Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 481 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Kołobrzeska 36B

8 zdjęć

Kołobrzeska 36B
Kołobrzeska 36B
Kołobrzeska 36B
Kołobrzeska 36B

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 89 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 257 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Kołobrzeska 36B logo

W bliskiej okolicy Centrum Miasta przy ul. Kołobrzeskiej 36B w Olsztynie powstanie budynek mieszkalny, wielorodzinny. Budynek składać się będzie z 5 kondygnacji naziemnych (parter i IV piętra) oraz kondygnacji podziemnej, tj. hali garażowej z komórkami lokatorskimi. W inwestycji tej zaprojektowano 2 klatki, w których łącznie powstanie 89 mieszkań. Budynek wyposażony będzie w cichobieżne windy zjeżdżające do hali garażowej. Wszystkie mieszkania mają duże balkony, a w kondygnacji parteru również ogródki, natomiast ostatnia kondygnacja uwzględnia przestronne tarasy.

Komórki lokatorskie do każdego mieszkania.

Inwestycja Kołobrzeska 36B znajduje się w Olsztynie, ul. Kołobrzeska 36B (1.7 km od centrum Olsztyna), została zrealizowana przez Premium Deweloper Sp. z o.o.

Inwestycja Kołobrzeska 36B została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 89 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kołobrzeska 36B nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Premium Deweloper Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Niewątpliwym atutem inwestycji jest jej lokalizacja, tj. w środku istniejącego osiedla z pełną infrastrukturą: żłobki, przedszkola, szkoła, przychodnie, szpitale, sklepy, przystanki komunikacji miejskiej oraz dworzec PKP.

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na 23 osiedla - jednostki pomocnicze gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych, które posiadają zasięg lokalny. Około 21 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonują 33 linie autobusowe, w tym dwie nocne i pięć miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr. 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr.2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr. 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście, prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się pięć stacji: Olsztyn Gietkowska, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Kortowo oraz Olsztyn Zachodni.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kołobrzeska 36B?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kołobrzeska 36B mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Kołobrzeska 36B znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Soplicy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kołobrzeska 36B znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kołobrzeska 36B znajduje się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole"Promyczek" w odległości 110 m, Przedszkole "Wesoły Promyczek" w odległości 110 m, Pasja Szkoła Policealna dla młodzieży w odległości 180 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kołobrzeska 36B składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 290 m znajduje się Biedronka, w odległości 350 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 380 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kołobrzeska 36B w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 18.12.2020
Data aktualizacji: 28.11.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Olsztynie

Oferty w Olsztynie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: