Słowackiego 77

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBudimex Nieruchomości Sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 376 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Garnizon(1 km dalej)
  Apartament wakacyjny

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Wrzeszcz, ul. Szymanowskiego, Hermara, Stachury (5.1 km od centrum Gdańska)
  Garnizon
  Termin oddania: 3 kw. 2023
  Liczba mieszkań: 132
  Powierzchnia: 33 - 122 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 60 ofert
  Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.
 • Kamienice H. Kołłątaja(1.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Wrzeszcz, ul. Hugo Kołłątaja 2 (4.5 km od centrum Gdańska)
  Ceny od: 10 800 brutto/m2
  Kamienice H. Kołłątaja
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 7
  Powierzchnia: 31 - 89 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 3 oferty
  Indai Sp. z o.o.
 • Park Gutenberga(1.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Wrzeszcz, ul.Romera (3.9 km od centrum Gdańska)
  Park Gutenberga
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 15
  Powierzchnia: 38 - 153 m2
  Liczba pokoi: 1 - 6
  Dla inwestora 3 oferty
  Bravo Developer

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Kameralne os. „Słowackiego 77” w GdańskuBudimex Nieruchomości rozpoczął budowę kameralnego osiedla w Gdańsku w otulinie parku krajobrazowego. To doskonała propozycja m. in. dla rodzin.Rodzinnie, spokojnie i zielonoW tej części miasta żyje się nieco inaczej – wolniej i bez pośpiechu. Okolica, dzięki temu, że oddzielona od głośnych arterii, jest przyjazna i gwarantuje bardziej naturalny rytm dnia i rodzinną atmosferę. Jednocześnie sąsiedztwo zapewnia to, co ważne na co dzień – łatwy dostęp do osiedlowego sklepu, piekarni, szkoły czy przedszkola. Nie brakuje tu również terenów zielonych. Osiedle otacza Trójmiejski Park Krajobrazowy. Niedaleko znajduje się także park miejski Jaśkowa Dolina. Zarówno na aktywnych, jak i spragnionych spokojnego wypoczynku mieszkańców czeka w parku masa atrakcji - korty tenisowe, polany do opalania, zaciszne wąwozy czy górki saneczkowe.Kameralnie i nowocześnieCałość to zaledwie dwa niewysokie budynki z 73 mieszkaniami (o pow. 25-120 m kw.). Będzie więc sąsiedzko, przyjaźnie i bezpiecznie. Teren wewnętrzny będzie dostępny jedynie dla mieszkańców i ich gości. Projektanci zadbali, aby architektura budynków była nowoczesna i ponadczasowa. Na elewacjach zaplanowano szarości i biel. Lekkość budynkowi zlokalizowanemu w pierwszej linii zapewnią obłości i szklane balustrady balkonów.Pomiędzy budynkamiPosadowienie osiedla na skarpie pozwoliło ciekawie zaaranżować teren wewnętrzny. Architekci krajobrazu przewidzieli różnorodną zieleń oraz małą architekturę. Będą drzewa, trawy, byliny i pnącza. Gabiony z siedziskami staną wokół placu zabaw, na którym zaplanowaliśmy ekologiczne, drewniane zabawki i urządzenia dla dzieci w różnym wieku. Całość będzie iluminowana oświetleniem parkowym.

Inwestycja Słowackiego 77 znajduje się we Wrzeszczu, ul. Słowackiego 77 (5.4 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez dewelopera Budimex Nieruchomości Sp. z o.o..

Inwestycja Słowackiego 77 jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 73 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Słowackiego 77 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 38 do 86 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 73 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne: w hali garażowej.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rezerwat przyrody.

Lokalizacja inwestycji Słowackiego 77

Gdańsk Wrzeszcz to dzielnica o powierzchni 10 km kw położona pomiędzy Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym, dzielnicą Aniołki, Zaspa i Letnica. Mieszka tu 50 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecina droga wojewódzka E472, linia kolejowa przy której mieści się stacja Gdańsk Wrzeszcz, która jest ważnym węzłem komunikacyjnym miasta i biegnąca do niej równolegle Aleja Zwycięstwa. Na terenie Wrzeszcza odpocząć można w Parku Jaśkowej Doliny i Parku Akademickim. Największą uczelnią w okolicy jest Politechnika Gdańska a najciekawsze zabytki to Cerkiew Prawosławna pw. Św. Mikołaja, Browar we Wrzeszczu czy Westerplatte, oddalone od granic Wrzeszcza o ok. 100 metrów. Gdański Wrzeszcz ma dobry dostęp do rzeki Martwa Wisła (ok. 100 metrów) a także Morza Bałtyckiego (500 m.). Największe galerie handlowe Wrzeszcza to CH Manhattan i Galeria Bałtycka, w których łącznie znajduje się ponad 200 sklepów.

Komunikacja

Gdańsk Wrzeszcz to jedna z trzech największych stacji miasta, z której odjeżdżają zarówno lokalne, jak i ogólnopolskie pociągi. Jeździ tędy też 8 linii tramwajowych i 12 autobusów. Komunikację samochodową ułatwia droga wojewódzka E472 biegnąca z zachodu na wschód Wrzeszcza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Słowackiego 77 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Słowackiego 77 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Srebrniki.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Słowackiego 77 znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 27 w odległości 340 m, "Beauty-Art" Szkoa Wizażu i Stylizacji w odległości 340 m, Liceum Ogólnokształcące XXV w Gdańsku w odległości 380 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Słowackiego 77 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Poradnia Profilaktyki i Terapii Uzależnień w odległości 390 m, Wojewódzki Szpital Psychiatryczny im. Tadeusza Bilikiewicza w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Słowackiego 77 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 370 m znajduje się Piekarnia, w odległości 410 m znajduje się Supermarket, w odległości 450 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Data publikacji: 13.02.2020

Data aktualizacji: 21.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie