Focus House

FOCUS HOUSE - Zamieszkaj na Krzykach!

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezTEMAR Deweloper

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 58 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Partynice House(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Partynice, ul. Kawalerzystów (5.7 km od centrum Wrocławia)
  Partynice House
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 58
  Powierzchnia: 34 - 111 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 23 oferty
  Rafin Developer Sp. z o.o. – Sp.k.
 • Między Parkami(1.1 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Klecina, ul. Dożynkowa (5.7 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 999 brutto/m2
  Między Parkami
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 128
  Powierzchnia: 31 - 108 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 9 ofert
  DEVELIA (wcześniej LC Corp S.A.)
 • Murapol Zielone Bulwary(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Klecina, ul. Dożynkowa (5.9 km od centrum Wrocławia)
  Murapol Zielone Bulwary
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 43
  Powierzchnia: 42 - 54 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Murapol S.A.

Opis Inwestycji

Focus House

FOCUS HOUSE to przyjazna forma, niebanalna kolorystyka i aktualne trendy w budownictwie. Na parterze zaplanowano 8 lokali usługowych, a powyżej 7 pięter mieszkalnych. 110 jednopoziomowych mieszkań w czterech klatkach schodowych z windami. Funkcjonalne rozwiązania oraz dopracowane rozkłady mieszkań: 1, 2, 3 i 4 pokojowe o pow. od 34 m2 do 92 m2 wszystkie z balkonami lub tarasami, gwarantują wysoki standard życia codziennego.Na terenie inwestycji nie zabraknie zieleni wysokiej i niskiej, małej architektury oraz licznych stojaków rowerowych. Wnętrza klatek schodowych zostały indywidualnie zaprojektowane i wyposażone w windę obsługującą również poziom garażu podziemnego. W projekcie zaplanowano kondygnację podziemną z 86 miejscami garażami oraz 46 miejsc postojowych na terenie działki dla mieszkańców.

Inwestycja Focus House znajduje się na Partynicach, ul. Przyjaźni 8 (5.3 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera TEMAR Deweloper.

Inwestycja Focus House została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 110 nowych mieszkań. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Focus House pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 76 do 77 metrów kwadratowych w cenie od 6 900 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper TEMAR Deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (86 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (46 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 110 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (86 miejsc).
 • miejsca postojowe naziemne (46 miejsc).
Udogodnienia: usługi w budynku, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Focus House

Dobre miejsce do życia! - W bliskiej okolicy znajdują się niezbędne sklepy, przedszkole, szkoła, bank, galeria handlowa Aleja Bielany - kino, kryte place zabaw dla dzieci, restauracje, kawiarnie. - Przystanek autobusowy nr 113, 602, 612, 862 i tramwajowy nr 2, 6, 7, 17. - Szybki dojazd do AOW i autostrady A4 - Tereny Torów Wyścigów Konnych na Partynicach - rekreacja, zabawa, edukacja jeździecka, centrum hipoterapii - Zaledwie kilkuminutowe spacery dzielą mieszkańców FOCUS HOUSE od dwóch pobliskich parków. Z jednej strony Park Południowy jeden z największych i najpopularniejszych parków Wrocławia (ok. 27 ha), z drugiej strony inwestycji mieszkańcy mają Park Kleciński (ok. 9 ha), w którym znajduje się między innymi amfiteatr i place zabaw dla dzieci oraz boisko do piłki nożnej.

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Focus House mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Focus House znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Braterska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Focus House znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole Guliwer w odległości 160 m, Punkt Przedszkolny Fiołki Fikołki w odległości 310 m, Niepubliczne Przedszkole Lupikowo w odległości 390 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Focus House jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Afya w odległości 100 m, Bagłaj w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Focus House składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Warzywa i Owoce, w odległości 240 m znajduje się bemuke, w odległości 240 m znajduje się Hankook Mart 한국마트.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Focus House w odległości 210 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 09.11.2017

Data aktualizacji: 14.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie