Mieszkania, Domy
 • Warszawamazowieckie, Warszawa
  12999 ofert
 • Wrocławdolnośląskie, Wrocław
  6893 oferty
 • Krakówmałopolskie, Kraków
  5736 ofert
 • Poznańwielkopolskie, Poznań
  5004 oferty
 • Łódźłódzkie, Łódź
  3437 ofert
Pokoje
Powierzchnia
Piętra
Termin oddania
Cena
Szukaj
Filtruj
Sortuj
Mapa

Szukasz nowe mieszkania Radzymin

Znaleziono 3 oferty w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 4 832 zł/m²

map

Zobacz na mapie

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.
Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.
 • Mieszkania Radzymin
  Oferta archiwalna

  Mieszkania Radzymin

  Asbud Budownictwo

  Mieszkanie Radzymin
  Ul. Kwiatów Polskich/Szkolna
  9.1 km od Warszawy
  • gotowe
  • Liczba mieszkań: Wyprzedane
 • Apartamenty Słowackiego
  Oferta archiwalna

  Apartamenty Słowackiego

  BDC Development Sp. z o.o.

  Mieszkanie Radzymin
  ul. Słowackiego
  9.8 km od Warszawy
  • gotowe
  • Liczba mieszkań: Wyprzedane
 • Osiedle Akacjowa Aleja etap V
  Oferta archiwalna

  Osiedle Akacjowa Aleja etap V

  VERODOM

  Mieszkanie Radzymin
  ul. Lecha Falandysza
  8.9 km od Warszawy
  • gotowe
  • Liczba mieszkań: Wyprzedane
 • Zielone tarasy
  Oferta archiwalna

  Zielone tarasy

  Nivette Development Sp. z o.o.

  Mieszkanie Radzymin
  ul. Słowackiego 49
  9.7 km od Warszawy
  • gotowe
  • Liczba mieszkań: Wyprzedane
 • Osiedle Reymonta III
  Oferta archiwalna

  Osiedle Reymonta III

  Willa Developer Sp. j

  Mieszkanie Radzymin
  ul. Reymonta 12
  8.7 km od Warszawy
  • gotowe
  • Liczba mieszkań: Wyprzedane
 • Osiedle Reymonta II
  Oferta archiwalna

  Osiedle Reymonta II

  Willa Developer Sp. j

  Mieszkanie Radzymin
  ul. Reymonta 12
  8.7 km od Warszawy
  • gotowe
  • Liczba mieszkań: Wyprzedane
 • Osiedle Centrum Park etap I
  Oferta archiwalna

  Osiedle Centrum Park etap I

  Willa Developer Sp. j

  Mieszkanie Radzymin
  ul. Falandysza
  8.9 km od Warszawy
  • gotowe
  • Liczba mieszkań: Wyprzedane

Wiadomości na temat Radzymina:

Nowe mieszkania w Radzyminie - warte inwestycji?

Według statystyk, coraz częstszą tendencją wśród społeczeństwa polskiego jest suburbanizacja, polegająca na stopniowym wyludnianiu się centrum i rozwoju strefy podmiejskiej. Dzięki takim wewnętrznym migracjom następuje dynamizacja infrastruktury obszarów peryferyjnych. Rozwija się węzeł połączeń komunikacyjnych, zabudowa mieszkaniowa oraz sieć placówek handlowych i usługowych. Podobną tendencję można zaobserwować w województwie mazowieckim. Coraz więcej mieszkańców stolicy przenosi się na obrzeża w poszukiwaniu kontaktu z naturą oraz odpoczynku od miejskiego zgiełku. Kluczowym czynnikiem przy wyborze jest jednak położenie - im bliżej centrów większych miast, tym lepiej. Podwarszawski Radzymin, położony w odległości około 25 km od Śródmieścia, spełnia wszystkie powyższe wymogi. To właśnie dlatego jest jednym z chętniej wybieranych miast na zakup mieszkania. Nieruchomości w Radzyminie cieszą się sporym zainteresowaniem - nie tylko ze względu na atrakcyjne położenie. 

Radzymin - atrakcyjna lokalizacja

Radzymin to miasto położone w odległości około 25 km od centrum stolicy, wchodzące w skład aglomeracji warszawskiej, której oficjalne granice zostały ustalone w Planie zagospodarowania przestrzennego województwa mazowieckiego. Radzymin zajmuje obszar 23.30 kilometrów kwadratowych. Atrakcyjne położenie przy szosie Warszawa - Białystok, będącej częścią międzynarodowej trasy relacji Warszawa - Helsinki (Via Baltica) sprawia, że miasto coraz bardziej zyskuje na znaczeniu. Według danych GUS, w 2016 roku Radzymin liczył 12 244 mieszkańców, jednak z każdym kolejnym rokiem ich liczba systematycznie się zwiększa. Dominuje tu niska zabudowa mieszkaniowa: domy jednorodzinne i dwukondygnacyjne budynki wielorodzinne. Jednak z uwagi na duże zainteresowanie, budowane są nowe osiedla mieszkaniowe. Kluczowym czynnikiem, który przyciąga kolejnych mieszkańców jest bogactwo terenów zielonych. Północy obszar Radzymina leży bowiem w Dolinie Dolnego Bugu, z kolei zachodnia część znajduje się na obszarze Kotliny Warszawskiej. Lasy i grunty zadrzewione zajmują około 25% obszaru gminy a przez jej obszar przepływają rzeki: Bug, Rządza i Czarna, mająca ujście w Zalewie Zegrzyńskim, znajdującym się w bezpośrednim sąsiedztwie z gminą Radzymin. 

Radzymin - mieszkania na sprzedaż

Poszukujący nowych mieszkań w Radzyminie mogą wybierać spośród nowoczesnych i funkcjonalnych osiedli mieszkaniowych. Choć w Radzyminie buduje się stosunkowo niewiele w porównaniu z innymi miastami - w 2017 roku oddano do użytkowania 97 mieszkań, to chętnych na zakup nieruchomości nie brakuje. Radzymin przyciąga nie tylko dogodnym położeniem, ale również atrakcyjnymi i konkurencyjnymi cenami. Średnia cena za metr kwadratowy wynosi tu 5 653 zł. Co oznacza, że za nowe mieszkanie w Radzyminie zapłacimy około 317 000 zł - w zależności od dokładnej lokalizacji, powierzchni czy standardu wykończenia. Na tle warszawskich nieruchomości, powyższa kwota zdaje się być atrakcyjna. Dla przypomnienia, w stolicy mediana cen za mkw wynosi 9 600 zł. Osoby zainteresowane zakupem mieszkania na sprzedaż w tej lokalizacji z pewnością docenią bezproblemowy dojazd do Warszawy, sąsiedztwo terenów zielonych i liczne atrakcje, jakie oferuje miasto i gmina Radzymin. 

Nieruchomości Radzymin - dla kogo?

Deweloperzy posiadają w ofercie mieszkania na sprzedaż w Radzyminie o powierzchni od 27 do 110 metrów kwadratowych, w tym lokale 2-, 3-, i 4-pokojowe. Atrakcyjny układ pomieszczeń, przestronne loggie i balkony, sąsiedztwo terenów zielonych, dobry standard wykończenia - to nie jedyne ich atuty. Szeroki wachlarz dostępnych metraży docenią zarówno single, pary, młode małżeństwa, jak i rodziny z dziećmi. Zdecydowanym plusem Radzymina jest dogodny dojazd do Warszawy - trasę można pokonać autem, busem lub pociągiem. Podróż między dwoma odcinkami zajmuje około 50 minut, zależnie od wybranego środka transportu. To właśnie dlatego Radzymin jest tak atrakcyjnym miejscem dla kupujących. 

Radzymin - atrakcje

Co warto zobaczyć w Radzyminie? Podwarszawska miejscowość przyciąga nie tylko bogatym zapleczem historycznym i przyrodniczym, ale również dużą ilością zabytków i licznych atrakcji, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Największym zainteresowaniem zarówno mieszkańców, jak i zwiedzających cieszą się relikty Bitwy Warszawskiej, która rozegrała się przed laty również na terenie Radzymina. Warto również zwrócić uwagę na architekturę - Szkołę, Dzwonnicę i Szpital Wojskowy, które zostały utrzymane w stylu klasycystycznym.

 

Jeśli zdecydujesz się na zakup nowego mieszkania w Radzyminie, zachęcamy do kontaktu z naszym specjalistą, który pomoże wybrać nieruchomość dopasowaną do Twoich potrzeb.

Informacje o Radzyminie

W Radzyminie dostępnych jest 48 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 3 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Radzyminie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 90 do 110 m2, w tym lokale:

 • 4-pokojowe (3 mieszkania).

Wśród inwestycji deweloperskich w Radzyminie dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchniach od 109 do 156 m².

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Radzyminie kosztuje 599 000 zł, natomiast najtańszy nowy dom kupimy za 620 000 zł.

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: