Barwinicza 8

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezTimbud II Sp.z o.o. Sp. k.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 465 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Pułtuska 9(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Grochów, ul. Pułtuska 9 (6.1 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 9 000 brutto/m2
  Pułtuska 9
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 106 m2
  Liczba pokoi: 5
  MJ Developer Sp. z o.o.
 • Żółkiewskiego 7(0.9 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Gocławek, ul. Żółkiewskiego 7 (6.7 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 9 150 brutto/m2
  Żółkiewskiego 7
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 14
  Powierzchnia: 33 - 60 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 1 oferta
  Żółkiewskiego 7 Skavia Development Sp. z o.o. Sp. K.
 • Omulewska(0.9 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Grochów, ul. Omulewska 26 (6 km od centrum Warszawy)
  Omulewska
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 168
  Powierzchnia: 33 - 93 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 91 ofert
  Matexi Polska Sp. Z o.o.

Opis Inwestycji

'BARWNICZA 8'to kameralna inwestycja w postaci czteropiętrowego budynku na Pradze Południe, jednej z najbardziej zielonych i dynamicznie rozwijających się dzielnic Warszawy. Położenie idealnie łączy wielkomiejski styl życia przy jednoczesnej możliwości odpoczynku od zgiełku miasta dzięki przyjaznemu i ustronnemu otoczeniu.W jej skład wchodzi zaledwie 27 mieszkań. W ofercie znajdują się mieszkania 1, 2, 3, 4 i 5-pokojowe o powierzchni od 25 do 110m2. Cechuje je funkcjonalność i duże możliwości aranżacyjne. Większość mieszkań posiada balkony bądź ogródki. Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym.Budynek charakteryzuje się nowoczesną architekturą i jasną kolorystyką oraz oferuje wysoki standard wykończenia powierzchni wspólnych.

Inwestycja Barwinicza 8 znajduje się na Grochowie, ul. Barwnicza 8 (6.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Timbud II Sp.z o.o. Sp. k..

Inwestycja Barwinicza 8 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 27 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Barwinicza 8 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 89 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Timbud II Sp.z o.o. Sp. k. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 27 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, rowerownia, wózkarnia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Barwinicza 8

W pobliżu znajdują się liczne sklepy i punkty usługowe, szpital, CH King Cross z supermarketem Auchan ok. 2,5km, CH Atrium Promenada ok. 3km, restauracje oraz wiele placówek edukacyjnych – najbliższe przedszkole i szkoła podstawowa w promieniu ok. 500m; Niewątpliwym atutem jest doskonała komunikacja miejska, najbliższy przystanek autobusowy jest oddalony o 5 minut pieszo, niewiele dłużej, bo około 10 minut pieszo jest do tramwaju, którym można w 15 minut dotrzeć do centrum miasta. Bliskość takich ulic jak Marsa, Ostrobramska czy Grochowska zapewnia bezproblemowy dojazd do pozostałych części miasta, ponadto w odległości 500m znajduje się stacja SKM Warszawa Olszynka Grochowska. Okolica inwestycji to również liczne tereny zielone w postaci Parku im. płk. Jana Szypowskiego „Leśnika” z placem zabaw, Park Znicza oraz Park Polińskiego. Amatorzy sportu mogą korzystać z Pływalni Szuwarek oddalonej o 1km, w tej samej odległości znajduje się najbliższy klub fitness i klub tenisowy. Ponadto niecałe 2km jest do rezerwatu „Olszynki Grochowskiej” – miejsca idealnego na rodzinne spacery, przejażdżki rowerowe czy uprawianie joggingu.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Barwinicza 8 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 310 metrów od inwestycji Barwinicza 8 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Olszynka Grochowska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Barwinicza 8 znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Polsko-Amerykańskie Centrum Szkolenia Budowlanych Sp. z o.o. w odległości 90 m, Punkt Przedszkolny Integracyjny Tajemniczy Ogród w odległości 330 m, Prywatna Szkoła Podstawowa nr 114 w odległości 460 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Barwinicza 8 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medicam w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Barwinicza 8 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 200 m znajduje się Żabka, w odległości 210 m znajduje się Lubaszka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Barwinicza 8 w odległości 460 m znajduje się Boisko, w odległości 480 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.03.2019

Data aktualizacji: 09.03.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie