, modernizacją i adaptacją budynków oraz ich docieplaniem. Zapewniamy kadrę techniczną o wysokich kwalifikacjach zawodowych, z wymaganymi uprawnianiami, wieloletnim doświadczeniem i praktyką na budowach. Szanując czas Inwestora, przyjmujemy większość obowiązków do wykonania we własnym zakresie. Zrealizowaliśmy i realizujemy wiele zadań inwestycyjnych i modernizacyjnych na terenie województwa warmińsko-mazurskiego i mazowieckiego. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, łącząc je z wyrobami wysokiej jakości dajemy Klientowi gwarancję usług na doskonałym poziomieTerminy oddania poszczególnych budynków:Budynek nr 4- 30.06.2012 r.Budynek nr 6 – 30.08.2013 r.

  Inwestycja przy ul. Świerkowej

  ul. Świerkowa , Działdowo(46.3 km od Ciechanowa)
  Przedsiębiortswo Budowlano-Usługowe „PRIMBUD” Spółka z o.o.
 • Inwestycja przy ul. Makowej
  Oferta archiwalna
  Informujemy, że pod koniec marca tego roku rozpoczęliśmy nową inwestycję przy ul. Makowej (Osiedle Polna). Będzie to budynek 18-rodzinny, czterokondygnacyjny, dwuklatkowy. Planowane zakończenie budowy to koniec grudnia 2012 roku.W budynku zaprojektowano mieszkania typu kawalerka ok. 35,5 m2, mieszkania dwupokojowe – 48 i 50 m2 oraz mieszkania o takim samym metrażu w wersji trzypokojowej z aneksami kuchennymi w pokojach dziennych, mieszkania dwupoziomowe z poddaszem użytkowym. Wszystkie mieszkania posiadają balkony i pomieszczenia piwniczne.Zaplanowano tu również zadaszone miejsca postojowe znajdujące się pod budynkiem oraz na terenie działki pod skarpą. Teren zostanie ogrodzony i zagospodarowany. Dodatkowym atutem budynku jest zastosowanie nowego rodzaju wentylacji mieszkań a mianowicie wentylacji hybrydowej.Serdecznie zapraszamy do zapozanania się z naszą ofertą

  Inwestycja przy ul. Makowej

  ul. Makowa , Działdowo(46.4 km od Ciechanowa)
  Przedsiębiorstwo budowlane Ciechbud Sp. z o.o.

Informacje o powiecie działdowskim

W powiecie działdowskim dostępne są 32 oferty nowych mieszkań i domów znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w powiecie działdowskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 39 do 63 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (17 mieszkań).
 • 3-pokojowe (15 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w powiecie działdowskim nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Pobliskie Lokalizacje

Miejsca w pobliżu

Oferty w powiecie działdowskim

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: