Timbud II Sp.z o.o. Sp. k. logo

Timbud II Sp.z o.o. Sp. k.

Warszawa, ul. Flory 9 lok. 10
O nas
Oferta
Oferty specjalne
Kontakt

Informacje o nas

TIMBUD II Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa rozpoczęła działalność 26 stycznia 2011r. Spółka świadczy usługi budowlane, głównie w zakresie budowy kompletnych obiektów, oraz usługi deweloperskie. Naszymi atutami są: długoletnie doświadczenie wspólników i kadry zarządzającej w zakresie świadczonych usług i prowadzenia działalności (od 1996 r. w ramach następujących podmiotów: Zakładu Remontowo­-Budowlanego TIMBUD B. Orłowski S. Kąkol Spółki Jawnej i TIMBUD Sp. z o.o.), własne zaplecze sprzętowe i kadra wykwalifikowanych długoletnich pracowników.

Posiadamy w sprzedaży 58 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Białołęcka 344
  4 kw. 2022
  Osiedle "Białołęcka 344" to zespół kameralnych, dwupiętrowych budynków o podwyższonym standardzie, wraz z miejscami postojowymi w garażach podziemnych. Otoczone zielenią oraz w bezpośrednim sąsiedztwie Kanałku Żerańskiego, nad którym można wypoczywać a wzdłuż którego prowadzi ścieżka rowerowa do Jeziora Zegrzyńskiego.W budynkach przewidziano atrakcyjne i funkcjonalne układy mieszkań o metrażu od 40m2 do 90m2, do których na parterze przynależą ogródki lokatorskie, a na pierwszym i drugim piętrze balkony wyłożone deską tarasową.Dodatkowym atutem inwestycji są: panele fotowoltaiczne na dachu (obniżenie kosztów części wspólnych), windy osobowe, garaże podziemne, monitoring wraz z kontrolą dostępu do osiedla.

  Białołęcka 344

  ul. Białołęcka 344 , Brzeziny, Białołęka, Warszawa(11.5 km od centrum)
  Timbud II Sp.z o.o. Sp. k.

Oferty Specjalne

Zakończyliśmy sprzedaż 3 inwestycji

Kontakt

Timbud II Sp.z o.o. Sp. k. logo
Timbud II Sp.z o.o. Sp. k.
Warszawa, ul. Flory 9 lok. 10
Strona internetowa dewelopera
logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: