Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Partynice House

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania w budynku "O" gotowe do odbioru

Mieszkania na sprzedaż ul. Kawalerzystów, oferowane bezpośrednio przez

Rafin Developer Sp. z o.o. – Sp.k.

Wrocław, Krzyki, Partynice, ul. Kawalerzystów

Ceny od: 12 200 zł/m2
Partynice HousePartynice House

13 zdjęć

Partynice House
Partynice House
Partynice House
Partynice House
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

87 - 104/m2

Przedział pokoi

3 - 4

Kondygnacje

4

Budynki

4

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Wrocław Partynice - 342 m

Przystanek Tramwajowy - 729 m

Przystanek Autobusowy - 196 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

9 placówek medycznych, 15 placówek edukacyjnych, 37 kawiarni i restauracji, 26 sklepów, 12 obiektów sportowych, 43 place zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw
 • boisko

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 251 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Wysokiej jakości wykończenia zewnętrzne zobowiązały nas do wykonania wnętrz z równie wysokiej jakości materiałów. Z troską o najdrobniejsze szczegóły zadbaliśmy, by części wspólne intrygowały swym ciepłem i elegancją. Hiszpańskie drewnopodobne płyty ze spieków kwarcowych Kerlite, klinkier i ozdobne lustra to tylko niektóre detale, które gwarantują najwyższą jakość, standard i komfort. Do tego najważniejsze: antywyważeniowe, wysoko dźwiękoszczelne (aż 38dB) o najwyższej jakości drzwi w dębowej ramie i poszyciu do każdego mieszkania. Zaawansowane systemy drzwiowe SFS z regulacją 3D oraz wielobolcowy antywłamaniowy zamek, a to wszystko… ubrane w ozdobny poszerzony portal wejściowy. W każdym mieszkaniu doskonałe 6 komorowe okna wzbogacone o pakiet 3 szybowy, dzięki czemu przyszli mieszkańcy będą mogli zaoszczędzić nawet 20% na ogrzewaniu. Do tego cichy pakiet 31-34 dB oraz współczynnik U(g) na poziomie 0,7W/m2K!

Rodzaj własności:

odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

taras, balkon

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 4 mieszkania

Powierzchnie mieszkań:

od 87 do 104 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • koszt metra kwadratowego wynosi od 12 200 do 12 400 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Zmień na lepsze. Dużo zieleni. Prywatny Park. Wysoki standard wykończenia.

Partynice House II to kontynuacja osiedla… Partynice House – pierwszego etapu inwestycji, gdzie dostępne są GOTOWE mieszkania w standardzie deweloperskim. 3 pierwsze budynki zostały oddane do użytku w 2018 roku. Znajdujemy się przy ul. Kawalerzystów, w sąsiedztwie zamieszkałego już osiedla Złota Podkowa. Nasza inwestycja to zielony azyl dla całej rodziny. Powstający wokół osiedla Prywatny Park, może stać się odskocznią od betonowej codzienności miasta. Jest to miejsce świetnie skomunikowane z resztą Wrocławia, a także wyjazdem na autostradę A4 i AOW. Z założenia Partynice House, jak i kolejne etapy są inwestycją o wysokim standardzie wykończenia, co tylko potwierdza, że wybór tej okolicy jako miejsca do życia jest najlepszym z możliwych.

Elegancję i styl na osiedlu zapewnią szklane balustrady, HPL na elewacji oraz hiszpańskie płyty ścienne Grespania. Dodatkowym elementem dopełniającym wysoki standard w mieszkaniach będą antywłamaniowe, dźwiękoszczelne drzwi o podwyższonym standardzie oraz trzyszybowe okna. Dodatkowo na parterze zaplanowano rolety sterowane elektrycznie.

Inwestycja Partynice House znajduje się na Partynicach, ul. Kawalerzystów (5.7 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Rafin Developer Sp. z o.o. – Sp.k.

Inwestycja Partynice House została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 251 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Partynice House w sprzedaży są 4 nowe mieszkania o powierzchni od 87 do 104 metrów kwadratowych , w cenie od 12 200 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Rafin Developer Sp. z o.o. – Sp.k. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Prywatny park na osiedlu jest jedną z największych atrakcji osiedla, gdzie już zasadziliśmy około 100 drzew, a 8000 krzewów pojawi się już wkrótce. Mieszkańcy będą mogli aktywnie spędzać czas wolny i spacerować wśród 8000 m2 zieleni! A także na 4 placach zabaw i strefie sportowo-rekreacyjnej. Bliskość mini galerii handlowej pozwala na załatwienie wszystkich najważniejszych potrzeb w jednym miejscu - dwie popularne drogerie, popularny dyskont, sklep spożywczy, piekarnia, apteka, sklepy odzieżowe, sklep rowerowy i kilka restauracji. Naprzeciwko osiedla jest przedszkole, w którym przewidziano miejsce nawet dla 500 dzieci, a w okolicy kilka szkół. Polecamy także wizytę w sąsiedztwie na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych czy w okolicznych parkach. Nie można zapominać o Alei Bielany, która jest oddalona o zaledwie 5 minut od osiedla. IKEA, kino i wiele sklepów są na wyciągnięcie ręki.Osiedle Partynice House II znajduje się w pobliżu wyjazdu na AOW i wyróżnia się świetnym dojazdem do A4. Zlokalizowane jest przy ul. Kawalerzystów, tuż przy wyjeździe ze Zwycięskiej na aleję Karkonoską - zajmuje to maksymalnie 2 minuty! W 2021 roku zakończy się budowa Wschodniej Obwodnicy Wrocławia, która znacznie usprawni ruch w okolicy. W pobliżu osiedla znajduje się pętla tramwajowa i autobusowa Krzyki, a tuż przy osiedlu Złota Podkowa zatrzymują się autobusy linii 112, 113, 127 i nocnej 249.

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduje się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym jest Wroclavia o powierzchni 71 000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Partynice House?

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Partynice House mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 342 metrów od inwestycji Partynice House znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Partynice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Partynice House znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Partynice House znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny Tomcio Paluch w odległości 219 m, Przedszkole nr 23 w odległości 247 m, przedszkole w odległości 269 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Partynice House jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Sky Clinic w odległości 392 m, Afya w odległości 595 m, CM T&T Medical w odległości 620 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Partynice House składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 156 m znajduje się ALDI, w odległości 161 m znajduje się Hert, w odległości 164 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Partynice House w odległości 21 m znajduje się boisko / kort, w odległości 31 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 311 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 06.10.2016
Data aktualizacji: 23.04.2024
Rafin Developer Sp. z o.o. – Sp.k. logo

Rafin Developer Sp. z o.o. – Sp.k.

Adres biura sprzedaży:

ul. Stawowa 13 50-018 Wrocław

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023