Lubawskie Przedsiębiorstwo Budowlane Wierzbowski logo

Lubawskie Przedsiębiorstwo Budowlane Wierzbowski

O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Lubawskie Przedsiębiorstwo Budowlane Wierzbowski to jedna z 7 013 firm w bazie portalu RynekPierwotny.pl. .

W swojej ofercie deweloper Lubawskie Przedsiębiorstwo Budowlane Wierzbowski posiada:

 • Mieszkania na sprzedaż o metrażach od 37 m² do 122 m².

Mieszkania znajdują się w inwestycji: Apartamenty Spichlerz Iława.Każda inwestycja Lubawskie Przedsiębiorstwo Budowlane Wierzbowski posiada szereg udogodnień spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Aktualna liczba ofert w sprzedaży:

 • 22 nieruchomości w województwie warmińsko-Mazurskim.

W celu uzyskania informacji o inwestycji skontaktuj się z Lubawskie Przedsiębiorstwo Budowlane Wierzbowski.

Posiadamy w sprzedaży 22 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Apartamenty Spichlerz Iława
  2 kw. 2023
  Apartamenty SPICHLERZ to ciekawa inwestycja deweloperska w malowniczo położonej Iławie na Mazurach polegająca na odrestaurowaniu i przebudowie zabytkowego budynku urzędu prowiantowego, magazynu zbożowego na lokale mieszkalne oraz handlowo-usługowe. Budynek w stylu loftowym, z windą, położony przy ulicy Kard. Stefana Wyszyńskiego 31J .Jego historia sięga XIX w. kiedy Iława przeżywała okres dynamicznego rozwoju gospodarczego. Ogromny wpływ na ten rozwój miało wojsko. To właśnie na jego potrzeby w pobliżu koszar Hindenburga wzniesiono budynek urzędu prowiantowego. Budynek ocalał, przeżył I i II wojnę światową, a dziś powraca do lat świetności lecz już w innym przeznaczeniu.Realizujemy tu wizję łączenia historii z nowoczesnością pozostawiając oryginalną czerwoną cegłę, zestawiając ją z czarnymi stalowymi elementami. Barwy wykorzystane w projektach wnętrz to głównie kolory ceglane, szare, stalowe, a nawet czarne. Oczywiście mieszkania w loftach posiadają nowoczesne rozwiązania techniczne, a każde z nich dzięki wykorzystanym elementom filarów, sklepień czy nietypowych okien ma charakterystyczny industrialny klimat co idealnie wpisuje się w otaczającą miejską przestrzeń.Odnowienie i przebudowa dawnego magazynu zbożowego z pozostawieniem ciekawych detali architektonicznych to cechy, które wyróżniają tę inwestycję .W ofercie sprzedaży 22 lokale mieszkalne ; jednopoziomowe 11 szt. o powierzchni 37- 66m2 oraz dwupoziomowe 11 szt. o powierzchni 63-122m2 . Naziemne miejsca parkingowe oraz lokale handlowo-usługowe na parterze. Na każdej kondygnacji duży taras rekreacyjny.W standardzie lokalu mieszkalnego otrzymują Państwo:- indywidualną klimatyzację- wykończoną podłogę z mikrocementu z powłoką satynową (kolorystyka do wyboru)- ścianę dekoracyjną z cegły , pozostałe ściany pomalowane na biało- rozprowadzoną instalację elektryczną wraz z video-domofonem - parapety wewnętrzne- schody wewnętrzne w lokalach dwupoziomowych- przyłącza instalacji wodno-kanalizacyjnej- instalację centralnego ogrzewania z grzejnikamiTo wyjątkowa inwestycja dla osób będących miłośnikami łączenia różnych stylów, jednak umiejętnie połączone tworzą wspaniały klimat i niezwykłą jakość życia.

  Apartamenty Spichlerz Iława

  ul.Wyszyńskiego 31J , Iława(1 km od centrum)
  Lubawskie Przedsiębiorstwo Budowlane Wierzbowski

Kontakt

Lubawskie Przedsiębiorstwo Budowlane Wierzbowski logo
Lubawskie Przedsiębiorstwo Budowlane Wierzbowski
Strona internetowa dewelopera
logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: