Osiedle Jarzębinowe na ostatniej prostej

Echo Investment S.A.

Data publikacji: 06.04.2020, Data aktualizacji: 06.04.2020

Średnia ocen 3/5 na podstawie 9 głosów

Osiedle Jarzębinowe na ostatniej prostej
Echo Investment powiększa ofertę o ponad 100 mieszkań w ostatnim etapie osiedla Jarzębinowego. Po zakończeniu jego budowy ten łódzki kompleks mieszkaniowy będzie już w pełni zrealizowanym i oddanym mieszkańcom fragmentem miasta.

Osiedle Jarzębinowe zlokalizowane jest na Bałutach, w części dzielnicy szczególnie cenionej ze względu na ciszę, niską zabudowę oraz otaczającą ją zieleń. Okolice ul. Okopowej i Górniczej, dzięki gęstej sieci transportu publicznego są bardzo dobrze skomunikowane z centrum oraz innymi dzielnicami Łodzi. To wymarzone miejsce dla osób ceniących sobie spokój i komfort. Teraz deweloper rozpoczął przedsprzedaż VIII i ostatniego etapu tego projektu.

Atrakcyjna lokalizacja, mieszkania dopasowane do potrzeb klientów, starannie dobrana zieleń i zaufanie do marki Echo Investment, to połączenie, które już od ponad 8 lat przekonuje łodzian do tego, by zamieszkali na osiedlu Jarzębinowym. Gdy rozpoczynaliśmy budowę tego projektu w 2012 r., pierwsi lokatorzy docenili nasze podejście do planowania przestrzeni i rozmieszczenia budynków w znacznej odległości od siebie, co gwarantuje swobodę i prywatność. Cieszę się, że cechy te zostały utrzymane i osiedle Jarzębinowe wciąż pozostaje spokojną oazą – mówi Dawid Wrona, dyrektor sprzedaży mieszkań w Echo Investment.

Ostatni budynek osiedla usytuowany będzie od strony ul. Górniczej, zaraz przy parku im. Szarych Szeregów. Poza wszechobecną zielenią, w okolicy znajdziemy wiele obiektów użyteczności publicznej oraz rozbudowaną sieć szkół i przedszkoli. Bliskie położenie terenów rekreacyjnych stanowi prawdziwą gratkę dla miłośników zarówno spokojnego, jak i aktywnego wypoczynku. Osiedle już teraz wyposażone jest w wiele udogodnień dla naszch mieszkańców: stojaki i wieszaki rowerowe, ładowarki samochodów elektrycznych czy prywatny punkt odbioru przesyłek. Jak zawsze deweloper dba również o najmłodszych, dla których powstała strefa rekreacyjna z placem zabaw.

Planowany termin zakończenia budowy to IV kwartał 2021 roku. Całe osiedle Jarzębinowe obejmuje ponad 800 mieszkań, z czego 101 znajdzie się w jego VIII etapie.

 

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  Regionalne

  Rynek nieruchomości

  Wiadomości

  Wnętrza

  Inne

  Udostępnij
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: