Viva Vitolin

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Grochowska, oferowane bezpośrednio przez

Unimax Development

Warszawa, Praga-Południe, Gocławek, ul. Grochowska 87

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 219 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Viva Vitolin

11 zdjęć

Viva Vitolin
Viva Vitolin
Viva Vitolin
Viva Vitolin

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 139 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

VIVA VITOLIN to usytuowany na Pradze Południe sześciokondygnacyjny nowoczesny budynek mieszkalny.

Inwestycja składa się z 139 mieszkań o zróżnicowanych metrażach. Na niższych kondygnacjach oferujemy mieszkania od 34 do 82m2. Ostatnie kondygnacje budynku mają charakter loftowy – tu znajdują się większe, wysokie apartamenty z antresolami (od 74 do 135 m2)

Budynek posiada garaż podziemny, do którego schodzą dwie cichobieżne windy. Na ogrodzonym i zadbanym terenie wokół budynku zaprojektowaliśmy 145 stojaków dla miłośników rowerów.

Na parterze budynku znajdują lokale usługowe z bezpośrednim dostępem od ul. Grochowskiej.

Swoim stonowanym stylem i prostą bryłą VIVA VITOLIN nawiązuje do historycznej, industrialnej zabudowy okolicy – białe elewacje z szarymi aplikacjami wokół okien, klinkier w górnych partiach budynku tworzą harmonijną i czystą strukturę.

Zaledwie trzy minuty pieszej wędrówki dzieli VIVA VITOLIN od parku im. płk. Jana Szypowskiego „Leśnika”, na terenie którego znajduje się plac zabaw, ośrodek sportowy oraz ogród jordanowski z boiskami sportowymi.

Inwestycja Viva Vitolin znajduje się na Gocławku, ul. Grochowska 87 (6.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Unimax Development.

Inwestycja Viva Vitolin została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 139 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Viva Vitolin nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Unimax Development przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Doskonałe połączenie ze ścisłym Centrum (rondo R. Dmowskiego):

– 12 min samochodem

– 22 min tramwajem

– 24 min autobusem

Okolica Viva Vitolin to w pełni ukształtowana infrastruktura miejska – przedszkola, szkoły, sklepy i centra handlowe (King Cross Praga – 800m, , Atrium Praga – 1000m) znajdują się niemalże na wyciągnięcie ręki.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Viva Vitolin?

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Viva Vitolin mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 990 metrów od inwestycji Viva Vitolin znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Olszynka Grochowska 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Viva Vitolin znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Viva Vitolin znajdują się 42 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczna Policealna Szkoła Artystyczna Akademia Filmu i Telewizji w odległości 80 m, Niepubliczne Przedszkole Sportowo-Językowe No Stress w odległości 110 m, Mamaya w odległości 140 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Viva Vitolin jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Mieczysław Śmiałek w odległości 200 m, thérapeutic w odległości 360 m, Chodent w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Viva Vitolin składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 80 m znajduje się SPC, w odległości 90 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Viva Vitolin w odległości 170 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 230 m znajduje się boisko / kort, w odległości 250 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 13.05.2021
Data aktualizacji: 31.08.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: