Focus House

- FOCUS HOUSE - Zamieszkaj na Krzykach!

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez TEMAR Deweloper

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 90 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Zobacz inne etapy inwestycji Focus House

Najbliższe inwestycje

 • Słoneczny Zakątek(0.5 km dalej)

  Wrocław, Krzyki, Osiedle Krzyki, ul. Skarbców (5.1 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 364/m2
  Słoneczny Zakątek
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 79
  Powierzchnia: 35 - 100 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  WPBM Mój Dom S.A.
 • Partynice House(0.7 km dalej)

  Wrocław, Krzyki, Partynice, ul. Kawalerzystów (5.7 km od centrum Wrocławia)
  Partynice House
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 66
  Powierzchnia: 34 - 111 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Rafin Sp. z o.o. – Sp.k.
 • Kameralna Klecina(1.1 km dalej)

  Wrocław, Krzyki, Klecina, ul. Kobierzycka (6.3 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 842/m2
  Kameralna Klecina
  Termin oddania: 4 kw. 2019
  Liczba mieszkań: 24
  Powierzchnia: 34 - 99 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Vantage Development S.A.

Opis Inwestycji

Focus House

FOCUS HOUSE to przyjazna forma, niebanalna kolorystyka i aktualne trendy w budownictwie. Na parterze zaplanowano 8 lokali usługowych, a powyżej 7 pięter mieszkalnych. 110 jednopoziomowych mieszkań w czterech klatkach schodowych z windami. Funkcjonalne rozwiązania oraz dopracowane rozkłady mieszkań: 1, 2, 3 i 4 pokojowe o pow. od 34 m2 do 92 m2 wszystkie z balkonami lub tarasami, gwarantują wysoki standard życia codziennego.Na terenie inwestycji nie zabraknie zieleni wysokiej i niskiej, małej architektury oraz licznych stojaków rowerowych. Wnętrza klatek schodowych zostały indywidualnie zaprojektowane i wyposażone w windę obsługującą również poziom garażu podziemnego. W projekcie zaplanowano kondygnację podziemną z 86 miejscami garażami oraz 46 miejsc postojowych na terenie działki dla mieszkańców.

Inwestycja Focus House znajduje się na Partynicach, ul. Przyjaźni 8 (5.3 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera TEMAR Deweloper.

Inwestycja Focus House została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 110 nowych mieszkań. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Focus House pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 76 do 77 metrów kwadratowych w cenie od 6 900 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper TEMAR Deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (86 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (46 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 110 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (86 miejsc).
 • miejsca postojowe naziemne (46 miejsc).
Udogodnienia: usługi w budynku, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Focus House

Dobre miejsce do życia! - W bliskiej okolicy znajdują się niezbędne sklepy, przedszkole, szkoła, bank, galeria handlowa Aleja Bielany - kino, kryte place zabaw dla dzieci, restauracje, kawiarnie. - Przystanek autobusowy nr 113, 602, 612, 862 i tramwajowy nr 2, 6, 7, 17. - Szybki dojazd do AOW i autostrady A4 - Tereny Torów Wyścigów Konnych na Partynicach - rekreacja, zabawa, edukacja jeździecka, centrum hipoterapii - Zaledwie kilkuminutowe spacery dzielą mieszkańców FOCUS HOUSE od dwóch pobliskich parków. Z jednej strony Park Południowy jeden z największych i najpopularniejszych parków Wrocławia (ok. 27 ha), z drugiej strony inwestycji mieszkańcy mają Park Kleciński (ok. 9 ha), w którym znajduje się między innymi amfiteatr i place zabaw dla dzieci oraz boisko do piłki nożnej.

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

W odległości 50 metrów od inwestycji Focus House znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Braterska (116406).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Focus House znajduje się 18 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Akademia Viessmann Policealne Studium Nowoczesnych Technik Grzewczych we Wrocławiu w odległości 550m, Child Horizons - Dziecięce Horyzonty w odległości 700m, Szkoła Podstawowa nr 64 w odległości 900m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się Krzycka, w odległości 650 m znajduje się Twój Lekarz. Podstawowa Opieka Zdrowotna. NZOZ, w odległości 800 m znajduje się Róża Wiatrów s.c. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 350 m znajduje się Trójcy Świętej, w odległości 500 m znajduje się MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA FILIA NR 54, w odległości 800 m znajduje się Artenes.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 450 m znajduje się Top Fitness, w odległości 500 m znajduje się Aleksandra. Studio wellness, w odległości 600 m znajduje się Body Slim. Club fitness.

Data publikacji: 09.11.2017

Data aktualizacji: 14.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie