Gdzie chcesz zamieszkać?
0 km
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Więcej filtrów

Szukasz nowe mieszkania wołomiński, Radzymin - 158 ofert w 3 inwestycjach

 • Apartamenty Słowackiego

  Nowe mieszkania na sprzedaż wołomiński, Radzymin, ul. Słowackiego (9.8 km od Warszawy)
  Apartamenty Słowackiego
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 113
  Powierzchnia: 27 - 70 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  BDC Development Sp. z o.o.
 • Zielona Aleja

  Nowe mieszkania na sprzedaż wołomiński, Radzymin, ul. Korczaka (9.8 km od Warszawy)
  Ceny od: 4 277 brutto/m2
  Zielona Aleja
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 90 - 110 m2
  Liczba pokoi: 4
  Ostoja Małgorzata Borucka Spółka Jawna
 • Osiedle Literackie

  Nowe mieszkania na sprzedaż wołomiński, Radzymin, ul. Słowackiego (10 km od Warszawy)
  Osiedle Literackie
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 40
  Powierzchnia: 38 - 54 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Charbud Development
 • Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

  Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Zielone tarasy

  Nowe mieszkania na sprzedaż wołomiński, Radzymin, ul. Słowackiego 49 (9.7 km od Warszawy)
  Archiwalna
  Zielone tarasy

  Inwestycja sprzedana

  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: wyprzedane
  Nivette Development Sp. z o.o.
 • Osiedle Reymonta III

  Nowe mieszkania na sprzedaż wołomiński, Radzymin, ul. Reymonta 12 (8.7 km od Warszawy)
  Archiwalna
  Osiedle Reymonta III

  Inwestycja sprzedana

  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: wyprzedane
  Willa Developer Sp. j
 • Osiedle Reymonta II

  Nowe mieszkania na sprzedaż wołomiński, Radzymin, ul. Reymonta 12 (8.7 km od Warszawy)
  Archiwalna
  Osiedle Reymonta II

  Inwestycja sprzedana

  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: wyprzedane
  Willa Developer Sp. j
 • Osiedle Centrum Park etap I

  Nowe mieszkania na sprzedaż wołomiński, Radzymin, ul. Falandysza (8.9 km od Warszawy)
  Archiwalna
  Osiedle Centrum Park etap I

  Inwestycja sprzedana

  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: wyprzedane
  Willa Developer Sp. j
 • Osiedle Akacjowa Aleja etap V

  Nowe mieszkania na sprzedaż wołomiński, Radzymin, ul. Lecha Falandysza (8.9 km od Warszawy)
  Archiwalna
  Osiedle Akacjowa Aleja etap V

  Inwestycja sprzedana

  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: wyprzedane
  VERODOM
 • Mieszkania Radzymin

  Nowe mieszkania na sprzedaż wołomiński, Radzymin, Ul. Kwiatów Polskich/Szkolna (9.1 km od Warszawy)
  Archiwalna
  Mieszkania Radzymin

  Inwestycja sprzedana

  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: wyprzedane
  Asbud Budownictwo

Nowe mieszkania w Radzyminie - warte inwestycji?

Według statystyk, coraz częstszą tendencją wśród społeczeństwa polskiego jest suburbanizacja, polegająca na stopniowym wyludnianiu się centrum i rozwoju strefy podmiejskiej. Dzięki takim wewnętrznym migracjom następuje dynamizacja infrastruktury obszarów peryferyjnych. Rozwija się węzeł połączeń komunikacyjnych, zabudowa mieszkaniowa oraz sieć placówek handlowych i usługowych. Podobną tendencję można zaobserwować w województwie mazowieckim. Coraz więcej mieszkańców stolicy przenosi się na obrzeża w poszukiwaniu kontaktu z naturą oraz odpoczynku od miejskiego zgiełku. Kluczowym czynnikiem przy wyborze jest jednak położenie - im bliżej centrów większych miast, tym lepiej. Podwarszawski Radzymin, położony w odległości około 25 km od Śródmieścia, spełnia wszystkie powyższe wymogi. To właśnie dlatego jest jednym z chętniej wybieranych miast na zakup mieszkania. Nieruchomości w Radzyminie cieszą się sporym zainteresowaniem - nie tylko ze względu na atrakcyjne położenie. 

Radzymin - atrakcyjna lokalizacja

Radzymin to miasto położone w odległości około 25 km od centrum stolicy, wchodzące w skład aglomeracji warszawskiej, której oficjalne granice zostały ustalone w Planie zagospodarowania przestrzennego województwa mazowieckiego. Radzymin zajmuje obszar 23.30 kilometrów kwadratowych. Atrakcyjne położenie przy szosie Warszawa - Białystok, będącej częścią międzynarodowej trasy relacji Warszawa - Helsinki (Via Baltica) sprawia, że miasto coraz bardziej zyskuje na znaczeniu. Według danych GUS, w 2016 roku Radzymin liczył 12 244 mieszkańców, jednak z każdym kolejnym rokiem ich liczba systematycznie się zwiększa. Dominuje tu niska zabudowa mieszkaniowa: domy jednorodzinne i dwukondygnacyjne budynki wielorodzinne. Jednak z uwagi na duże zainteresowanie, budowane są nowe osiedla mieszkaniowe. Kluczowym czynnikiem, który przyciąga kolejnych mieszkańców jest bogactwo terenów zielonych. Północy obszar Radzymina leży bowiem w Dolinie Dolnego Bugu, z kolei zachodnia część znajduje się na obszarze Kotliny Warszawskiej. Lasy i grunty zadrzewione zajmują około 25% obszaru gminy a przez jej obszar przepływają rzeki: Bug, Rządza i Czarna, mająca ujście w Zalewie Zegrzyńskim, znajdującym się w bezpośrednim sąsiedztwie z gminą Radzymin. 

Radzymin - mieszkania na sprzedaż

Poszukujący nowych mieszkań w Radzyminie mogą wybierać spośród nowoczesnych i funkcjonalnych osiedli mieszkaniowych. Choć w Radzyminie buduje się stosunkowo niewiele w porównaniu z innymi miastami - w 2017 roku oddano do użytkowania 97 mieszkań, to chętnych na zakup nieruchomości nie brakuje. Radzymin przyciąga nie tylko dogodnym położeniem, ale również atrakcyjnymi i konkurencyjnymi cenami. Średnia cena za metr kwadratowy wynosi tu 5 653 zł. Co oznacza, że za nowe mieszkanie w Radzyminie zapłacimy około 317 000 zł - w zależności od dokładnej lokalizacji, powierzchni czy standardu wykończenia. Na tle warszawskich nieruchomości, powyższa kwota zdaje się być atrakcyjna. Dla przypomnienia, w stolicy mediana cen za mkw wynosi 9 600 zł. Osoby zainteresowane zakupem mieszkania na sprzedaż w tej lokalizacji z pewnością docenią bezproblemowy dojazd do Warszawy, sąsiedztwo terenów zielonych i liczne atrakcje, jakie oferuje miasto i gmina Radzymin. 

Nieruchomości Radzymin - dla kogo?

Deweloperzy posiadają w ofercie mieszkania na sprzedaż w Radzyminie o powierzchni od 27 do 110 metrów kwadratowych, w tym lokale 2-, 3-, i 4-pokojowe. Atrakcyjny układ pomieszczeń, przestronne loggie i balkony, sąsiedztwo terenów zielonych, dobry standard wykończenia - to nie jedyne ich atuty. Szeroki wachlarz dostępnych metraży docenią zarówno single, pary, młode małżeństwa, jak i rodziny z dziećmi. Zdecydowanym plusem Radzymina jest dogodny dojazd do Warszawy - trasę można pokonać autem, busem lub pociągiem. Podróż między dwoma odcinkami zajmuje około 50 minut, zależnie od wybranego środka transportu. To właśnie dlatego Radzymin jest tak atrakcyjnym miejscem dla kupujących. 

Radzymin - atrakcje

Co warto zobaczyć w Radzyminie? Podwarszawska miejscowość przyciąga nie tylko bogatym zapleczem historycznym i przyrodniczym, ale również dużą ilością zabytków i licznych atrakcji, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Największym zainteresowaniem zarówno mieszkańców, jak i zwiedzających cieszą się relikty Bitwy Warszawskiej, która rozegrała się przed laty również na terenie Radzymina. Warto również zwrócić uwagę na architekturę - Szkołę, Dzwonnicę i Szpital Wojskowy, które zostały utrzymane w stylu klasycystycznym.

 

Jeśli zdecydujesz się na zakup nowego mieszkania w Radzyminie, zachęcamy do kontaktu z naszym specjalistą, który pomoże wybrać nieruchomość dopasowaną do Twoich potrzeb.

Znajdziemy dla Ciebie
Zamknij