Widoki Kruszewskiego

4 zdjęcia

Widoki Kruszewskiego
Widoki Kruszewskiego
Widoki Kruszewskiego
Widoki Kruszewskiego

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Widoki Kruszewskiego dostępnych jest 16 ofert

 • 1 pokój
 • 2 pokoje
 • 3 pokoje
 • 4 pokoje
 • 5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • 5 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 55 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

centralne

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek, balkon.

Komórki lokatorskie:

posiada (30)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (34 miejsca) : Przewidziane dla każdego mieszkania, możliwy zakup więcej niż jednego..
 • miejsca postojowe naziemne : 7 standardowych miejsc naziemnych, 15 miejsc postojowych na parterze w bryle budynku.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 16 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 37 do 71 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Najnowszą inwestycje ANEO Development „WIDOKI KRUSZEWSKIEGO” wyróżnia znakomita lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie zielonego skweru w cichej, ale świetnie skomunikowanej najlepszej części Pragi Południe.

W inwestycji znajdzie się łącznie 58 doskonale zaprojektowanych i funkcjonalnych lokali od 36 m2 do 117 m2. Optymalne nasłonecznienie i widoki mieszkań zapewnia ciekawe rozbicie bryły na dwa kameralne budynki. Mieszkania i apartamenty na wyższych kondygnacjach posiadają balkony, tarasy i loggie, a na parterze indywidualne ogródki. Do dyspozycji mieszkańców zapewniamy miejsca garażowe, komórki lokatorskie oraz boksy rowerowe.

WIDOKI KRUSZEWSKIEGO to miejsce dla ludzi aktywnych szukających atrakcyjnej i cichej lokalizacji stawiających na wygodę i spokój, nie tracąc atutów życia w centrum miasta. Świetna komunikacja, rozwinięta pobliska infrastruktura, planowana stacja metra przy Rondzie Wiatraczna gwarantują dodatkowo, iż zakup mieszkania stanie się doskonałą inwestycją dla Ciebie i Twojej rodziny.

Inwestycja Widoki Kruszewskiego znajduje się na Grochowie, ul. Kruszewskiego 16 (5.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Aneo Development.

Inwestycja Widoki Kruszewskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 55 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Widoki Kruszewskiego w sprzedaży jest 16 nowych mieszkań o powierzchni od 37 do 71 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Aneo Development przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (34 miejsca)
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajduje się 30 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja znajduje się w najciekawszej części dzielnicy Praga Południe, przy ul. Kruszewskiego 16, bezpośrednio przy zielonym skwerze przy ul. Majdańskiej, w odległości ok. 600 metrów od Ronda Wiatraczna.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Widoki Kruszewskiego?

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Widoki Kruszewskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Widoki Kruszewskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wiatraczna 10.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Widoki Kruszewskiego znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Widoki Kruszewskiego znajduje się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Językowo-Sportowe "Truskawkowe Pole" w odległości 90 m, Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Centrum Terapii PROMITIS w odległości 230 m, Korporacja SEDPOL Sp. z o.o. - Instytut Edukacji Europejskiej w odległości 250 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Widoki Kruszewskiego jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Luxmed w odległości 120 m, Luxmed w odległości 150 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Widoki Kruszewskiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Rondo Wiatraczna.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Widoki Kruszewskiego w odległości 100 m znajduje się Boisko, w odległości 120 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 140 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 06.10.2021
Data aktualizacji: 26.05.2023

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: