Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Słoneczna

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Słoneczna, oferowane bezpośrednio przez

Sławbud

Marki, ul. Słoneczna

Ceny od: 8 500 zł/m2
Osiedle SłonecznaOsiedle Słoneczna

4 zdjęcia

Osiedle Słoneczna
Osiedle Słoneczna
Osiedle Słoneczna
Osiedle Słoneczna
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

4 kw. 2025

Powierzchnie

34 - 137/m2

Przedział pokoi

2 - 4

Kondygnacje

9

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Przystanek Autobusowy - 219 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

1 placówka medyczna, 19 placówek edukacyjnych, 5 kawiarni i restauracji, 10 sklepów, 24 obiekty sportowe, 17 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 138 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 261 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Ściany zewnętrzne wykonane z cegły ceramicznej Porotherm o grubości 25 cm i wysokim współczynniku izolacyjności termicznej; Ściany międzylokalowe wykonane z bloczków Silka o grubości 24 cm i wysokim współczynniku izolacyjności akustycznej; Izolacja termiczna ścian zewnętrznych ze styropianu o grubości 15 cm;

Stolarka okienna

Trzy-szybowe okna PCV o podwyższonym współczynniku cieplnym i akustycznym

Drzwi zewnętrzne

wykonane z profili aluminiowych ciepłych; Drzwi wewnętrzne o podwyższonej odporności na włamanie

Balkony

Balustrady balkonów i tarasów wykonane ze stali nierdzewnej i szkła

Ogrzewanie

gazowe

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

taras, loggia, balkon

Komórki lokatorskie:

posiada (49): powierzchnia: 2,53-17,18 m2cena: 3500 zł/m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne : -rodzaje: garaż w bryle budynku na poziomie "0", zewnętrzne;-ilość: 71;-cena: 26 000 - 46.000 zł/miejsce
 • miejsca postojowe podziemne (76 miejsc) : -rodzaje: platforma zależna, platforma niezależna, pojedyncze, podwójne zależne;-ilość: 136;-cena: 32 000 - 59 000 zł/miejsce

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 50 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 34 do 137 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

wpłata zaliczki 5000 zł

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

planowany czynsz będzie w wysokości od 12 do 14 zł/m²

Opis inwestycji

Tutaj możesz mieć wszystko

Szukasz miejsca, które łączy nowoczesną infrastrukturę z bliskością przyrody? Osiedle SŁONECZNA to najlepszy adres! W Markach możesz liczyć na spokój, a także dostęp do wielu malowniczych miejsc wartych odwiedzenia. A jeśli chcesz żyć dynamicznie i masz konkretny plan na rozwój, tutaj na pewno go zrealizujesz. Sprawdź na własne oczy!

Dla miłośników przyrody

Rezerwat przyrody Łęgi Czarnej Strugi, Horowe Bagno, Puszcza Słupska, Zalew Zegrzyński – to tylko kilka atrakcji, które mieszkańcy Marek mają na wyciągnięcie ręki! Osiedle SŁONECZNA jest zlokalizowane zaraz obok głównej ulicy w mieście. Z tego miejsca łatwo dotrzesz tam, gdzie tylko zechcesz. Także do Warszawy! Odległość wynosząca zaledwie kilkanaście kilometrów od centrum stolicy, jak również pierwsza strefa biletowa, zdecydowanie ułatwiają podróżowanie. Do pracy, szkoły i na zakupy.

Ale jeżeli nie chcesz, nie musisz wcale ruszać się z Marek. Jest to idealne miasto dla osób aktywnych, a także rodzin z dziećmi. Z Osiedla SŁONECZNA masz łatwy dostęp do przedszkoli, szkół i bogatej infrastruktury sportowej.

Miejsce wielu możliwości

Osiedle SŁONECZNA zlokalizowane w podwarszawskich Markach to świetne miejsce do pracy, wychowywania dzieci, a także odpoczynku. Tylko tutaj możesz zyskać dostęp do nowoczesnej strefy relaksu, ogrodu zmysłów przy ul. Wilczej i Sowińskiego, zachwycić się zabytkowym Parkiem Briggsów, jak również skorzystać z plenerowych siłowni, klubów fitness, lodowiska i pływalni.

Wszystko to na wyciągnięcie ręki. A możesz liczyć na więcej! Marki to bowiem dynamicznie rozwijające się miasto, w którym nie brakuje szkół, ośrodków medycznych, sklepów i restauracji. To miejsce, w którym chce się żyć.

Wygoda na co dzień

Adres przy ul. Słonecznej w Markach jest atrakcyjny także ze względu na standard, jaki gwarantuje nasze kompleks budynków osiedle. Stawiamy na rozwiązania, które są wygodne dla mieszkańców. Nowoczesny projekt wiąże się z wykorzystaniem najlepszych dostępnych materiałów i technologii.

Szybkie windy z poziomu garażu, okna wpuszczające mnóstwo światła, doskonała izolacja termiczna ścian, a także ciekawy widok za oknem. To wszystko (i wiele więcej) zyskasz, wybierając Osiedle SŁONECZNA. Czekamy na to, by Cię ugościć, dlatego nie zwlekaj i skorzystaj z oferty.

Inwestycja Osiedle Słoneczna znajduje się w Markach, ul. Słoneczna (1.3 km od Warszawy), jest realizowana przez Sławbud.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 138 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Słoneczna w sprzedaży jest 50 nowych mieszkań o powierzchni od 34 do 137 metrów kwadratowych , w cenie od 8 500 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Sławbud przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne (76 miejsc)

W inwestycji znajduje się 49 komórek lokatorskich powierzchnia: 2,53-17,18 m2cena: 3500 zł/m2.

Lokalizacja inwestycji

Położenie Osiedla SŁONECZNA jest więcej niż dogodne. Znajduje się przy ul. Słonecznej, skąd zapewniony dostęp do głównej ulicy w Markach – ul. Piłsudskiego. Pozwala również szybko dotrzeć do Warszawy – trasą S8 – zapewniającą szybkie połączenie z głównymi arteriami Warszawy.

Marki to miasto usytuowane w powiecie wołomińskim, na północny wschód od Warszawy. Miasteczko zajmuje obszar o powierzchni 26 km2, który przecinają rzeki: Długa i Czarna oraz otaczają tereny leśne. Dogodna lokalizacja w odległości 14 km od centrum Warszawy sprawia, że w Markach mieszka ponad 29 tys. osób. Zabudowę mieszkaniową stanowią: domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne oraz czterokondygnacyjne bloki. Unikatowym obiektem urbanistycznym jest osiedle Briggsówka, gdzie znajdują się pozostałości fabryki Briggsów, zabytkowa rezydencja oraz tzw. familoki – dawne budynki mieszkalne dla robotników. Osią miasta jest Al. Józefa Piłsudskiego, zaś obszary zieleni to: Park Miejski i rezerwat Horowe Bagno. W Markach zlokalizowane jest Centrum Handlowe M1 oraz mieści się wiele cegielni i zakładów produkcyjnych, min.: Tchibo Manufacturing Poland i Komandor Warszawa S.A. Kursują tutaj autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a ważną arterią jest droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Słoneczna?

Główna arteria w Markach to Al. Józefa Piłsudskiego, będąca częścią drogi krajowej nr 8 (Warszawa – Białystok). Przez miasto przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 631 z Rembertowa do Nowego Dworu Mazowieckiego oraz nr 632 przez Legionowo do Płońska. W Markach kursują lokalne linie autobusowe oraz 6 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej: 5 strefowych i jedna nocna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Słoneczna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 219 metrów od inwestycji Osiedle Słoneczna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Słoneczna 03.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Słoneczna znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Słoneczna znajduje się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 1 (filia) w odległości 246 m, przedszkole w odległości 258 m, Przedszkole "Happy" w odległości 299 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Słoneczna jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Kardio-Med w odległości 543 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Słoneczna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 111 m znajduje się Piekarnia Staropolska - sklep firmowy, w odległości 309 m znajduje się Inter-Europol Piekarnia Szwajcarska, w odległości 390 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Słoneczna w odległości 405 m znajduje się Rolkostrada, w odległości 428 m znajduje się Rolkostrada, w odległości 450 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 22.07.2022
Data aktualizacji: 09.05.2024
Sławbud logo

Sławbud

Adres biura sprzedaży:

ul Warszawska 189, 05-092 Łomianki

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023