SEMPRE

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż ul. Piękna, oferowane bezpośrednio przez DewelopART Fidelis Sp. z o.o. Sp.k.

Wrocław, Krzyki, Tarnogaj, ul. Piękna 66
Ceny od: 7 750 zł brutto/m2
SEMPRE

8 zdjęć

SEMPRE
SEMPRE
SEMPRE
SEMPRE

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji SEMPRE dostępnych jest 9 ofert

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
K1/4/3
1
72,59 m²
4
609 756 zł
K2/4/4
1
89,76 m²
4
736 032 zł
K3/4/5
1
84,3 m²
4
653 325 zł
K2/0/2
2
45,66 m²
Parter
442 902 zł
K2/0/5
2
47,06 m²
Parter
456 482 zł
K1/0/4
3
53,9 m²
Parter
PROMOCJA495 880 zł
K3/0/2
3
54,17 m²
Parter
501 073 zł
K3/0/3
3
57,16 m²
Parter
525 872 zł
K3/0/1
4
73,62 m²
Parter
633 132 zł

Opis Inwestycji

SEMPRE logo

SEMPRE jest już jedenastą inwestycją Spółki DewelopART, sprawdzonego i prężnie rozwijającego się wrocławskiego dewelopera.

Nowoczesny standard życia:

Projekt SEMPRE łączy nowoczesny styl architektoniczny z funkcjonalnością mieszkań. Przemyślane rozkłady oraz zastosowanie praktycznych rozwiązań technologicznych gwarantują wyjątkowy komfort mieszkania.

W 4 piętrowym budynku powstaną mieszkania o zróżnicowanych metrażach: począwszy od funkcjonalnych kawalerek po 2, 3 i 4-pokojowe lokale. Na ostatniej kondygnacji budynku powstaną przestronne mieszkania z antresolami. Wszystkie mieszkania będą posiadały balkony, a mieszkania z antresolami - duże tarasy na dachu budynku.

Dla wygody mieszkańców powstanie dwupoziomowy garaż podziemny z miejscami parkingowymi i komórkami, do którego prowadzić będą cichobieżne windy. Przed wejściem do klatek schodowych znajdą się stojaki rowerowe i wygodne ławki. Ponadto na terenie inwestycji umieścimy samoobsługową stację naprawy rowerów.

Nowoczesna stylistyka i architektura budynku, starannie przemyślane rozkłady mieszkań oraz solidne wykonanie, z zastosowaniem wysokiej jakości materiałów, zapewnią gwarancję idealnego mieszkania na lata.

Zakończenie budowy inwestycji SEMPRE nastąpi do 30 czerwca 2022 r., przekazanie kluczy nastąpi najpóźniej do 30 grudnia 2022 r., natomiast przeniesienie własności aktem notarialnym końcowym nastąpi najpóźniej do 30 czerwca 2023 r.

Inwestycja SEMPRE znajduje się na Tarnogaju, ul. Piękna 66 (2.8 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez DewelopART Fidelis Sp. z o.o. Sp.k.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 83 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji SEMPRE w sprzedaży jest 9 nowych mieszkań o powierzchni od 46 do 90 metrów kwadratowych, w cenie od 7 750 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 73 do 90 m2 w cenie od 609 756 zł (3 mieszkania)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 46 do 47 m2 w cenie od 442 902 zł (2 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 54 do 57 m2 w cenie od 495 880 zł (3 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni 74 m2 w cenie od 633 132 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców DewelopART Fidelis Sp. z o.o. Sp.k. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 83 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 253 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon, taras.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
monitoring, internet, TV kablowa, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 9 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 46 do 90 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 442 902 do 736 032 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 750 do 9 700 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji SEMPRE znajdują się 2 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja to z pewnością numer jeden na liście atutów Inwestycji! Inwestycja powstaje w samym centrum osiedla Tarnogaj, w dzielnicy Krzyki, przy ul. Pięknej 66. Doskonała lokalizacja gwarantuje przyszłym mieszkańcom dogodną komunikację, zarówno z centrum Wrocławia, jak i innymi dzielnicami miasta. Dzięki świetnie rozwiniętej sieci połączeń komunikacyjnych zaledwie w kilkanaście minut dostaniemy się bez problemu na Dworzec PKP/PKS czy w okolice wrocławskiego Rynku. W pobliżu inwestycji znajdują się liczne przystanki autobusowe i tramwajowe. Dla osób zmotoryzowanych dużym ułatwieniem będzie bezpośredni dostęp do głównych arterii miasta, zapewniający szybki i łatwy dojazd do centrum, jak i w kierunku autostrady A4 i AOW. Z kolei miłośnikom dwóch kółek bliskie sąsiedztwo 3 parków i liczne ścieżki rowerowe zapewnią wiele możliwości aktywnej formy relaksu. SEMPRE to doskonały wybór dla wszystkich, którzy cenią sobie komfort spokojnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie chcących korzystać z bliskości nowoczesnego miasta. Infrastruktura: Doskonałe położenie inwestycji zapewni dostęp do bogatego zaplecza handlowo-usługowego, zaspokajającego wszelkie potrzeby mieszkańców. W najbliższej okolicy znajdują się liczne sklepy, centra handlowe, przedszkola, szkoły, uczelnie wyższe, przychodnie lekarskie, kina, restauracje, banki. Do większości z nich dostaniemy się w kilka minut spacerem. Osoby aktywne fizycznie z pewnością ucieszy bliskość terenów zielonych – parków oraz bliski dostęp do ośrodków sportowych – kluby fitness, Aquapark, lodowisko czy ścianka wspinaczkowa.

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji SEMPRE?

Przyszli mieszkańcy inwestycji SEMPRE mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji SEMPRE znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Transbud.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji SEMPRE znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji SEMPRE znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole Pitagoras w odległości 140 m, Przedszkole ABC w odległości 290 m, Szkoła Podstawowa nr 9 w odległości 300 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji SEMPRE składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 290 m znajduje się bemuke, w odległości 370 m znajduje się Sklep u Ani, w odległości 420 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji SEMPRE w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Hardy Wyższa Forma, w odległości 440 m znajduje się Jump World - Park Trampolin.

Data publikacji: 30.09.2020
Data aktualizacji: 04.11.2021
SEMPRE logo

DewelopART

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Krzycka 82, Wrocław

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: