Sierakowskiego 73

Mieszkania już gotowe do odbioru!

Mieszkania na sprzedaż ul. Sierakowskiego, oferowane bezpośrednio przez

Maxbud Development

Łódź, Bałuty, Bałuty-Centrum, ul. Sierakowskiego 73

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 152 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Sierakowskiego 73

3 zdjęcia

Sierakowskiego 73
Sierakowskiego 73
Sierakowskiego 73

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • rowerownia
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 6 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 268 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (3): zakup nieobowiązkowy, powierzchnia od 3,11 mkw., cena 6000 zł/mkw

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (8 miejsc) : miejsce w hali garażowej podziemnej - 47 000 zł ; garaż indywidualny powierzchnia od 14,8 do 16,8 mkw - cena od 55 000 zł do 65 000 zł

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Nasza najnowsza inwestycja przy ulicy Sierakowskiego 73 jest zaplanowana z myślą o tych, którzy szukają mieszkań w kameralnym i nowoczesnym budynku. Lokalizację budynku wybraliśmy bardzo starannie myśląc o tych, którzy cenią sobie zarówno bliskość centrum miasta, jak i możliwość odpoczynku w cichej, zielonej okolicy. Bezpośrednie sąsiedztwo Parku przy Hipotecznej, Parku Julianowskiego, liczne placówki edukacyjne i medyczne, oraz rozbudowana infrastruktura usługowa, zapewnią komfort i wygodę mieszkania. Doskonałą komunikację z każdą częścią miasta gwarantują przebiegające nieopodal główne arterie miasta - al. Włókniarzy, ul. Zgierska, oraz ul. Limanowskiego.

Obiekt składa się z 5 kondygnacji. Nasi Klienci znajdą tu wygodne 2 i 3 pokojowe mieszkania o powierzchni od 42 do 63 m2, do każdego z mieszkań przylega balkon. W parterze budynku znajduje się lokal usługowy oraz garaże. Na poziomie –1 zaprojektowaliśmy halę garażową podziemną oraz komórki lokatorskie. Budowa inwestycji rusza 05/2021, a jej zakończenie planowane jest na 3 kwartał 2022.

Budynek został oddany do użytkowania, mieszkania są gotowe do odbioru.

Inwestycja Sierakowskiego 73 znajduje się na Bałutach-Centrum, ul. Sierakowskiego 73 (4.3 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Maxbud Development.

Inwestycja Sierakowskiego 73 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Sierakowskiego 73 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Maxbud Development przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (8 miejsc)

W inwestycji znajdują się 3 komórki lokatorskie zakup nieobowiązkowy, powierzchnia od 3,11 mkw., cena 6000 zł/mkw.

Lokalizacja inwestycji

Rozciągające się w północnej części miasta Bałuty to największa dzielnica Łodzi, na którą składa się 8 osiedli. Ich łączna powierzchnia liczy sobie 79km2, a zamieszkuje ją ponad 203 tysiące osób. Część dzielnicy od początku miała charakter typowo mieszkalny i była przeznaczona dla pracowników łódzkich fabryk. Obok szarych blokowisk i licznych kamienic budowane są dziś nowe osiedla domów jednorodzinnych. Wciąż jednak widać pozostałości zabudowań przemysłowych. Niektóre z nich, tak jak Manufaktura, odzyskują dawną świetność i po gruntownej rewitalizacji stają się cenionymi nieruchomościami handlowymi lub biurowymi. Mimo to Bałuty są najbardziej zieloną częścią miasta, a znajdujący się na ich terenie las Łagiewnicki jest największym w kraju obszarem leśnym leżącym w granicach miasta. Przez Bałuty biegną 3 drogi krajowe, w tym droga E75 będąca częścią międzynarodowego szlaku z Helsinek do Aten. Z Bałut do centrum miasta prowadzą linie autobusowe i tramwajowe odbywające regularne kursy dzienne i nocne.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Sierakowskiego 73?

Bałuty to dzielnica, do której kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu jest ona bardzo dobrze połączona z centrum miasta oraz pozostałymi częściami Łodzi.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Sierakowskiego 73 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2230 metrów od inwestycji Sierakowskiego 73 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Żabieniec.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Sierakowskiego 73 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Sierakowskiego 73 znajduje się 41 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 65 w odległości 10 m, szkoła w odległości 60 m, szkoła w odległości 60 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Sierakowskiego 73 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: MCM Bałuty. Przychodnia Zdrowia Sierakowskiego w odległości 130 m, Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. dr. Władysława Biegańskiego w odległości 340 m, Przychodnia Specjalistyczna w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Sierakowskiego 73 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się Żabka, w odległości 70 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 90 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Sierakowskiego 73 w odległości 10 m znajduje się boisko / kort, w odległości 180 m znajduje się Orlik, w odległości 180 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 14.07.2021
Data aktualizacji: 11.10.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: