Partynice House

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż ul. Kawalerzystów, oferowane bezpośrednio przez Rafin Developer Sp. z o.o. – Sp.k.

Wrocław, Krzyki, Partynice, ul. Kawalerzystów
Ceny od: 8 500 zł/m2
Partynice House

13 zdjęć

Partynice House
Partynice House
Partynice House
Partynice House

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Partynice House dostępnych jest 12 ofert

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
O.4.1.12
2
44,7 m²
1
O.1.3.30
3
81,47 m²
3
O.4.2.17
3
73,76 m²
2
O.1.1.14
3
89,57 m²
1
O.3.1.04
3
86,6 m²
1
O.2.0.01
3
93,05 m²
Parter
O.1.1.09
4
92,17 m²
1
O.2.1.03
4
111,25 m²
1
O.3.1.06
4
103,56 m²
1
O.4.1.07
4
103,82 m²
1
O.3.2.09
4
103,36 m²
2
O.4.2.13
4
103,61 m²
2

Promocje

 • Promocja

  Promocja!

  Skorzystaj z promocji – teraz wybrane mieszkania do 27 tys. taniej!

Opis Inwestycji

Zmień na lepsze. Dużo zieleni. Prywatny Park. Wysoki standard wykończenia.

Partynice House II to kontynuacja osiedla… Partynice House – pierwszego etapu inwestycji, gdzie dostępne są GOTOWE mieszkania w standardzie deweloperskim. 3 pierwsze budynki zostały oddane do użytku w 2018 roku. Znajdujemy się przy ul. Kawalerzystów, w sąsiedztwie zamieszkałego już osiedla Złota Podkowa. Nasza inwestycja to zielony azyl dla całej rodziny. Powstający wokół osiedla Prywatny Park, może stać się odskocznią od betonowej codzienności miasta. Jest to miejsce świetnie skomunikowane z resztą Wrocławia, a także wyjazdem na autostradę A4 i AOW. Z założenia Partynice House, jak i kolejne etapy są inwestycją o wysokim standardzie wykończenia, co tylko potwierdza, że wybór tej okolicy jako miejsca do życia jest najlepszym z możliwych.

Elegancję i styl na osiedlu zapewnią szklane balustrady, HPL na elewacji oraz hiszpańskie płyty ścienne Grespania. Dodatkowym elementem dopełniającym wysoki standard w mieszkaniach będą antywłamaniowe, dźwiękoszczelne drzwi o podwyższonym standardzie oraz trzyszybowe okna. Dodatkowo na parterze zaplanowano rolety sterowane elektrycznie.

Inwestycja Partynice House znajduje się na Partynicach, ul. Kawalerzystów (5.7 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Rafin Developer Sp. z o.o. – Sp.k.

Inwestycja Partynice House została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 251 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Partynice House w sprzedaży jest 12 nowych mieszkań o powierzchni od 45 do 111 metrów kwadratowych, w cenie od 8 500 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 2-pokojowe o powierzchni 45 m2 (1 mieszkanie)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 74 do 93 m2 (5 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 92 do 111 m2 (6 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Rafin Developer Sp. z o.o. – Sp.k. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 251 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Wysokiej jakości wykończenia zewnętrzne zobowiązały nas do wykonania wnętrz z równie wysokiej jakości materiałów. Z troską o najdrobniejsze szczegóły zadbaliśmy, by części wspólne intrygowały swym ciepłem i elegancją. Hiszpańskie drewnopodobne płyty ze spieków kwarcowych Kerlite, klinkier i ozdobne lustra to tylko niektóre detale, które gwarantują najwyższą jakość, standard i komfort. Do tego najważniejsze: antywyważeniowe, wysoko dźwiękoszczelne (aż 38dB) o najwyższej jakości drzwi w dębowej ramie i poszyciu do każdego mieszkania. Zaawansowane systemy drzwiowe SFS z regulacją 3D oraz wielobolcowy antywłamaniowy zamek, a to wszystko… ubrane w ozdobny poszerzony portal wejściowy. W każdym mieszkaniu doskonałe 6 komorowe okna wzbogacone o pakiet 3 szybowy, dzięki czemu przyszli mieszkańcy będą mogli zaoszczędzić nawet 20% na ogrzewaniu. Do tego cichy pakiet 31-34 dB oraz współczynnik U(g) na poziomie 0,7W/m2K!
Rodzaj własności:
odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
taras, balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, boisko, klub fitness, TV kablowa, winda, rowerownia, własna kotłownia
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 12 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 45 do 111 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 500 do 11 200 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Partynice House znajduje się 1 oferta rekomendowana do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Prywatny park na osiedlu jest jedną z największych atrakcji osiedla, gdzie już zasadziliśmy około 100 drzew, a 8000 krzewów pojawi się już wkrótce. Mieszkańcy będą mogli aktywnie spędzać czas wolny i spacerować wśród 8000 m2 zieleni! A także na 4 placach zabaw i strefie sportowo-rekreacyjnej. Bliskość mini galerii handlowej pozwala na załatwienie wszystkich najważniejszych potrzeb w jednym miejscu - dwie popularne drogerie, popularny dyskont, sklep spożywczy, piekarnia, apteka, sklepy odzieżowe, sklep rowerowy i kilka restauracji. Naprzeciwko osiedla jest przedszkole, w którym przewidziano miejsce nawet dla 500 dzieci, a w okolicy kilka szkół. Polecamy także wizytę w sąsiedztwie na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych czy w okolicznych parkach. Nie można zapominać o Alei Bielany, która jest oddalona o zaledwie 5 minut od osiedla. IKEA, kino i wiele sklepów są na wyciągnięcie ręki.Osiedle Partynice House II znajduje się w pobliżu wyjazdu na AOW i wyróżnia się świetnym dojazdem do A4. Zlokalizowane jest przy ul. Kawalerzystów, tuż przy wyjeździe ze Zwycięskiej na aleję Karkonoską - zajmuje to maksymalnie 2 minuty! W 2021 roku zakończy się budowa Wschodniej Obwodnicy Wrocławia, która znacznie usprawni ruch w okolicy. W pobliżu osiedla znajduje się pętla tramwajowa i autobusowa Krzyki, a tuż przy osiedlu Złota Podkowa zatrzymują się autobusy linii 112, 113, 127 i nocnej 249.

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Partynice House?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Partynice House mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Partynice House znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Husarska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Partynice House znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Partynice House znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny Tomcio Paluch w odległości 210 m, Przedszkole nr 23 w odległości 290 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Partynice House składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Hert, w odległości 170 m znajduje się Biedronka, w odległości 440 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Partynice House w odległości 450 m znajduje się Top Fitness.

Data publikacji: 06.10.2016
Data aktualizacji: 13.09.2021
Rafin Developer Sp. z o.o. – Sp.k. logo

Rafin Developer Sp. z o.o. – Sp.k.

AGNIESZKA HAŃSKA

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Stawowa 13 50-018 Wrocław

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: