Słoneczna Marki

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Słoneczna, oferowane bezpośrednio przez Tryboń PPI

wołomiński, Marki, ul. Słoneczna 3C

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 68 ofert w najbliższej okolicy!

Słoneczna Marki

3 zdjęcia

Słoneczna Marki
Słoneczna Marki
Słoneczna Marki

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Makówko etap II
  od: 5 199 zł/m2

  Osiedle Makówko etap II

  Sparrow

  Mieszkanie Marki, wołomiński
  ul. Okólna
  0.7 km od Warszawy
  • Oddanie: 2 kw. 2022
  • Metraż: 52-96 m2
  • Mieszkań: 18
  • Pokoje: 2-5
 • Osiedle Makówko
  od: 4 680 zł/m2

  Osiedle Makówko

  Sparrow

  Mieszkanie Marki, wołomiński
  ul. Okólna 47C
  0.7 km od Warszawy
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 94 m2
  • Mieszkań: 4
  • Pokoje: 5
 • Osiedle Metropolia

  Osiedle Metropolia

  UMS Investment

  Mieszkanie Marki, wołomiński
  ul. Wesoła 85
  2.6 km od Warszawy
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 57-83 m2
  • Mieszkań: 22
  • Pokoje: 3-4

Opis Inwestycji

Słoneczna Marki to nasza prestiżowa inwestycja powstająca pomiędzy ulicami Słoneczną i Promienną w Markach, będąca połączeniem dogodnej lokalizacji oraz nowoczesnej architektury. W skład inwestycji wchodzi nowoczesny, wielorodzinny budynek, ze 152 mieszkaniami o wysokim standardzie wykończenia. Niezwykle starannie przemyślana przestrzeń każdego z mieszkań zapewnia właściwą ergonomię i komfort podczas codziennego użytkowania. Dzięki zróżnicowanej wielkości powierzchni mieszkań - od 50 m² do 76 m² - zarówno rodziny z dziećmi, pary jak i single znajdą tutaj coś dla siebie!

W zależności od lokalizacji, mieszkania posiadają przepiękne, zielone ogródki, balkony lub loggie, oraz tarasy. W budynku zainstalowane są szybkobieżne windy, a do dyspozycji mieszkańców zostaną oddane komórki lokatorskie, boksy garażowe, podziemne garaże i nadziemne miejsca parkingowe dla gości. Dostępne są również miejsca postojowe przystosowane dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, wszystkie drzwi mają szerokość nie mniejszą niż 90 cm, a na przeszkodzie nie stoją żadne schody. Części wspólne budynku zaprojektowano tak, by zapewnić maksymalny komfort z ich korzystania. Niewątpliwie ważna jest także część relaksacyjna dla wszystkich mieszkańców. Efektowny zielony dach garażu z tarasem widokowym oraz dziedziniec z oczkiem wodnym i ławkami będzie doskonałym miejscem do umacniania sąsiedzkich relacji, a bezpieczne urządzenia do ćwiczeń na zewnątrz zapewnią rozrywkę i dostarczą wielu radości najmłodszym, ale i też i starszym mieszkańcom.

Inwestycja Słoneczna Marki znajduje się w Markach, ul. Słoneczna 3C (1.3 km od Warszawy), została zrealizowana przez Tryboń PPI.

Inwestycja Słoneczna Marki została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 152 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Słoneczna Marki nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Tryboń PPI przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (42 miejsca)
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajduje się 1 komórka lokatorska.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 152 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (1)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (42 miejsca).
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda, rowerownia, inteligentny dom, videodomofon, własna kotłownia, wózkarnia, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka, rezerwat przyrody

Lokalizacja inwestycji

W najbliższej okolicy powstającego budynku znajduje się wszystko czego potrzeba w codziennym życiu. W odległości zaledwie kilkunastu metrów są 2 piekarnie z firmowymi sklepami i świeżym pieczywem, sklep spożywczy, ośrodek zdrowia, apteka, marecki ośrodek kultury, biblioteka publiczna, urząd miasta, kościół, komisariat policji, targowisko miejskie, oraz liczne placówki usługowe, bankowe. W niedalekiej odległości są też większe sklepy i supermarkety, w tym kompleks M1 (zaledwie kilka min. jazdy samochodem od inwestycji). Znajdziecie tu również sporo placówek edukacyjnych, w tym kilkadziesiąt przedszkoli (z czego 4 gminne), 7 szkół podstawowych (5 gminnych, w tym 1 szkoła specjalna i 2 prywatne), 2 licea ogólnokształcące (1 gminne, 1 prywatne). Od początku roku szkolnego 2019/2020 została otwarta nowa szkoła podstawowa dla 1200 dzieci zlokalizowana na terenie Mareckiego Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego (MCER) przy ulicy Wspólnej. Centrum zapewni nie tylko edukację i rozwój Waszym pociechom, ale też odpoczynek i relaks dla całej rodziny. W bliskiej odległości są także tereny rekreacyjne: miasto otaczają malownicze tereny zielone min. Puszcza Słupecka, czy rezerwat leśny ,,Horowe Bagno”. Na szczególną uwagę zasługuje też park Braci Briggs z klimatycznymi ławeczkami do siedzenia i elementami do zabaw dla dzieci, oraz usytuowane w pobliżu podwórkiem talentów Nivea dla najmłodszych szczegóły akcji. Marki mogą pochwalić się też Jeziorem Czarnym, Kruczek – jest to płytkie jezioro borowinowe, blisko granicy z Zielonką o powierzchni prawie 3 ha. Przy wschodnim krańcu jeziora przebiega trasa drogi wojewódzkiej nr 631. Przez Marki przepływają również 2 rzeki: Długa (Kanał Markowski) oraz rzeka Czarna, uchodzące do Kanału Żerańskiego. Kolejną zaletą lokalizacji jest doskonała komunikacja, do centrum Warszawy dotrzecie w 30 minut. W odległości ok. 150 m od budynku znajduje się przystanek ZTM, z którego w ok. 10 minut można dotrzeć do Metra Trocka, ok. 15 min. do Dworca Wileńskiego, skąd podróż można kontynuować również metrem, tramwajem czy autobusem w dowolne miejsce Warszawy. W przypadku podróży samochodem, w zaledwie ok. 4 minuty można dotrzeć do trasy szybkiego ruchu S8, która w ekspresowym tempie doprowadzi do okolicznych centrów handlowych, a także na Mazury i Podlasie.

Marki to miasto usytuowane w powiecie wołomińskim, na północny wschód od Warszawy. Miasteczko zajmuje obszar o powierzchni 26 km2, który przecinają rzeki: Długa i Czarna oraz otaczają tereny leśne. Dogodna lokalizacja w odległości 14 km od centrum Warszawy sprawia, że w Markach mieszka ponad 29 tys. osób. Zabudowę mieszkaniową stanowią: domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne oraz czterokondygnacyjne bloki. Unikatowym obiektem urbanistycznym jest osiedle Briggsówka, gdzie znajdują się pozostałości fabryki Briggsów, zabytkowa rezydencja oraz tzw. familoki – dawne budynki mieszkalne dla robotników. Osią miasta jest Al. Józefa Piłsudskiego, zaś obszary zieleni to: Park Miejski i rezerwat Horowe Bagno. W Markach zlokalizowane jest Centrum Handlowe M1 oraz mieści się wiele cegielni i zakładów produkcyjnych, min.: Tchibo Manufacturing Poland i Komandor Warszawa S.A. Kursują tutaj autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a ważną arterią jest droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok).

Komunikacja

Główna arteria w Markach to Al. Józefa Piłsudskiego, będąca częścią drogi krajowej nr 8 (Warszawa – Białystok). Przez miasto przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 631 z Rembertowa do Nowego Dworu Mazowieckiego oraz nr 632 przez Legionowo do Płońska. W Markach kursują lokalne linie autobusowe oraz 6 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej: 5 strefowych i jedna nocna.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Słoneczna Marki?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Słoneczna Marki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 270 metrów od inwestycji Słoneczna Marki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Okólna 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Słoneczna Marki znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Słoneczna Marki znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna i Rehabilitacyjna Ortosensis nr 3/2014 w odległości 320 m, AD ASTRA PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Słoneczna Marki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Piekarnia Staropolska - sklep firmowy, w odległości 240 m znajduje się Inter-Europol Piekarnia Szwajcarska, w odległości 390 m znajduje się Żabka.

Data publikacji: 12.07.2019
Data aktualizacji: 01.08.2021

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: