Gdzie chcesz zamieszkać?
0 km
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Więcej filtrów

Szukasz nowe mieszkania wołomiński, Ząbki - 421 ofert w 9 inwestycjach

  • Miła etap II

   Nowe mieszkania na sprzedaż wołomiński, Ząbki, ul. Miła (0.5 km od Warszawy)
   Ceny od: 5 400/m2

   Inwestycja polecana

   Miła etap II
   Termin oddania: 3 kw. 2021
   Liczba mieszkań: 139
   Powierzchnia: 30 - 84 m2
   Liczba pokoi: 1 - 4
   Firma Wiśniewscy
  • Apartamenty Skorupki

   Nowe mieszkania na sprzedaż wołomiński, Ząbki, ul. Skorupki 13 (1.3 km od Warszawy)
   Ceny od: 6 500/m2

   Inwestycja polecana

   Apartamenty Skorupki
   Termin oddania: 2 kw. 2020
   Liczba mieszkań: 6
   Powierzchnia: 54 - 60 m2
   Liczba pokoi: 3
   Kasbud Development Sp. z o.o.
  • Krucza 20

   Nowe mieszkania na sprzedaż wołomiński, Ząbki, ul. Krucza 20 (1 km od Warszawy)
   Ceny od: 6 100/m2
   Krucza 20
   Termin oddania: 4 kw. 2020
   Liczba mieszkań: 26
   Powierzchnia: 32 - 72 m2
   Liczba pokoi: 1 - 4
   Stolmar Development Sp. z o.o.
  • Osiedle Różana

   Nowe mieszkania na sprzedaż wołomiński, Ząbki, ul. Różana 11 (0.7 km od Warszawy)
   Osiedle Różana
   Termin oddania: 1 kw. 2020
   Liczba mieszkań: 11
   Powierzchnia: 41 - 86 m2
   Liczba pokoi: 2 - 4
   Charbud Development
  • Andersena II

   Nowe mieszkania na sprzedaż wołomiński, Ząbki, ul. Andersena 45 (0.6 km od Warszawy)
   Andersena II
   Termin oddania: 3 kw. 2020
   Liczba mieszkań: 31
   Powierzchnia: 39 - 58 m2
   Liczba pokoi: 2 - 3
   P.B. Stolmar sp.j.
  • Batorego 4

   Nowe mieszkania na sprzedaż wołomiński, Ząbki, ul. Batorego (1.3 km od Warszawy)
   Ceny od: 6 600/m2
   Batorego 4
   Termin oddania: 3 kw. 2021
   Liczba mieszkań: 46
   Powierzchnia: 34 - 81 m2
   Liczba pokoi: 1 - 4
   Batorego 4 Sp. z o.o.
  • Park Leśny Rembertów

   Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Rembertów, Kawęczyn-Wygoda, ul. Chełmżyńska (8.8 km od centrum Warszawy)
   Park Leśny Rembertów
   Termin oddania: 2 kw. 2021
   Liczba mieszkań: 10
   Powierzchnia: 55 - 88 m2
   Liczba pokoi: 3 - 4
   Radius Projekt
  • Jagiellońska 12

   Nowe mieszkania na sprzedaż wołomiński, Ząbki, ul. Jagiellońska 12 (0.7 km od Warszawy)
   Jagiellońska 12
   Termin oddania: 3 kw. 2020
   Liczba mieszkań: 13
   Powierzchnia: 28 - 68 m2
   Liczba pokoi: 1 - 4
   Stolmar Suchodolscy Sp. J.
  • Park Leśny Rembertów Etap II

   Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Rembertów, Kawęczyn-Wygoda, ul. Chełmżyńska (8.8 km od centrum Warszawy)
   Ceny od: 6 050/m2
   Park Leśny Rembertów Etap II
   Termin oddania: 2 kw. 2021
   Liczba mieszkań: 139
   Powierzchnia: 25 - 71 m2
   Liczba pokoi: 1 - 3
   Radius Projekt

Kiedy zaczniemy zastanawiać się nad wyprowadzką z centrum stolicy lub poszukujemy mieszkania w rozsądnej cenie blisko Warszawy, warto wziąć pod uwagę podwarszawską miejscowość - Ząbki. Położona na północny wschód od miasta stołecznego i skomunikowana z nim ulicą Radzymińską, stanowi dogodny punkt komunikacyjny i idealne miejsce dla osób pragnących opuścić głośne centrum dużego miasta. Decydując się na przeprowadzkę poza stolicę, na zakupie mieszkania możemy zaoszczędzić nawet kilkanaście tysięcy złotych. Dobry dojazd oraz korzystne ceny mieszkań sprawiają, że inwestycje w Ząbkach mogą być naprawdę atrakcyjne dla osób z mniej zasobnym budżetem.

Nowe mieszkania w Ząbkach? Oferta jest naprawdę ogromna

Wybór nowych mieszkań w Ząbkach może zaskoczyć niejednego poszukiwacza własnego M. Nowe inwestycje mieszkaniowe w Ząbkach to komfort, nowoczesna architektura i rozwiązania zapewniające mieszkańcom kameralną atmosferę. Decydując się na zakup nowego mieszkania w Ząbkach, do wyboru mamy ponad 526 ofert lokali 2, 3, 4 a nawet 5-pokojowych, znajdujących się w 9 różnorodnych inwestycjach. Ceny nowych mieszkań w Ząbkach oscylują na poziomie od 4 421 do 7 500 zł za metr kwadratowy. Najtańsze nowe mieszkanie dostępne na naszym portalu w roku 2017 kosztuje 145 792 zł. Deweloperzy w swojej bogatej ofercie posiadają lokale od 23,00 do 131,00 m2.

Ząbki - mieszkania od dewelopera

Od kilku lat wyraźnie widać, jak dynamicznie zmienia się okolica miasta. Ząbki stały się prawdziwym zagłębiem firm deweloperskich. Na tym terenie działają firmy, takie jak LC Corp, Charbud, Polnord, Dor Group, MI Invest Developer, W.W. Inwest Wiśniewscy, ARP Inwest, Radius Projekt, Westa Dom Burzyński Sp. K. Rejon ul. Powstańców w Ząbkach stał się placem budowy i główną arterią otoczoną nowymi zabudowaniami. Ząbki to jedno z najszybciej rozwijających się miast pod względem liczby ludności. Nowoczesne mieszkania położone w sąsiedztwie stolicy przyciągają nowych mieszkańców i inwestorów. Realizowane przez deweloperów projekty to wyjątkowo przyjazne i bezpieczne osiedla z ciekawą architekturą. Wokół zabudowań znajduje się bogata infrastruktura, zaplecze oświatowe czy usługowe.

Nowe inwestycje mieszkaniowe w Ząbkach

W Ząbkach znajduje się kilkanaście nowych inwestycji, które w swojej ofercie posiadają nowe mieszkania dopasowane do potrzeb klientów. Spójrzmy na realizowaną przez Polnord inwestycję Neptun. Ta nowa inwestycja mieszkaniowa w Ząbkach jest wyjątkowo przyjazna rodzinom. Bezpieczne osiedle o ciekawej, kameralnej architekturze z bogatą infrastrukturą zaspokajającą potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Duże przestrzenie zachowane pomiędzy budynkami, kameralna atmosfera, niska zabudowa z widokiem na las to miejsce idealne dla rodzin z dziećmi. Inwestycja Osiedle Neptun w Ząbkach przy ul. Powstańców jest w fazie budowy, a planowany termin oddania przypada na 1 kw. 2018 roku. Kolejna nowa, ciekawa inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Kołłątaja 9. Przyszli mieszkańcy Rezydencji Ząbki zamieszkają w pięciokondygnacyjnym budynku z windą i garażem naziemnym. W ofercie dewelopera znajdują się 44 lokale mieszkalne, zajmujące powierzchnię poniżej 60 mkw. z balkonami lub tarasami. Planowane oddanie budynku to 1 kw. 2018 roku. Osiedle Różana przy ul. Powstańców to doskonała alternatywa dla osób ceniących bezpieczeństwo i prywatność. Całodobowa ochrona i brak wizyt nieproszonych gości to gwarant, jaki w swojej ofercie ma deweloper LC Corp w Ząbkach. Jeśli marzysz o mieszkaniu z dala od hałasu, spalin i korków ulicznych, Ząbki wydają się idealnym miejscem na kupno nowej nieruchomości.

Atrakcje w Ząbkach

To niewielkie miasteczko ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom. Począwszy od ścieżek rowerowych i pieszych, poprzez specjalne ośrodki sportowe, aż do kulturalnych wydarzeń dla rodzin i młodych ludzi. W Miejskim Ośrodku Kultury można znaleźć wiele zajęć artystycznych, sportowych, muzycznych, językowych i innych, z których może skorzystać każdy. Oprócz nich, w Ząbkach odbywa się sporo cyklicznych imprez sportowych i kulturalnych, chociażby Dni Produktów Regionalnych “Polskie Smaki” czy Majowy Bieg “Polska Biega”. W Ząbkach dba się zarówno o rekreację sportową, jak i kulturalną. To miasteczko bardzo dobrze skomunikowane z Warszawą i okolicznymi miejscowościami. Można stąd szybko dojechać także do Jeziora Zegrzyńskiego, Kampinosu i wielu innych atrakcyjnych lokalizacji. Dzięki temu, mieszkając w Ząbkach, można skorzystać z typowo miejskich atrakcji, a także odpocząć na łonie natury. Ponadto ceny są tu o wiele niższe niż w stolicy, co również stanowi zaletę. Zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą, który pomoże dobrać ofertę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

Znajdziemy dla Ciebie
Zamknij