Inspiro

Mieszkania na sprzedaż ul. Urzednicza, oferowane bezpośrednio przez

Orion Development

Łódź, Bałuty, Bałuty-Centrum, ul. Urzednicza 16

Ceny od: 6 900 zł/m2
Inspiro

1 zdjęcie

Termin oddania

4 kw. 2023

Powierzchnie

49 - 60/m2

Przedział pokoi

2 - 3

Kondygnacje

7

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Łódź Żabieniec - 2560 m

Przystanek Tramwajowy - 180 m

Przystanek Autobusowy - 510 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

18 placówek medycznych, 62 placówki edukacyjne, 35 kawiarni i restauracji, 62 sklepy, 42 obiekty sportowe, 40 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 4 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 30 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (21 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne (9 miejsc)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 20 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 49 do 60 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe

Ceny mieszkań:

  • kształtują się w zakresie od 400 407 do 523 281 zł
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 900 do 9 630 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

NSPIRO to kameralna inwestycja zlokalizowana w Łodzi, w nieustannie zmieniającej się dzielnicy Bałuty, przy ulicy Urzędniczej 16. W bliskim sąsiedztwie inwestycji mieści się dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa oraz społeczna m.in. szpital wielospecjalistyczny Medeor, okulista, stomatolog, apteka, biblioteka miejska, bank, Rynek Bałucki, punkty gastronomiczne, park im. Andrzeja Struga, plac zabaw, a także liczne sklepy oraz placówki oświatowe. Położenie inwestycji umożliwia dogodny dojazd do centrum miasta zarówno własnym środkiem transportu jak i komunikacją miejską (w odległości ok. 200 metrów od inwestycji znajduje się przystanek tramwajowy). Jedno z największych centrów handlowo-usługowo-rozrywkowych w Łodzi – Manufaktura, mieści się w odległości ok. 1.3 km (niecałe 10 minut tramwajem, 5 minut samochodem).

INSPIRO to nowoczesny, jednobryłowy budynek, zaprojektowany na rzucie prostokąta. Składa się z 7 kondygnacji naziemnych oraz z 1 kondygnacji podziemnej. Na 6 piętrach budynku zaprojektowano 30 przestronnych i wyjątkowo funkcjonalnych 2-4 pokojowych mieszkań, od 49 m2 do 60 m2. W kondygnacji podziemnej oraz na parterze budynku mieści się 30 miejsc parkingowych oraz 6 komórek lokatorskich. Dla wygody mieszkańców budynek zostanie wyposażony w cichobieżną windę obsługującą każde piętro budynku. Wjazd na nieruchomość zaprojektowano od strony ulicy Urzędniczej.

Dach budynku będzie wyjątkowy i z pewnością sprawi, że INSPIRO wyróżni się spośród innych inwestycji mieszkaniowych na terenie Łodzi. Pokrycie zostanie wykonane w technologii zielonego dachu. Oznacza to, iż dach zostanie obsadzony zielenią ekstensywną, co niewątpliwie przełoży się na wiele korzyści zarówno dla mieszkańców jak i bliskiego otoczenia inwestycji. Podmiotem uprawnionym do realizacji i sprzedaży inwestycji INSPIRO przy Urzędniczej 16 w Łodzi jest URZĘDNICZA SP. Z O.O.

Inwestycja Inspiro znajduje się na Bałutach-Centrum, ul. Urzednicza 16 (3.5 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez Orion Development.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 30 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Inspiro w sprzedaży jest 20 nowych mieszkań o powierzchni od 49 do 60 metrów kwadratowych , w cenie od 6 900 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Orion Development przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (21 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne (9 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Rozciągające się w północnej części miasta Bałuty to największa dzielnica Łodzi, na którą składa się 8 osiedli. Ich łączna powierzchnia liczy sobie 79km2, a zamieszkuje ją ponad 203 tysiące osób. Część dzielnicy od początku miała charakter typowo mieszkalny i była przeznaczona dla pracowników łódzkich fabryk. Obok szarych blokowisk i licznych kamienic budowane są dziś nowe osiedla domów jednorodzinnych. Wciąż jednak widać pozostałości zabudowań przemysłowych. Niektóre z nich, tak jak Manufaktura, odzyskują dawną świetność i po gruntownej rewitalizacji stają się cenionymi nieruchomościami handlowymi lub biurowymi. Mimo to Bałuty są najbardziej zieloną częścią miasta, a znajdujący się na ich terenie las Łagiewnicki jest największym w kraju obszarem leśnym leżącym w granicach miasta. Przez Bałuty biegną 3 drogi krajowe, w tym droga E75 będąca częścią międzynarodowego szlaku z Helsinek do Aten. Z Bałut do centrum miasta prowadzą linie autobusowe i tramwajowe odbywające regularne kursy dzienne i nocne.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Inspiro?

Bałuty to dzielnica, do której kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu jest ona bardzo dobrze połączona z centrum miasta oraz pozostałymi częściami Łodzi.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Inspiro mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2560 metrów od inwestycji Inspiro znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Żabieniec.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Inspiro znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Inspiro znajdują się 62 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 24 im. Hanki Sawickiej w odległości 170 m, szkoła w odległości 180 m, Przedszkole Miejskie nr 44 w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Inspiro jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centra Medyczne Medyceusz w odległości 120 m, Medeor Plus w odległości 260 m, MCM Bałuty. Przychodnia Zdrowia Snycerska w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Inspiro składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Żabka, w odległości 200 m znajduje się Żabka, w odległości 220 m znajduje się Jaś i Małgosia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Inspiro w odległości 170 m znajduje się boisko / kort, w odległości 230 m znajduje się boisko / kort, w odległości 320 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 29.09.2022
Data aktualizacji: 21.11.2023
Orion Development logo

Orion Development

Adres biura sprzedaży:

Al. Kościuszki 32 lok.2 90-419 Łódź

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: