Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Garnizon

Ta oferta bierze udział w konkursie

Apartamenty na sprzedaż ul. Leśmiana, Hemara, oferowane bezpośrednio przez

Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.

Gdańsk, Wrzeszcz, ul. Leśmiana, Hemara

Ceny od: 18 183 zł/m2
GarnizonGarnizon

15 zdjęć

Garnizon
Garnizon
Garnizon
Garnizon
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

1 kw. 2025

Powierzchnie

41 - 52/m2

Przedział pokoi

1 - 2

Kondygnacje

1 - 7

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Gdańsk Zaspa - 650 m

Przystanek Tramwajowy - 353 m

Przystanek Autobusowy - 279 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

52 placówki medyczne, 34 placówki edukacyjne, 98 kawiarni i restauracji, 89 sklepów, 45 obiektów sportowych, 44 place zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • 8 parków w okolicy
 • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 260 apartamentów

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

PRESTIŻ Przestrzeń, na której rozwija się Garnizon projektowana jest z poszanowaniem historii terenu, na którym się mieści. Elewacje budynków oraz reprezentacyjne części wspólne, wypełnione specjalnie zaprojektowanymi dla kompleksu elementami małej architektury i detalami, nawiązują do bogatej historii zabudowań huzarskich z końca XIX wieku. Zabytkowe budynki byłego Garnizonu swoiście łączą historyczną przeszłość z nowoczesną teraźniejszością. KAMERALNE SĄSIEDZTWO Garnizon położony jest na terenie górnego Wrzeszcza i sąsiaduje z Oliwą oraz Strzyżą. W jego bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się niska, willowa zabudowa oraz kasztanowy starodrzew. Wszystko to sprawia, że jego mieszkańcy mają poczucie zamieszkiwania w otoczeniu harmonii, wygody i niepowtarzalnej atmosfery. CENTRALNA LOKALIZACJA Centralne położenie Garnizonu względem Gdańska, Gdyni i Sopotu, wyróżnia go spośród inwestycji realizowanych w Trójmieście. W zaledwie 10 minut można dojechać stąd do Sopotu, zaś w 15 do Gdyni. Bliskość i mnogość środków komunikacji oraz rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa to cechy charakterystyczne dla Garnizonu. ZMYŚLĄ O MIESZKAŃCACH W Garnizonie harmonijnie splatają się funkcje mieszkaniowa, biurowa, usługowa i rozrywkowa. To miejsce stanowi zupełnie nową, wielofunkcyjną tkankę miejską zaprojektowaną całkowicie z myślą o mieszkańcach. Na jego terenie znajdują się nie tylko apartamenty, ale także powierzchnie biurowe, restauracje i przytulne kawiarnie.

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka, morze

Typ nieruchomości:

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:

aktualnie dostępnych jest 17 apartamentów w tym

Powierzchnie apartamentów:

od 41 do 52 m²

Liczba pokoi:

dostępne są apartamenty 1, 2-pokojowe

Ceny apartamentów:

 • kształtują się w zakresie od 765 926 do 976 563 zł
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 18 183 do 20 435 zł

Opis płatności:

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Garnizon znajdują się 3 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem

Opis inwestycji

Szanowni Klienci,

Aktualnie przygotowujemy nową ofertę apartamentów i loftów w Garnizonie przy ul. Leśmiana/Hemara.

Zainteresowanych prosimy o pozostawienie swojego adresu e-mail i numeru telefonu, co pozwoli nam poinformować Państwa w pierwszej kolejności o wprowadzeniu nowej oferty do sprzedaży.

Kompleks apartamentowy znajduje się w samym sercu trójmiejskiej metropolii.

To miejsce unikatowe, które tworzy zupełnie nową tkankę miejską i w którym harmonijnie współgrają funkcje mieszkaniowa, biurowa, usługowa i rozrywkowa. Tu przeszłość łączy się z przyszłością, a historia z nowoczesnością.

Garnizon to przyjazna i bezpieczna przestrzeń, zaplanowana z myślą o potrzebach mieszkańców. Apartamentowa zabudowa, izolowana od zgiełku miasta pasami kompleksów biurowych, z ograniczonym ruchem samochodowym oraz sąsiedztwo kameralnej dzielnicy Strzyża, dają poczucie zamieszkiwania w enklawie spokoju, bezpieczeństwa i wygody.

Awangardowa, odważna architektura i funkcjonalna przestrzeń Garnizonu projektowana jest z poszanowaniem historii terenu, na którym się znajduje. Pieczołowicie odrestaurowanym budynkom stanowiącym dziedzictwo kultury towarzyszą oryginalne formy zieleni, elementy małej architektury, rzeźby i oświetlenie zaprojektowane wyłącznie na potrzeby Garnizonu.

Rozbudowane zaplecze handlowo-usługowe, mnogość środków komunikacji i bliskość miejsc związanych z kulturą i nauką sprawia, że jest to najbardziej atrakcyjne miejsce do zamieszkania na terenie Trójmiasta.

Więcej informacji o inwestycji na stronie www.garnizon.pl

Inwestycja Garnizon znajduje się we Wrzeszczu, ul. Leśmiana, Hemara (5 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 260 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Garnizon w sprzedaży jest 17 nowych apartamentów o powierzchni od 41 do 52 metrów kwadratowych , w cenie od 18 183 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Grupa Inwestycyjna Hossa S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Gdańsk Wrzeszcz to dzielnica o powierzchni 10 km kw położona pomiędzy Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym, dzielnicą Aniołki, Zaspa i Letnica. Mieszka tu 50 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecina droga wojewódzka E472, linia kolejowa przy której mieści się stacja Gdańsk Wrzeszcz, która jest ważnym węzłem komunikacyjnym miasta i biegnąca do niej równolegle Aleja Zwycięstwa. Na terenie Wrzeszcza odpocząć można w Parku Jaśkowej Doliny i Parku Akademickim. Największą uczelnią w okolicy jest Politechnika Gdańska a najciekawsze zabytki to Cerkiew Prawosławna pw. Św. Mikołaja, Browar we Wrzeszczu czy Westerplatte, oddalone od granic Wrzeszcza o ok. 100 metrów. Gdański Wrzeszcz ma dobry dostęp do rzeki Martwa Wisła (ok. 100 metrów) a także Morza Bałtyckiego (500 m.). Największe galerie handlowe Wrzeszcza to CH Manhattan i Galeria Bałtycka, w których łącznie znajduje się ponad 200 sklepów.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Garnizon?

Gdańsk Wrzeszcz to jedna z trzech największych stacji miasta, z której odjeżdżają zarówno lokalne, jak i ogólnopolskie pociągi. Jeździ tędy też 8 linii tramwajowych i 12 autobusów. Komunikację samochodową ułatwia droga wojewódzka E472 biegnąca z zachodu na wschód Wrzeszcza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Garnizon mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 650 metrów od inwestycji Garnizon znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdańsk Zaspa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Garnizon znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Garnizon znajdują się 34 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Żyrafa w odległości 46 m, Szkoła Podstawowa nr 39 w odległości 359 m, szkoła w odległości 367 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Garnizon jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Stomatologia dziecięca Wiewiór K w odległości 45 m, Nord Clinic w odległości 52 m, Sanodental w odległości 64 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Garnizon składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 55 m znajduje się Delikatesy Misiek, w odległości 59 m znajduje się Manufaktura mojej mamy, w odległości 59 m znajduje się Bulwa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Garnizon w odległości 136 m znajduje się Murall, w odległości 253 m znajduje się Klub Badmintona Garnizon, w odległości 406 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 06.05.2024
Grupa Inwestycyjna Hossa S.A. logo

Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.

Wojciech Łazarski

OPIEKUN INWESTYCJI

Adres biura sprzedaży:

ul. C.K. Norwida 1, (parter budynku Gato) Garnizon 80-280 Gdańsk

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 18:30
 • Wtorek: 09:00 - 18:30
 • Środa: 09:00 - 18:30
 • Czwartek: 09:00 - 18:30
 • Piątek: 09:00 - 18:30
 • Sobota: 09:00 - 14:00

Zachęcamy Państwa do kontaktu drogą mailową oraz telefoniczną. Osobiste odwiedziny w Centrach Nieruchomości są możliwe po uprzednim umówieniu się.

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023