+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

PROMOCJE

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Bałuty, Bałuty-Doły

155 ofert w 5 inwestycjach

PROMOCJE
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Apartamenty Prestige
  4 kw. 2023
  Apartamenty Prestige to unikalne miejsce, zlokalizowane w samym centrum Łodzi, w otoczeniu najważniejszych punktów na mapie. Miejsce stworzone dla osób, które pragną korzystać z uroków dużego miasta. Idealnie skomunikowana lokalizacja, umożliwia przemieszczanie się bez wsiadania do samochodu. Dookoła znajdziesz elektryczne skutery, hulajnogi, rowery miejskie i auta na minuty. W pobliżu wydziały

  Apartamenty Prestige

  od 8 219 zł/m2
  ul. Pomorska , Katedralna, Śródmieście, Łódź(2.2 km od centrum)
  Tree Development Group Sp. z o.o.
 • ATAL Aura
  4 kw. 2023
  Aura będzie Ci sprzyjać Kameralne osiedle niedaleko centrum miasta ATAL Aura to niewielkie osiedle, które powstanie w otoczeniu terenów zielonych i zabudowy jednorodzinnej, a jednocześnie blisko centrum Łodzi oraz ośrodków akademickich i biznesowych. To idealna propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie spokój, komfort i bezpieczeństwo, jak również wygodny dostęp do biznesowej, edukacyjnej i

  ATAL Aura

  od 7 468 zł/m2
  ul. Telefoniczna 21 , Śródmieście-Wschód, Śródmieście, Łódź(3.8 km od centrum)
  ATAL S.A.
 • Apartamenty Prestige etap 2
  4 kw. 2025
  Jesteś w sercu miasta Apartamenty Prestige to unikalne miejsce, zlokalizowane w samym centrum Łodzi, w otoczeniu najważniejszych punktów na mapie. Miejsce stworzone dla osób, które pragną korzystać z uroków dużego miasta. Wszędzie blisko Miejsce stworzone dla osób, które pragną korzystać z uroków centrum miasta. Idealnie skomunikowane, umożliwia przemieszczanie się bez wsiadania do samochodu.

  Apartamenty Prestige etap 2

  ul. Pomorska 45/47 , Katedralna, Śródmieście, Łódź(2.2 km od centrum)
  Tree Development Group Sp. z o.o.
 • Słoneczne Tarasy
  gotowe
  Ogrody na dachu całego budynku Zabudowa piramidalna pozwalająca na doświetlenie każdej z kondygnacji Wysoki standard części wspólnych Zadbaliśmy o jakość budynku, jego architekturę oraz komfort mieszkania Na 100 lokali mieszkalnych przypadnie 122 miejsca

  Słoneczne Tarasy

  ul. Kilińskiego Jana 12 , Katedralna, Śródmieście, Łódź(2 km od centrum)
  Revisit Home
 • Helenów Park
  1 kw. 2024
  Helenów Park to nowa inwestycja mieszkaniowa powstająca na osiedlu Helenów w dzielnicy Łódź Bałuty, tuż obok malowniczego Parku Helenów – miejsca spotkań i wypoczynku osób aktywnych. Znakomite położenie inwestycji w bezpośrednim pobliżu centrum Łodzi oraz urokliwe sąsiedztwo zabytkowego parku stwarzają idealne warunki do życia w mieście. Kawalerka, wygodne mieszkanie dla rodziny, a może

  Helenów Park

  ul. Źródłowa 9 , Bałuty-Doły, Bałuty, Łódź(2.9 km od centrum)
  JHM DEVELOPMENT S.A.

Mieszkania na sprzedaż Łódź Bałuty-Doły – ogłoszenia z rynku pierwotnego

Bałuty to jedna z najbardziej charakterystycznych dzielnic Łodzi, która obecnie przeżywa swojego rodzaju renesans. Obszar stopniowo zmienia swój charakter, a w wielu jego częściach powstają nowe mieszkania na sprzedaż. Łódź Bałuty-Doły to obecnie jedna z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji do zamieszkania, a oferta na rynku pierwotnym jest dość szeroka. Dowiedz się więcej o zlokalizowanych tu inwestycjach i znajdź idealne mieszkanie dla siebie.

Bałuty-Doły – atrakcyjne miejsce do zamieszkania w Łodzi

Bałuty zajmują całą północną część Łodzi, a osiedle Bałuty-Doły znajduje się w jej południowej części. Obejmuje wschodnią część Starego Miasta oraz osiedla Marysin-Doły, Doły i Helenów. Charakteryzuje się bardzo atrakcyjną lokalizacją wobec centrum miasta i jego najważniejszych punktów. Mieszkańcy mają dostęp do wielu potrzebnych usług – handlu, opieki zdrowotnej, oświaty, sportu i rekreacji. Na osiedlu znajdują się też ogródki działkowe i zabytkowy cmentarz żydowski. Kupując mieszkanie usytuowane na Bałutach-Dołach można też liczyć na bardzo dobre skomunikowanie z resztą miasta. Ul. Wojska Polskiego to jedna z głównych arterii, która krzyżuje się na terenie osiedla z ul. Grzegorza Palki. Tworzą one tzw. skrzyżowanie Doły, które stanowi też ważny węzeł komunikacji miejskiej oraz węzeł przesiadkowy między komunikacją międzymiastową a miejską.

Mieszkania Łódź Bałuty-Doły – charakterystyka rynku nieruchomości

Doły to przede wszystkim dzielnica mieszkaniowa ze zrównoważoną liczbą ofert z rynku wtórnego i pierwotnego. W starszej części osiedla dominują budynki mające 4 piętra. Ten trend starają się kontynuować również inwestycje, w których powstają nowe mieszkania. Łódź Bałuty-Doły to zatem lokalizacja oferująca kameralne sąsiedztwo.

Wśród dostępnych ogłoszeń z rynku pierwotnego można znaleźć przede wszystkim starannie zaprojektowane, w pełni rozkładowe i funkcjonalne lokale. Najchętniej wybierane są mieszkania 2-pokojowe lub 3-pokojowe, dlatego ich dostępność jest największa. Można tu jednak również znaleźć przestronne lokale mające 4 pokoje lub więcej i nawet ponad 100 m2. W nowoczesnych budynkach do standardu należą takie elementy jak windy, miejsca parkingowe w garażach podziemnych, komórki lokatorskie, a także balkony, loggie lub tarasy. Mieszkania usytuowane na parterze często mają natomiast do dyspozycji prywatne ogródki.

Mieszkania na sprzedaż Łódź Bałuty-Doły – ceny na rynku pierwotnym

Mieszkania w dzielnicy Doły cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Odzwierciedlają to ceny na rynku nieruchomości. Ile trzeba zapłacić za nowe mieszkanie? Łódź Bałuty-Doły to okolica, której ceny można uznać za średnie w porównaniu z innymi lokalizacjami w mieście. Oczywiście w przypadku rynku pierwotnego wiele zależy od standardu całej nieruchomości i cech wybranego lokalu. Najdroższe w przeliczeniu na 1 m2 są mieszkania na sprzedaż w kameralnych, niskich blokach i w budynkach o podwyższonym standardzie. Cenę podnoszą też duży balkon, taras lub ogródek, a także atrakcyjny widok z okna czy wykończenie "pod klucz". Większość  mieszkań dostępnych jest jednak w stanie deweloperskim.

Szukasz atrakcyjnego mieszkania? Łódź Bałuty-Doły może być świetną lokalizacją na zakup z rynku pierwotnego. W lokalizacji dostępne są mieszkania o pow. od zaledwie 30 do nawet ponad 100 m2. Na stronie RynekPierwotny.pl zawsze znajdziesz natomiast najciekawsze aktualne oferty.

 

Nowe mieszkania na sprzedaż na Bałutach-Dołach

Na Bałutach-Dołach dostępnych jest 160 ofert nowych mieszkań znajdujących się w 5 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy na Bałutach-Dołach mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 28 do 132 m², w tym:

 • kawalerki - 33 lokale
 • mieszkania 2-pokojowe - 43 lokale
 • mieszkania 3-pokojowe - 36 lokali
 • mieszkania 4-pokojowe - 38 lokali
 • mieszkania 5-pokojowe i więcej - 5 lokali

Ile kosztuje nowe mieszkanie na Bałutach-Dołach?

Najtańsze nowe mieszkanie na Bałutach-Dołach dostępne w sprzedaży kosztuje 260 015 zł. Aktualnie średnia cena za m2 mieszkania na Bałutach-Dołach wynosi 0.

Aktualnie na rynku pierwotnym na Bałutach-Dołach nie obowiązują oferty specjalne na mieszkania.

Bałuty-Doły - mieszkania gotowe do odbioru

Obecnie deweloperzy na Bałutach-Dołach oddali do użytku 31 lokali mieszkalnych. 40 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do 3 miesięcy. 50 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do 6 miesięcy. 139 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do roku.

Oferty dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań na Bałutach-Dołach, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • mieszkania na parterze - 40 lokali
 • mieszkania na parterze z ogródkiem - 13 lokali
 • mieszkania na niskich piętrach - 108 lokali
 • mieszkania na wysokich piętrach - 12 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach - 12 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 0 lokali

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów na Bałutach-Dołach i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: